ساخت یک کلاه گیس و پاشنه سیاسی: سیاه, drag queens در nexus از زندگی ماده و غرور

جاش ریورا و دیوید الیور ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:21 PM EDT Jun 13, 2020جو Mama دوستان هشدار داده و

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

جو Mama دوستان هشدار داده و او را به اعتراض علیه خشونت پلیس در حالی که در لباس بکشید. اگر چیزی اتفاق افتاده است آنها استدلال مردم می گرفتن موارد از او و یا او می تواند تبدیل به یک هدف.

"بنابراین من در رفت و کشیدن بر روی هدف است. نوع در تمرد به مانند 'شما در حال رفتن دیدن من'" شیکاگو ملکه گفت. "من قصد دارم در حال حاضر. شما نمی توانید از دست من و شما در حال رفتن به شنیدن صدای من."

با غرور ماه جشن متوقف میان coronavirus pandemic, سیاه, drag queens ادامه میراث خود را از اعتراض به نابرابری در آمریکا با آمدن به خیابانها در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش بخشش به عدالت اجتماعی سازمان حمایت از سیاه و سفید, کسب و کار و با استفاده از خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای گسترش پیامهای حمایت و به اشتراک گذاری منابع است. همه در حالی که با پوشیدن زرق و برق بهمراه رگه لباس, کفش پاشنه بلند, کلاه گیس و ماسک.

حمایت خود را از اعتراضات را گشوده سراسر کشور در هفته های اخیر پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که دوخته بود به زمین توسط ماموران پس از متهم به عبور جعلی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است. Black Lives Matter سازمان دعوت مقامات محلی پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و برای همه آمریکایی ها را به پایان قرن سیستمیک نژادپرستی علیه سیاهان در آمریکا

برای باب کشیدن ملکه برنده "rupaul's Drag Race" در فصل 8, جنبش "مرکب توسط بسیاری از چیزها است. همه گیر مردم شده اند زندگی می کنند در خانه های خود بدون درآمد برای تقریبا سه ماه. من فقط می توانید به راحتی ببینید که چگونه است که کسی که در پایان شوخ طبعی."

باب 33 شده است کارگردانی او بیش از 1.2 میلیون Instagram followers و 421,000 پیروان توییتر به منابع در مورد چگونه به طور موثر متحد و کمک به درایو قانونی تغییر دهید.

در زمانی که مسالمت آمیز معترضان مورد حمله قرار گرفته اند و با گاز کشته شده توسط پلیس و تیم های ملی اعضای, بسیاری, سیاه, drag queens که می تواند ایستادگی کردن و حتی در جمعیت های بزرگ, درک کنند که آنها با قرار دادن خود در معرض خطر توسط دفاع با صدای بلند برای تغییر. اما نیاز به مبارزه با سیستمیک نژادپرستی و تبعیض بیشتر کسانی که خطرات آنها گفت.

آنها ساختمان در یک طبقه تاریخچه سیاه drag queens تربیع خاموش در برابر خشونت به تقاضای حقوق مدنی. در سال 1969 بار مراجعان و ساکنان محله در شهر نیویورک روستای گرینویچ rioted و اعتراض پس از حمله پلیس Stonewall مسافرخانه. این قیام که unfolded در سراسر شش روز از تظاهرات و درگیری های خشونت آمیز با اجرای قانون و خارج از محبوب ترین ها گی, نوار منادی به عنوان کاتالیزور برای تجاوز به حقوق در ایالات متحده است.

و در حالی که هیچ کس واقعا مطمئن شوید که انداخت, اولین, آجر, Marsha P. جانسون و سیلویا ریورا پیشگام نما فعالان و کشیدن هنرمندان از رنگ بودند که در شورش اعتبار شده است برای اینکه محوری آمار و ارقام در این قیام و مبارزه برای تجاوز به حقوق. پس از شورش جانسون و ریورا حمایت از طرف افراد مبتلا به HIV و ایدز و تجاوز جوانان بی خانمان موسس خیابان جامه عمل انقلابیون در نیویورک یک گروه است که ارائه پشتیبانی به جوان فقیر مردم دوری خانواده خود را.

