لویی عکسبرداری: حداقل یک نفر کشته در جفرسن مربع پارک که در آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات برگزار

بن توبین لویی پیک مجلهمنتشر شده 11:44 PM EDT Jun 27, 2020LOUISVILLE, Ky. — دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند و یک

توسط NEWSAMINS در 8 تیر 1399

LOUISVILLE, Ky. — دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند و یک نفر کشته شد در مرکز شهر لوئیزویل شنبه شب به گفته پلیس.

به گفته پلیس حدود 9 بعد از ظهر اسرائیلی در جفرسن میدان پارک. پرسنل از Jefferson County Sheriff بخش انجام زندگی می کنند-اقدامات صرفه جویی در یک مرد قربانی که در نهایت درگذشت.

مدت کوتاهی پس از آن پلیس با دریافت گزارش از شخص دیگری شات در سالن عدالت است. آن شخص گرفته شده بود به بیمارستان دانشگاه با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

"افسران پاکسازی پارک به طور کامل و امن کل منطقه پس از قتل کارآگاه می توانید انجام تحقیقات خود را," LMPD سخنگوی لمانت واشنگتن نوشت: شنبه شب در 11:27 p. m. "کارآگاهان در حال تلاش برای جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است به منظور شناسایی همه کسانی که درگیر در این حادثه است."

واشنگتن افزود که این پارک را بسته باقی می ماند برای بعد از چند ساعت که پلیس ارائه اطلاعات اضافی در صبح آن را به عنوان در دسترس می شود.

پخش زنده: پلیس باقی می ماند در صحنه تیراندازی در, Jefferson, میدان پارک

پارک شده است صحنه درگیری پلیس تیراندازی از Breonna تیلور برای هفته ها و مردم را مطرح چادر وجود دارد شده اند و اقامت شبانه.

یک ویدیو در Facebook صحنه را نشان می دهد یک مرد شلیک تفنگ. مردم فریاد زد برای یک طبیب و حداقل یک نفر بود روی زمین.

آنا که به پارک آمد شنبه شب برای دیدار با دیگر معترضان به راهپیمایی در مرکز شهر لوئیزویل گفت که او مطمئن بود که در آن عکس آمد از او به عنوان تا به حال شنیده آتش بازی در تظاهرات قبل از.

تقریبا بلافاصله همه شروع به دویدن کردند و آنا را بیش از حد. او و اچ زد به نزدیک ترین تعقیب بانک و ضرب دیده بر روی درب به اجازه دهید آنها را در "چون ما freaked." هنگامی که او بازگشت به جفرسون مربع پارک حدود 30 دقیقه بعد آنا گفت: وجود 30 تا 40 افسران خارج است.

جولی سالیوان در گفتوگو با کنتاکی داد در برابر نژاد پرستی و سرکوب سیاسی بود که در جفرسون مربع پارک در تیراندازی گفت: او شروع به فریاد همه را به "پایین" زمانی که او شنیده ام عکس تفنگ.

سالیوان گفت که او سعی در کمک به زنان برای پیدا کردن بچه های خود را در مدت کوتاهی پس از شنیدن این عکس تفنگ. او افزود که پلیس در نهایت مسدود کردن کمپ در جفرسون میدان پارک.

"پلیس تا به حال آن را مسدود و آنها گفتن ما به خارج" سالیوان گفت. "و همه شروع به راه رفتن و گفتم هر چه شما نیاز دارید.' چرا که این مردم در اینجا زندگی می کنند. تلفن های همراه خود و یا هر آنچه که ممکن است در اردوگاه."

در گوشه ای از جفرسون و پنجم خیابان وجود دارد بیش از یک دوجین پلیس موبایل در اطراف 9:45 بعد از ظهر با نوار مسدود کردن جفرسون میدان پارک. هیچ فرد است که اجازه داخل پارک با توجه به پیک خبرنگار مجله در صحنه با پلیس مصاحبه با مردم در داخل پارک.

مدت کوتاهی قبل از 10 شب یک گروه از LMPD افسران وارد جفرسون مربع در پارک riot gear. چند نفر مواجه افسران.

سازمان حمل و نقل از رودخانه شهر یا TARC اعلام کرد در 10:04 بعد از ظهر که همه متوقف می شود بین برادوی & رودخانه جاده و بین اول و نهم خیابان در مرکز شهر لوئیزویل منطقه بسته باقی مانده از روز شنبه.

حدود 10:15 بعد از ظهر, لویی مترو پلیس هل دادن یک گروه به یک پیاده رو در سراسر از Jefferson, مربع, پارک, اعلام غیر قانونی مجمع و تهدید به استفاده از زور است. لباس شخصی پلیس در حال نگهبانی چادر در جفرسون مربع پارک و رو به مترو هال.

در ساعت 10:30 p. m. گروهی از معترضان برگزار شد یک لحظه سکوت برای کسانی که به ضرب گلوله کشته شدند. شعارهای "می گویند نام او Breonna تیلور" را شکست پس از آن.

11:15 بعد از ظهر وجود دارد هنوز هم زیادی حضور پلیس در جفرسون میدان پارک. چیزهایی بودند آرام به عنوان کمی وجود دارد رویارویی میان پلیس و معترضان و شعارهای متوقف شده بود.

دموکرات کنتاکی مجلس سنا نامزد چارلز بوکر نوشت: در یک صدای جیر جیر شنبه شب "دعا برای شهر ما" در پاسخ به تیراندازی.

آخرین مطالب