MarketWatch برای اولین بار: زوم حیرت انگیز سه ماهه نشان می دهد که از آن انتظار یک نیروی حتی کارگران پس از بازگشت به دفتر

زوم تصویری Communications Inc. در روز سه شنبه موفق به تخفیف دادن ترس از سرمایه گذاران که رشد محبوب ویدئو کنفرانس خدمات خواهد بود قوی تنها در حالی که مردم پناه در محل.

زوم ZM, +1.92% گزارش های عظیم درآمدی ضرب و شتم با فروش خیره کننده رشد 169% سه شنبه اعداد است که تا حدودی توجیه این شرکت در بازار سرمایه سه برابر تا کنون این سال است. داستان واقعی اگر چه این شرکت بود هوا که تقریبا دو برابر درآمد سالانه انتظارات و تقریبا سه برابر پیش بینی درآمد از راهنمایی های ارائه شده فقط سه ماه پیش.

الکساندر Zukin, یک تحلیلگر بازارهای سرمایه RBC گفت: در یک کنفرانس تلفنی که به اعتقاد او زوم کرده بود یکی از بهترین تمام وقت چهارم در enterprise-نرم افزار تاریخچه اگر نه بزرگترین.

“اما با این فرصت نیز می آید سوال که ‘آیا زوم رفتن از اینجا؟” او گفت:.

زوم مترادف با ویدئو کنفرانس در طول COVID-19 گیر با نام شرکت خود و تبدیل شدن به پذیرش بومی برای عمل از صحبت کردن با دیگران در فیلم خود را. Zukin سوال, چند, شده است, کلید برای زوم است که عمیق به جیب رقبای مانند Cisco Systems, Inc. CSCO, +1.27% Microsoft Corp. MSFT, +1.13% و حروف الفبا, Inc. GOOGL, +0.51% GOOG +0.51% و پتانسیل برای کاربران رایگان به دور پس از بحران و برای پرداخت به مشتریان بالقوه اتمام رقیب خدمات.

اریک یوان بنیانگذار و مدیر اجرایی زوم مقابله زوم که در حال حاضر می داند که کل بازار آدرس دهی برای شرکت بزرگتر است از آن که قبلا فکر می کردم. او گفت: وجود دارد بسیاری از فرصت ها به دنبال, اما در حال حاضر اولویت خود را برای حفظ خدمات خود را تا و در حال اجرا و دو را در امنیت و حریم خصوصی پس از “زوم بمب” که قطع مدرسه سخنرانی و کار تماس خدشه دار آن در غیر این صورت دیدنی محبوبیت است.

رئیس امور مالی کلی Steckelberg توصیف این شرکت به عنوان در نظر گرفتن یک “رویکرد محافظه کارانه” با آن هدایت نمی کند به طور معمول چیزی CFO می گوید: در مورد این نوع افزایش دهد. Steckelberg همچنین گفت که این شرکت هدایت طول می کشد را به حساب تشدید “اونا” نرخ — میزان افرادی که توقف استفاده از این سرویس است.

در حالی که او به او گفت که تحلیلگران آن را “خیلی زود” به چه تاثیر خواهد بود از شهرستانها شروع به باز کردن او اشاره کرد که “اکثر مردم در حال گرفتن وقت خود را برای بازگشت به کار” حتی پس از محدودیت ها کاسته. شرکت های مانند توییتر, Inc. TWTR, +1.16% باید گفت که کارکنان آن آنها می توانند کار از خانه برای بقیه سال.

برای برخی از سرمایه گذاران زوم سهام — معامله حدود 2,433 بار مالی خود را 2021 درآمد انتظارات به عنوان گزارش — فقط بیش از حد کف به خصوص با این سوالات باقی مانده که آیا آن را تبدیل به بیشتر از آن رایگان پایه مشتری به آینده پرداخت آنهایی که یا می افزاید: بیشتر کاربران به آن بزرگ حساب های شرکت. اگر ویدئو کنفرانس عادات و وفاداری به زوم نرم افزار باید به طور دائم صورت گرفته در چند ماه گذشته این می تواند شروع یک غالب اجرا برای شرکت جوان.

بر اساس حیرت انگیز پیش بینی و نتایج زوم به نظر می رسد اعتماد به نفس است که آن را ادامه خواهد داد پرواز در حالی که همه گیر است و خواهد بود بهتر است برای آن یک بار آنها نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net