NHL بازیکنان موافق به CBA فرمت

NHL نهایی جزئیات لازم برای به پایان رساندن این فصل جمعه شب و به دنبال آن است که تا دوشنبه با توافق در یک مسیر

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

NHL نهایی جزئیات لازم برای به پایان رساندن این فصل جمعه شب و به دنبال آن است که تا دوشنبه با توافق در یک مسیر رو به جلو برای شش سال آینده.

در حال حاضر آن را تا به بازیکنان و حکام آن را به رسمی.

پس از توافق بر پروتکل های فاز 3 (آموزش در اردوگاه) و فاز 4 (جام استنلی مسابقات) لیگ و بازیکنان آن انجمن در روز دوشنبه طور آزمایشی مورد توافق در تفاهم نامه به تمدید زمان توافق دسته جمعی از طریق 2025-26 فصل دو طرف اعلام کرد.

هر دو بخش از مذاکرات — بازگشت به بازی برنامه و CBA فرمت هم در حال حاضر موضوع به یک رای از nhl on nbc اجرایی هیئت مدیره و سپس کامل nhl on nbc عضویت و همچنین لیگ بدن حاکم برای تصویب. روند رای گیری برگزار خواهد شد طی چند روز آینده.

تحت توافقنامهای رسمی اردوگاه های آموزشی آغاز خواهد شد در 13 ژوئیه با تیم و سپس سفر خود را به مرکز شهرستانها — تورنتو ادمونتون — در جولای 26 و مسابقات آغاز شده توسط Aug. 1.

البته همه اینها منوط به تغییر بر اساس ایمنی و بهداشت از بازیکنان درگیر است. لیگ جدید منتشر COVID-19 تست داده های جمعه که نشان داد در مجموع 23 مورد مثبت از بیش از 2900 نمونه. پس از فاز 2 — داوطلبانه در گروه های کوچک در تمرینات تیم تاسیسات — آغاز شد و در 8 ژوئن نیز وجود داشته اند 12 بازیکن برای تست مثبت خارج از فاز 2 پروتکل.

فعلی CBA — که مورد موافقت قرار گرفت تا پس از 2012-13 تحریم — تعیین شده بود به پایان می رسد پس از 2021-22 فصل اما در حال حاضر در لیگ و اتحادیه فرصتی برای ضربه می تواند جاده ها در مورد کار نزاع.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب