رنجرز' پاول Buchnevich خروجی اردوگاه به دلیل نامعلومی

پاول Buchnevich چپ اردوگاه آموزشی در اوایل به دلیل نامعلومی شنبه. "در لیگ, سیاست, من مجاز به استادانه درست شده

توسط NEWSAMINS در 29 تیر 1399

پاول Buchnevich چپ اردوگاه آموزشی در اوایل به دلیل نامعلومی شنبه.

"در لیگ, سیاست, من مجاز به استادانه درست شده در صدمات" مربی دیوید کوین گفت.

لیگ هفته گذشته اعلام کرد که تیم خواهد بود محروم از افشای آسیب و یا موارد coronavirus ابتدا در اردوگاه های آموزشی 2.0. NHL و بازیکنان NHL' Association منتشر شد بیانیه خود را در خصوص آسیب جدید, سیاست گفت: "تصویب شد از احترام به یک بازیکن منحصر به فرد مناسب برای پزشکی و حفظ حریم خصوصی است."

وجود دارد هیچ حادثه قابل توجه است که منجر به Buchnevich خروج از یخ اما او پایان تمرین پس از خروج از نیمه راه را از طریق.

روسیه وینگر است و در فصل چهارم با رنجرز که ثابت کرده است که خود را موفق ترین و در عین حال. او نوشته شده 16 اهداف و حرفه ای-بالا 30 دستیار در 68 بازی برای 2019-20 فصل به طور منظم.

Buchnevich نیز شاهد زمان کافی در خط اول این فصل با Mika Zibanejad و کریس Kreider که او شده است اسکیت با اکثریت اردوگاه های آموزشی تا کنون.


رنجرز در بر داشت مرگبار توهین آمیز ریتم درست قبل از فصل به طور منظم به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس پرتاب خود را به یکی از پنج به ثمر رساند تا تیم در لیگ.

بنابراین به عنوان اولین هفته از اردوگاه های آموزشی پیچد تا کوین منتقل شده توجه خود را به دفاعی دارد.

"این چند روز گذشته ما صحبت کرده ام با defenseman در خصوص" کوین گفت. "یکی از چیزهایی که ما تلاش کردیم که چنگ در ما شکاف و این چیزی است که ما باید به طور مداوم به یاد ما defenseman. که آن را می شود بسیار مهم مقابل یک تیم مانند کارولینای گرفتن فضا و زمان از آنها."


هر چند رنجرز لبه از طوفان در بیشتر توهین آمیز دسته بندی کارولینای اعداد در دفاع برای خود صحبت می کنند. این 'نی ها مجاز به طور متوسط 2.84 اهداف در هر بازی و 193 اهداف در مجموع خوب است که برای نهم-پایین ترین نرخ 31 تیم NHL.

رنجرز با وحشی به طور متوسط 3.14 اهداف مجاز در هر بازی نهم-بالاترین در لیگ.


Defenseman یعقوب Trouba گفت که او معتقد است بزرگترین energizer برای دفاع در postseason است که طرفداران در میان جمعیت. با توجه به اینکه ممکن نخواهد بود در NHL "حباب" در تورنتو Trouba بانکی در تغذيه از هم تیمی های خود.

"من فکر می کنم آن را برای رفتن به واقعا متکی به هم تیمی های خود را و من حدس می زنم نیمکت واقعا نگه داشتن انرژی و سرعت بازی تا," او گفت:. "پس در آن حس آن را می تواند متفاوت باشد اما در همان زمان آن را قطعا یک بازی حذفی شما در حال بازی برای چیزی و شما باید برای پیدا کردن یک راه برای ایجاد انرژی خود را به عنوان یک تیم.

"یک تیم جوان من فکر می کنم ما شانس بهتری برای انجام آن بازی آزادانه واقعا باید بسیاری از انتظارات است. من فکر می کنم این چیزی است که می تواند برای ما کار می کنند."


Defenseman تونی دی آنجلو گفت: نبود یک منطقه خاص است که مدافعان بودند با تمرکز بر در اردوگاه های آموزشی, اما آنها فقط به دنبال بازگشت به بازی شکل.

"ما از نوع فقط ما لمس کردن و چیزهای تلاش به عقب بر گردیم در ریتم احساس pucks در نقاط مختلف" دی آنجلو گفت. "این نوع از احساس کسانی که سراسیمه دوباره احساس افراد دیگر, شما می دانید, حمله به, در مقابل خالص جعبه استراحتی که همه نوع از مسائل.

"ما فقط تلاش برای بدست آوردن تمام است که ریتم عقب و آماده برای رفتن به دلیل سرعت در حال رفتن به عنوان بالا به عنوان شما می توانید هنگامی که ما شروع شده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب