گوش دادن به قسمت 13 از 'Amazin' اما واقعی': دیاز اغل گاو یا حشم گلایه Deja Vu feat. بیلی واگنر

N. y. پست: چارلز Wenzelberg این متس فصل باز پشت یعقوب deGrom بازو و Yoenis Cespedes' خفاش در روز جمعه به لحن 1

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399
Amazin' But True Episode 13 Mets podcast Billy Wagner
N. y. پست: چارلز Wenzelberg

این متس فصل باز پشت یعقوب deGrom بازو و Yoenis Cespedes' خفاش در روز جمعه به لحن 1-0 پیروزی. پس از آن همه رفت و سراشیبی شنبه و یکشنبه برابر بریوز. به واکنش نشان می دهند به 1-2 شروع فصل ما در حال حاضر به شما یک نام تجاری جدید قسمت از "Amazin' But True" پادکست با من و سابق ملاقات نلسون فیگوئروا.

Figgie و من باز کردن صحبت COVID-19 ضربه مارلین با 11 بازیکن تست مثبت و تاثیر در بیس بال. ما سپس شیرجه رفتن به سری که شامل ادوین دیاز را déjà vu دادن تا بازی-بستن خانه اجرا به Marcell Ozuna قبل از متس را از دست خواهد داد 5-3 در 10 نوبت. ما همچنین بحث در مورد چهار و شرم آور از دست دادن در ESPN, خسته کننده, پخش, افتضاح عملکرد از ریک Porcello و کوری Oswalt و اینکه آیا وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی برای این تیم در اوایل فصل.

نیویورک پست sportswriter ژاک Braziller پس از آن باعث می شود اولین بازی خود را در پادکست. Braziller مذاکرات در مورد گزینه های احتمالی برای پنجمین استارت دیاز در واقع محل رزین اگر او نگران است در مورد تیم و اغل گاو یا حشم. همکار Astorian می دهد و سپس خود را در کوه راشمور آستوریا مکان های مواد غذایی.

اشتراک در:

         

سابق ملاقات کرد و یکی از بزرگترین آرام در تاریخ بیس بال بیلی واگنر سپس می پیوندد نشان می دهد. واگنر باز می شود تا به نوعی در سالن از شهرت و آنچه که ممکن است به این دلیل که با وجود باور نکردنی آمار حرفه ای. او همچنین در مورد به پایان رساندن کار خود را با اعداد و به همین دلیل او retied که در آن زمان. واگنر در مورد آینده را به سرعت از تامی جان عمل جراحی و هنوز هم بزرگ بودن چه جری مانوئل به او گفت که او می خواهم به نگه داشتن تبادل و اثبات او اشتباه و فشار تبادل در نیویورک و چه Diaz می تواند تغییر کند. به چپ و سپس مذاکرات در مورد ویلی راندولف را با قرار دادن او در بازی 7 از تو 2006 NLCS با وجود او مایل به در آمده است.

واگنر در Willie راندولف را با قرار دادن او در 7 بازی از سال 2006 NLCS:

"خب آره من فکر می کنم در این وضعیت که من نیاز به بازی در این بازی. نه این که هارون نمی تواند آن را انجام می شود, اما من می توانم فقط رفت و در آنجا و انجام چیزی مشابه به همین. اما در این وضعیت که به اعتقاد من بهترین بازیکن خود را در اغل گاو یا حشم است پسر شما برنده یا از دست دادن آن ، من گرم کردن و آماده به انجام هر کاری. من فکر می کنم دادن اجرا می شود شب قبل من شخصا فکر می کنم ویلی بود مقدس s–t آنچه من می خواهم به انجام? من اصلا Mariano ریورا چه هستم من میخوام انجام دهید ؟ من فکر نمی کنم او تا به حال بسیار ایمان من در آن نقطه است.

آن بود, اما من قصد ندارم به خودخواه به اندازه کافی به چیزی می گویند بیش از حد متکبر. مدیر مدیر من احساس کردم که در راه است. من احساس می کنم باید بوده است در آن وجود دارد. من هر سوال در جهان است. بودند شما آماده نیست ؟ شد شما درد? شد شما صدمه دیده است ؟ شما همه این سوالات عجیب و غریب اما آن پایین می آید به ویلی ندارد اعتماد به نفس در من به بیرون رفتن وجود دارد در آن بازی پس از یک بازی خیلی خوب 6. اما این بخشی از بازی است. من دوست داشتم در آن بازی ... من مطمئن هستم که ویلی خواهد بود که برای اولین بار به اعتراف او به من گفت چهره به چهره بسیاری از زمان ها که من نیستم, Mariano ریورا اما من 100 درصد مطمئن هستم که او می خواهد یکی برای نشستن وجود دارد و من می گویند مرد مورد علاقه خود را. من مرد مورد علاقه خود را به دلیل بازی 6 و منظورم این است که ما برنده این بازی است. بازی 7 او بسیار نگران است."

گرفتن بر روی همه قسمت های "Amazin' But True," a New York Mets, پادکست, با اشتراک در پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. دنبال جیک در توییتر @JakeBrownRadio و Nelson @FiggieNY. قسمت بعدی نشان می دهد قطره پنج شنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن