سهام ایالات متحده در حال معامله در گرانتر ارزیابی نسبت به سود شرکت از هر نقطه از حباب دات کام در سال 2000 و این اقدامات فلاش علائم هشدار دهنده و حتی زمانی که به طور کامل نادیده گرفتن کوتاه مدت تاثیر COVID-19 اپیدمی و به جای تمرکز در سال آینده اقتصاد تحلیلگران هشدار می دهند.

به عنوان S&P 500 شاخص SPX +0.07% شرکت در ادامه به گزارش های درآمدی سرمایه گذاران گرفته اند در گام مدیریت تمایل به ارائه راهنمایی در عملکرد آینده با توجه به عدم قطعیت coronavirus همه گیر ایجاد شده در اطراف اقتصاد است. یک محیط همراه با بی سابقه مالی و پولی محرک مجاز است بزرگ کلاه شاخص به تجارت در بیش از 22 بار انتظار 12 ماه درآمد یک سطح دیده نمی شود در حدود 20 سال با توجه به FactSet.

بیشتر بخوانید: S&P 500 درآمد در حال ضرب و شتم برآورد کمترین میزان در یک دهه میان COVID-19 با وجود زودتر به کاهش پیش بینی

“در حالی که ما در حال تشویق ثبات جدید COVID-19 موارد و عظیم محرک اقتصادی خود را از بازار سهام ارزیابی دیگر به عنوان جذاب” نوشته جف Buchbinder سهام استراتژیست در LPL مالی در یک شنبه تحقیقات توجه و اضافه کرد که او یک “اصلاح 10-15% نمی خواهد تعجب ما است.”

اما حتی اگر سرمایه گذاران را کنار بگذارند درآمد پیش بینی برای سال 2020 و به جای تمرکز بر 2021 زمانی که بسیاری در وال استریت بر این باورند که تاثیر coronavirus را تا حد زیادی از بین می رود درآمد تصویر ممکن است به نظر نمی آید که بسیار روشن تر است.

اجماع درآمد پیش بینی برای شاخص S&P 500 شرکت در سال 2021 را به طور چشمگیری کاهش یافته در هفته های اخیر از حدود 194 هر سهم در اوایل ماه مارس به کمتر از $166 هر سهم این هفته دلالت دوباره بجای اول برگشتن در حدود 28 درصد از 130 دلار به ازای هر سهم برآورد شده برای سال 2020 است.


MarketWatch

“در حالی که این امکان وجود دارد که تا سال 2020 پیش بینی شده است برش به اندازه کافی ما نگران آن است که 2021 اعداد در حال حاضر نیاز به کاهش بیشتر پرخاشگرانه” نوشت لری Calvanasi سر از سهام آمریکا استراتژی در بازارهای سرمایه RBC در جمعه توجه داشته باشید به مشتریان. او پیش بینی کرد 2021 درآمد خواهد شد در نهایت در آمده $153 با یک سناریوی خوش بینانه از 3.2 درصد رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در سال 2021 10 سال وزارت خزانه داری ایالات متحده عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.706% افزایش بین 1% و 1.5% رشد تولید صنعتی و گسترش حاشیه سود.

در $153 هر سهم S&P 500 خواهد بود معاملات در حدود 18.8 بار 2021 درآمد بالای پنج سال میانگین 16.7 و ده سال به طور متوسط 15 با توجه به FactSet.

“ما شک و تردید جدی در مورد اینکه آیا S&P 500 سودآوری خواهد بود قادر به پیش افتادن از قبل coronavirus سطح بحران در 2021,” Calvasina نوشت. در طول درآمد تلفنی با تحلیلگران او افزود: “تعدادی از شرکت ها اشاره به این ایده است که بهبود اقتصادی خواهد بود آهسته یا ناهموار. برخی نیز برجسته یک ایده است که به طور مستقیم به نظر می رسد حق ما — که آن را به زمان قابل توجهی را برای اقتصاد ایالات متحده به عقب بر گردیم به قبل از coronavirus سطح است.”

دیگر تحلیلگران استدلال کرده اند که ارزیابی نیست و به ویژه در زمان بحران با توجه به فدرال رزرو تعهد به حمایت از بازارهای مالی از طریق عظیم خرید اوراق بدهی و وعده به خرید دارایی های دیگر مانند اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

“آن را دشوار است به فکر می کنم در مورد ‘درآمد’ در نسبت P/E در زمانی که اقتصاد تعطیل است و نیمی از آبی-شرکت تراشه نمی خواهید به ارائه راهنمایی در تمام سال درآمد به دلیل عدم اطمینان” نوشته تورستن Slok اقتصاددان ارشد با دویچه بانک, اوراق بهادار در روز شنبه باشید.

“فدرال رزرو احتمالا نگران نباشید خیلی در مورد اگر به جلو متعدد است, 18, 20 و یا 25 را روشن هدف این است که برای حمایت از بازار حداقل تا زمانی که ما در مستند و شاید تا زمانی که نرخ بیکاری را تک رقمی دوباره,” او اضافه شده است. “با این افت نمودار نیست به خصوص مفید است اگر کسی می خواهد به درک اگر سهام در حال بالا و پایین رفتن از اینجا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de