قبل از آن شورای دین و همجنسگرا – یک سرمایه گذاری مشترک لیبرال پروتستان روحانیت و گی و لزبین فعالان برگزار کشیدن توپ در سان فرانسیسکو کالیفرنیا سالن در سال جدید روز 1965. پلیس که تهدید به دستگیری هر کسی در لباس, کشیدن نشان داد تا با چراغ و دوربین و بارها و بارها وارد محل به "بازرسی" اما زمانی که وکیل در صورت به چالش کشیده متصدیان آنها دستگیر شدند. بعد روحانیت رهبران در کنفرانس مطبوعاتی decrying آزار و اذیت پلیس در برابر تجاوز مردم, کمک به بالا بردن آگاهی برای جنبش است.

"من اعتقاد زیادی که کشیدن در هسته آن است که نوع خود را از پانک نافرمانی" گفت: Jo Mama, 34.

پس از راهپیمایی در کشیدن در زندگی توجه به اعتراض او سازمان یافته خود را مارس در شیکاگو Boystown محله یکی از بزرگترین LGBTQ جوامع در میانه با کشیدن بلندگو. این رویداد "کشیدن مارس برای تغییر" متمرکز شده است خواستار عدالت برای قربانیان خشونت های پلیس و بالا بردن سطح آگاهی برای خشونت علیه سیاه, ترانس زنان است. این برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه و تقریبا 7,000 مشخص شده به عنوان علاقه مند on Facebook.

بسیاری از LGBTQ رهبران در طول تاریخ نادیده گرفته شده سیاه LBGTQ مردم را به تجربه منحصر به فرد و نقش مهمی در پیشبرد حقوق مدنی در آمریکا گفت: ارل Fowlkes جونیور, رئيس جمهور و مدیر عامل این مرکز به صورت سیاه و سفید سهام, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در واشنگتن متمرکز اقتصادی و عدالت اجتماعی برای تجاوز مردم است. Fowlkes گفت: Stonewall تظاهرات بودند "یک واکنش از جنس non-comforming افرادی که بیمار بودند از نژاد پرستی از اداره پلیس و خسته از نژادپرستی آنها از دیدن از جامعه تجاوز."

او خیالش راحت است بسیاری از غرور راهپیمایی امسال لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"ترس من این است که برخی از تهش از غرور و افتخار سازمان هنوز این راهپیمایی با وجود چه خبر است و وجود دارد خواهد بود بیشتر شکاف بین جامعه تجاوز و جامعه" Fowlkes اضافه شده است.

که برای لس آنجلس غرور یکی از بزرگترین کشور سالانه غرور جشن که هفته گذشته اعلام کرد آن را نگه دارید "همبستگی مارس" در حمایت از زندگی ماده-رهبری اعتراضات و خواسته پلیس به کارکنان این رویداد است. اما این سازمان نمی رسیدن به هر سیاه و سفید زندگی توجه فعالان قبل از اعلام این تصمیم بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا غرور رویداد قرار دادن مردم در معرض خطر خشونت های پلیس و نادیده گرفتن نیازهای خود را.

در تظاهرات, این مهم است برای متحدان برای نشان دادن حمایت اما ماندن در خط گفت: نیوجرسی کشیدن ملکه سازدهنی افتاب. او انجام شده است مجازی حوادث اعم از کشیدن ملکه یکنوع بازی شبیه لوتو به هماهنگی کشیدن ملکه داستان ساعت برای شمال نیوجرسی در طول مستند اما آخر هفته گذشته او تصمیم گرفت از آن زمان به ضربه خیابان ها و مارس در خود زندگی توجه کردند.

این تمایل وجود دارد برای طرفداران هنر کشیدن به اولویت بندی سفید drag queens می گویند و انجام بیش از سیاه و سفید خود را به همتایان. سیاه, drag queens که شرکت در قابل رویت ترین کشیدن نشان می دهد در حال حاضر "rupaul's Drag Race" گفته است: "هدف آنلاین قلدری و تهدید به مرگ.

"این مبارزه است مبارزه ما اول ما خوش آمدید هر کس دیگری به پیوستن به ما, اما همیشه می دانم محل خود" سازدهنی, Sunbeam, 50, گفت:.

که به معنی اجازه دادن به مردم سیاه و سفید انجام مقدمات سازماندهی یک اعتراض او گفت:.

از دست رفته شیکاگو کشیدن ملکه که انجام شده است آنلاین جمع آوری اعانه برای زندگی موضوع علل گفت: ضروری است برای گوش دادن به آنچه "سیاه drag queens می گویند بدون تلاش برای رد شدن از آن."

