کالج, ویزای دانشجویی: مغلوب ساختن پیشی جستن admin میله جدید دانشجویان خارجی در نظر گرفتن کلاس های آنلاین ما در

کریس Quintana ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:37 PM EDT Jul 24, 2020واشنگتن — جدید بین المللی دانشجویان —

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

واشنگتن — جدید بین المللی دانشجویان — ورودی سال اول دانشجویان دوره کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مانند آن — اجازه داده شد برای آمدن به ایالات متحده این سقوط اگر دروس خود هستند و تنها آنلاین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در هدایت صادر جمعه.

دانش آموزان از خارج از کشور که تا به حال ثبت نام در بهار کلاس و در حال حاضر ویزای دانشجویی ممکن است در کشور باقی می ماند یا دوباره بعد از تعطیلات تابستانی و حتی اگر خود را به دانشگاه ارائه شده است تنها دیجیتال کلاس.

اداره مهاجرت و گمرک را ارشاد می آید پس از یک تلخ اختلاف بین ملت کالج ها و دولت فدرال است. این یک روشن از راهنمایی های قبلی اما این احتمال وجود دارد سریع به شکایات و برنامه ریزی تقلا از برخی از دانشگاه ها.

قبلی حکومت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به طور موثر منع دانشجویان بین المللی از این کشور اگر خود را به دانشگاه تنها با ارائه دیجیتال کلاس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. چندین دانشگاه از جمله دانشگاه هاروارد و MIT طرح دعوی در دادگاه در تلاش برای متوقف کردن منظور از در حال اجرا. در یک ناگهانی برگشت از دولت خارج است که حکومت پس از واکنش شدید عمومی مواجه همیشه قبل از دفاع از آن در دادگاه.

سنتی که وجود دارد نه یک بیماری همه گیر — دانشجویان بین المللی منع شده اند از مصرف بیش از یک دوره آنلاین در هر ترم. یخ مجاز به دانشجویان خارجی در ایالات متحده اقامت در زمانی که کلاس های آنلاین رفت در ماه مارس است اما feuded با دانشگاه در مورد چه باید بکنید در مورد دانش آموزان در حال حاضر که دانشگاه ها دوباره رفتن آنلاین این سقوط به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

هدایت صادر جمعه روشن می سازد که دانشجویان بین المللی جدید به دنبال تحصیل در امریکا نیاز به ثبت نام در یک موسسه ارائه حداقل برخی از کلاس های حضوری, حتی اگر خود جانباز همسالان می تواند تنها دوره های آنلاین. یخ را می گویند دانشجویان بین المللی جدید به احتمال زیاد خواهد بود قادر به ثبت نام در دانشگاه هایی که ارائه شد مخلوطی از حضوری و کلاس های آنلاین و آنها می توانند با اقامت در این کشور اگر خود را در کالج سوئیچ ها به صورت آنلاین-تنها آموزش در وسط ترم.

هدایت خواهد شد به احتمال زیاد مخل به دانشگاه است. این موسسات اغلب سعی در جذب دانشجویان بین المللی از آنجا که آنها ارائه تنوع فرهنگی و اغلب پرداخت کامل قیمت شهریه.

و به عنوان ترم پاییز تساوی نزدیک بیشتر و بیشتر موسسات اعلام کرد قصد دارد به ارائه تنها دیجیتال آموزش با توجه به ادامه گسترش coronavirus در سراسر کشور. با توجه به تراکم جمعیت — با شلوغ کلاس های درس و خوابگاه و امکانات ناهار خوری — محیط های دانشگاهی به ویژه مستعد ابتلا به انتقال سریع ویروس.

برخی از دانشگاه ها از جمله دانشگاه هاروارد و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در حال حاضر به گفته خود سال اول دانشجویان بین المللی آنها خواهد بود قادر به آمدن به ایالات متحده در پاییز به دلیل یخ سیاست. آنها را تشویق این دانش آموزان برای شروع آنلاین و یا به تاخیر آغاز مطالعات خود را.

"ما در حال بررسی تمام گزینه های قانونی و نا امید است که وزارت امنیت داخلی ساخته شده است بیشتر مثبت بیانیه سیاست به ارائه وضوح و انعطاف پذیری برای دانش آموزان جدید و دانشگاه ها در طول این جهانی و همه گیر" جزئیات USC راهنمایی به دانشجویان بین المللی جدید.

حدود 1.1 میلیون بین المللی دانش آموزان مورد مطالعه در امریکا در طول 2018-19 سال تحصیلی و آنها ساخته شده تا 5.5 درصد از آموزش عالی جمعیت با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش است.

دانشجویان بین المللی کمک نزدیک به 45 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده در سال 2018 با توجه به داده ها از وزارت بازرگانی ایالات متحده.

کمک: Deirdre Shesgreen

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب