روزنامه سیمپسون برنده عاطفی RBC میراث با پدر مرحوم در ذهن

HILTON HEAD ISLAND, S. C. — هیچ چیز نمی تواند بالا اولین بار در وب سیمپسون برنده در روز پدر, ایالات متحده باز

توسط NEWSAMINS در 2 تیر 1399

HILTON HEAD ISLAND, S. C. — هیچ چیز نمی تواند بالا اولین بار در وب سیمپسون برنده در روز پدر, ایالات متحده باز عنوان هشت سال پیش در المپیک باشگاه و شنوایی خود را از پدر خنده بر روی گوشی برای به اشتراک گذاشتن شادی.

بندرگاه شهر به ویژه در حق خود است.

لباس پوشیدن در یکشنبه پیراهن زرد — او پدر مرحوم رنگ مورد علاقه — سیمپسون پدید آمده از یک جمعیت از رقیب با پنج birdies در شش سوراخ در پشت دراز نه برای یک 7-تحت 64 به پیروزی RBC میراث توسط یک شات بیش ابراهیم Ancer و تنظیم این مسابقات به ثمر رساند رکورد.

"روز دیوانه" سیمپسون گفت.

سه ساعت storm تاخیر نزدیک به آن را نگه داشته از به پایان رساندن. نه بازیکن هنوز در ترکیب با یک ساعت برای رفتن. سیمپسون دو عکس پشت سر گذاشت و تا به حال تنها دو birdies بر روی کارت خود را زمانی که او کاهش یافته است در 10-پاورقی در شماره 12 و خاموش او رفت.

"من فکر می کنم این چیز خوبی است که بچه ها ساخت birdies چرا که آنها به نوعی از من مجبور به کمی تهاجمی تر است و می دانم که پارس نمی خواهید به قطع آن گفت:" سیمپسون که به پایان رسید در 22-تحت 264 به شکستن دو عکس در این مسابقات رکورد برایان گی مجموعه در سال 2009.

روز پدر است دور نهایی باز ایالات متحده هر سال از سال 1976 اما آن منتقل شد به ماه سپتامبر در این غیر معمول ترین سال به دلیل COVID-19 همه گیر است که تعطیل گلف برای سه ماه. RBC میراث پر نقطه ای در برنامه و سیمپسون در حال حاضر یک پدر از پنج تبدیل به یک برنده برای دومین بار در این سال است.

"من برنده این بازیکنان در روز مادر پس از پدر من گذشت که واقعا خاص است. که احساسی برنده" سیمپسون گفت. "ایالات متحده باز در روز پدر, من هرگز فراموش نکنید که خواستار پدرم پس از در راه به کنفرانس مطبوعاتی و هنگامی که او تلفن را برداشت او فقط خنده. این نوع از آنچه او در زمانی که او خوشحال بود او فقط می خنده. بنابراین من قصد دارم به دست که خنده امروز برای اطمینان حاصل کنید.

PGA
روزنامه سیمپسون جشن پیروزی RBC میراث.گتی ایماژ

"اما من فکر زیادی در مورد او," او گفت:. "امروز صبح من در مورد او و زمانی که من در زمین گلف, من فکر کردم در مورد او. ... او عاشق گلف. او را عاشق تماشای امروز."

این کاملا نشان می دهد.

سیمپسون Ancer, Joaquin نیمان و Tyrrell هاتون بسته بود در 20 زیر در یک نقطه و در اواخر دور. این ماده که چشم ،

Ancer که آمار هر سبز در مقررات تحت فشار قرار دادند سیمپسون به پایان در پیشنهاد خود را برای برنده اول خود را PGA Tour عنوان. او پناه مرغک زدن توپ از 10 فوت بر 17 به داخل یکی, اما رویکرد او به 18 40 فوت دور و زدن توپ به زور حذفی کوتاه آمد. Ancer بسته با 65.

"که فقط گلف. شما فقط کردم به خاطر تلاش" Ancer گفت. "من قصد ندارم چیزی را تغییر و یا کار بر روی هر چیزی. من فقط رفتن به نگه داشتن انجام آنچه من انجام می دهند و من فکر می کنم که در نهایت اتفاق می افتد."

استعمار برنده دانیل برگر نیز در آنجا ماند و در مخلوط با پیکور برای مرغک در 17 و بسته شدن با یک 65. هاتون که آخرین مسابقات خود را با پیروزی در آرنولد پالمر دعوتی بود پیشرو تا ضعیف توپ را روی گوه شات منجر به دیو در 13 و bogeys سخت بود برای بهبود یافتن از این روز است. او به ضرب گلوله 66 و سوم.

سیمپسون که برنده سیمرغ باز در ماه فوریه منتقل شده به شماره 5 در جهان است. او همچنین نقل مکان کرد به بالا از فدرال اکسپرس جام.

دیلن Frittelli تا به حال نمره کم از مسابقات با آنها 62 قرار داده است که او را در سرب قبل از نهایی گروه حتی teed ، جاستین توماس به حال 63 و او را. هر دو می دانستند که آن را نمی خواهید به نگه دارید تا به خصوص پس از بازگشت از طوفان تاخیر هنوز به شرایط و حتی نرم تر شرایط.

اما این منجر به یک درب گردان از رقبا و حتی بروکس Koepka رو در مخلوط.

Koepka ضربه راننده در 331-حیاط نهم سوراخ است که آمار در شیب بالای پناهگاه و حل و فصل 3 فوت خود را برای عقاب است. او birdied دو بعدی به درون یکی از این منجر شود اما امید خود را به پایان رسید با یک 5-پا زدن توپ مرغک او از دست رفته در par-5 15. او بسته با 65 به پایان رسید و هفتمین خود بهترین نتیجه پس از تور قهرمانی.

"شش ماه خاموش — سه با قفل کردن و پس از آن سه در زانو من — خب آره, آن را احساس می کند مانند آن بوده است مدت زمان طولانی واقعا از من حتی احساس برخی از آب روان" Koepka گفت. "این فقط احساس خوب به مشاجره."

Rory McIlroy بسته با 70 و برای 41 دوم خود را با نتیجه مستقیم از top 30 بعد از رفتن هفت متوالی حوادث در سراسر جهان با پایان بدتر از پنجم.

PGA Tour در حال حاضر سر به کنتیکت برای مسافران قهرمانی است و هنوز به تعیین خواهد شد که بازی تا coronavirus آزمون منتشر می شوند برای کسانی که در منشور پرواز.

عدم اطمینان ناشی از اولین تست مثبت — نیک Watney روز جمعه — همراه با 11 آزمون برای کسانی که تا به حال شده است در تماس نزدیک با Watney. تا زمانی که این مسابقات برای اولین بار در استعمار در فورت ورث تگزاس, منطقه اطراف بندرگاه شهر شلوغ بود با شروع تعطیلات تابستان.

کسانی که نه در منشور تست خواهد شد به محض ورود در کانکتیکات. هر تست مثبت به معنی یک بازیکن باید برداشت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن