بازار فوق العاده: بازیابی است که اتفاق می افتد درست است ؟ چرا 9 میلیارد دلار از اوراق قرضه وام فقط رو کاهش داد

دانش آموز بدهی باقی مانده است یک ظرف غذا حتی اگر بازار سهام با افزایش دوباره.

سهام ایالات متحده-بازار رسید جمعه پس از یک تعجب آور سود ماهانه شغل گزارش نشان داد که اقتصاد به نظر می رسد آماده به گزاف گویی سریعتر از حد انتظار از این بیماری همه گیر. اما همه که نمی تواند به معنای گلایه از 1.5 تریلیون دلار وام دانشجویی بازار دور رفته اند.

رتبه بندی بر میلیاردها ارزش وام دانشجویی اوراق قرضه کاهش در این هفته با رتبه اعتباری شرکت مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران که گفت: انتظار می رود بدهی های آموزشی بازده بیشتر از خط خارج توسط یک COVID-19 کتک اقتصاد آمریکا در ماه های آینده.

Moody’s 9 میلیارد دلار ارزش اوراق قرضه ساخته شده تا به طور کامل از دولت حمایت وام های دانشجویی و در زمان اقدامات منفی در یکی دیگر از 2 میلیارد دلار به دلیل “رکود در فعالیت های اقتصادی و افزایش نرخ بیکاری با توجه به شیوع کروناویروس.”

بخوانید: چگونه در رکود اقتصادی بزرگ تبدیل شده امریکا دانشجو-وام مشکل به 1.5 تریلیون دلار بحران

این رتبه اعتباری شرکت انتظار نیست کسانی که اوراق قرضه را به هر گونه ضرر و زیان. پس از همه وام با دولت ایالات متحده تضمین می کند که پوشش حداقل 97 درصد از تمام اصل و سود ناشی از وام های, از آنجایی که آنها ایجاد شد تحت, در حال حاضر از بین رفته فدرال خانواده آموزش و پرورش برنامه وام.

به جای مودی فکر می کند FFELP اوراق قرضه می تواند موفق به بازپرداخت سرمایه گذاران در بلوغ, چیزی که هرگز اتفاق افتاده و می تواند جرقه یک موج از پیش فرض باند.

“تا به امروز هیچ باند نقض حقوقی, بلوغ نهایی تاریخ” گفت: Jinwen چن, یک تحلیلگر ارشد در مودی پیوند نظارت گروه یک پیگیری مصاحبه با MarketWatch.

چن گفت که چون آهسته, دانشجو, بازپرداخت وام ها یک روند بلکه این است که این کشور بزرگترین وام دانشجویی کنندگان از جمله Navient Corp. ناوی +7.23%, باید نگاه برای جلوگیری از راه اندازی چنین پیش فرض یا با مرور این فرایند روی حیله و تزویر برای به دست آوردن مصوبات به اصلاح خود اوراق قرضه بلوغ خرما و یا با قرض گرفتن پول برای بازپرداخت بدهی های خود را.

مودی گفت: این رتبه بندی تنزل رتبه در کلاس های مختلف از اوراق قرضه این هفته بودند در درجه اول با توجه به نزدیک شدن به سررسید در سال 2021 و 2022.

حتی قبل از COVID-19 قرض پسند گزینه های بازپرداخت شده در بالا استفاده از آنجایی که دولت اوباما گسترش راه را برای وام گیرندگان برای جلوگیری از به طور پیش فرض در پی 2008-09 بحران مالی جهانی.

“این یک جریان روند” چن گفت.

تازه تنزل رتبه تاثیر حدود 13 درصد از 99 میلیارد دلار ارزش FFELP اوراق قرضه هستند که امتیاز توسط مودی.

وام های دانشجویی شده اند بدترین انجام بخشی از ایالات متحده اعتبار مصرف کننده برای خیلی از دهه گذشته با آخرین فصلنامه خواندن در خانواده بدهی از بانک فدرال رزرو نیویورک نشان 8.87 درصد از وام در این بخش حداقل 90 روز بزهکار اما با این نکته که رقم واقعی است و به احتمال زیاد دو از بدهی های دانشجویی در برخی از مرتب کردن بر اساس مهلت نیست از جمله در مقام شمارش.

در اواخر ماه مارس وزارت آموزش و پرورش آغاز شد اجازه می دهد دانش آموزان با فدرال حمایت وام به آمار قابل تامل در پرداخت های خود برای دو ماه با هدف جبران مالی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. به 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند که تمدید مهلت تا شش ماه و یا تا سپتامبر. 30.

فدرال مکث نمی کند کمک به دانشجو وام گیرندگان که refinanced فدرال آموزشی بدهی با وام دهندگان خصوصی که dangled کم رای گزینه در مقابل بدهی مملو از بالا و درآمد وام گیرندگان اغلب پزشکان و پزشکی حرفه ای — بسیاری در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

Navient مدیران صحبت در اواسط ماه مارس در درآمد این شرکت تماس گفت: 50 درصد از آن FFELP وام گیرندگان درخواست COVID-19 بازپرداخت امداد قبلا در یک بزهکار یا تحمل وضعیت.

مرتبط با: بانک مرکزی امریکا به فروش می رسد برای اولین بار-از-یک-نوع COVID-19 پیوند

در همین حال وال استریت آماده به نظر می رسد به فرض بدترین COVID-19 از بهداشت عمومی و اقتصادی تلفات را تصویب کرده است. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +3.15% رزرو بیش از 800 نقطه به دست آورید جمعه پس از داده ها ممکن است نشان از بازگشت از 2.5 میلیون شغل است.

اما آن را به احتمال زیاد خواهد شد و دیگر جاده به بازیابی برای وام گیرندگان مبارزه با بدهی های دانشجویی.

بیش از 24 ماه مودی فکر می کند forbearances می تواند صعود 20% و 30% در وام های دانشجویی با دولت ایالات متحده حمایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de