Miz ترقه سفید کشیدن ملکه در حال حاضر رقابت در "rupaul's Drag Race All Stars" 5 گفت: متحدان باید با استفاده از پلت فرم خود را برای به اشتراک گذاشتن آنچه سیاه کوئینز باید بگویم. Miz ترقه عینک کشیدن کامل برای حضور در غرور افروزی در تاریخ 1 ژوئن تجلیل سیاه زندگی ماده و در اعتراض به خشونت علیه سیاه, ترانس زنان است. با حضور او به عنوان بخشی از یک گروه دیگر از کشیدن نوازندگان و ترانس فعالان رنگ.

"استفاده از امتیاز خود را به مطمئن شوید که Black مردم شنیده می شود. من سعی می کنم به بحث در مورد خودم در حال حاضر من در تلاش برای انتقال دانش از مردم سیاه و سفید من تحسین" Miz ترقه گفت.

سفید و متحدان سهوا ممکن است می گویند و یا انجام چیزی اشتباه است اما آنها باید به انتقاد سازنده, او گفت:.

"یکی از سخت ترین چیز برای انجام است کسی می گویند" شما نباید انجام داده اند که 'شما باید گفت که. و اگر شما می توانید بشنوید که بسیار مهم است که یک گام بزرگ به سوی یک متحد و فعال" Miz ترقه, 36, گفت:.

از دست رفته در ابتدا بحث که آیا برای حضور در یک اعتراض در کشیدن یا نه اما در نهایت تصمیم گرفت که به عنوان یک کمک های اولیه و CPR-آموزش فردی او خواهد بود با ارزش تر از کشیدن در مورد چیزی وحشتناک اتفاق افتاده است. در هفته های اخیر او را سازماندهی آنلاین کشیدن نشان می دهد که تمرکز بر بالا بردن سطح آگاهی برای زندگی مهم جنبش به او در حدود 21,000 Instagram followers و 12000 پیروان توییتر.

"این باعث می شود آنها گوش به طور ناگهانی زمانی که شما با قرار دادن یک کلاه گیس و برخی از ضربه شلاق" گفت: از دست رفته, 27.

او تلاش می کند به او نشان می دهد که مربوط به آنچه در جریان است در جهان توسط "انباشته" آنها را با نوازندگان و داشتن کمک های مالی اختصاص یافته به سمت سازمان کار نژادی و نابرابری از جمله: وثیقه صندوق مبارزه با جرم حبس Contigo, صندوق ارائه کمک های مالی به سازمان های کمک LGBTQ Latinxs و برابر عدالت ابتکار عمل کار بر روی توده حبس و بیش از حد از مجازات است.

"این یکی دیگر از راه های است که من به نوعی سیاسی و قطبی من کشیدن," او گفت:.

بسیاری از سیاه drag queens حمایت از جنبش متعادل هستند که آیا آنها باید بیرون بروید و اعتراض و یا در خطر ابتلا به کوروناویروس. به عنوان COVID-19 شیوع همچنان در نظر گرفتن زندگی از تجاوز آمریکایی ها به خصوص کسانی که از رنگ آن است که ترک یک جمعیت در حال حاضر آسیب پذیر به مراقبت های بهداشتی و تبعیض رنج می برند از دست دادن شغل و رشد میزان موارد مثبت با توجه به داده های اولیه جمع آوری شده از چندین تجاوز گروه های حمایت.

"بسیاری از افراد در (تظاهرات) با پوشیدن ماسک و آگاه بودن از این ویروس به عنوان به خوبی. اما در بسیاری از راه های رفتن به این بیانیه شما آگاه از ویروس اما این مهم تر است" Jo Mama گفت.

باب کشیدن ملکه نگران گسترش این ویروس پس از او ارائه شده برای حمایت از جنبش اعتراضی با رفتن به پلیس حوزه انتخاب کنید تا دوستان از زندان به جای راهپیمایی در خیابان ها.

"من می خواهم برای رفتن به دیدار مادر من در زمانی که این است که همه گفته و انجام داده و مادر من یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن," او گفت:.

بسیاری از سیاه drag queens نیز تشویق هواداران برای حمایت از سیاه و سفید, کسب و کار و بررسی رفتارهای خود را – از جمله خود حضور رسانه های اجتماعی.

"اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک فرد از رنگ در عکس, سپس شما باید یک مشکل است. که به نظر می رسد مانند آن می تواند نشانه ای از نژاد پرستی. شما نیاز به بررسی همین دلیل است که" جو Mama گفت.

دنبال دیوید الیور و جاش ریورا در توییتر: @doliver8 و @Josh1Rivera.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن