شده است وجود دارد بی پایان گمانه زنی در مورد چه نوع از بهبود اقتصاد ایالات متحده خواهد شد. آن را سریع V شکل بازیابی و یا یک دوره طولانی بین کاهش و پس از آن بازیابی (U شکل)? دیگر امکان بازیابی اشکال تشبیه شده اند به حرف “W” و “L.”

در حقیقت این سوپ الفبا “در نهایت مسائل بسیار کوچک” با توجه به وینسنت Deluard های کلان جهانی استراتژی در شرکت سرمایه گذاری INTL fcstone. در یک ایمیل گفت که سرمایه گذاران نباید دلسرد چرا که او یادداشت “اقتصادی, پیش بینی, یک ورزش خطرناک در بهترین زمان است حتی بیشتر بیهوده امروز: ما هیچ ایده که آیا وجود خواهد داشت موج دوم از عفونت یا تورم یا کاهش قیمت یک ترازنامه رکود یا بدهی جشن و غیره.” بنابراین دانستن این که پیش بینی را بسیار متفاوت به ما استراتژی های سرمایه گذاری باید اطمینان بخش است.

جزئیات: coronavirus رکود اقتصادی در حال حاضر ممکن است بیش از, اما آن را یک صعود دشوار به ‘معمولی’

Deluard خود رسیده counterintuitive یافته بر محاسبه عملکرد فرضی سرمایه گذار است که قادر به پیش بینی آنچه نهایی تولید ناخالص داخلی شماره خواهد بود چهار محله در پیشبرد. که نشان میدهد سطح باور نکردنی از بصیرت و البته پس از آن را به خوبی پس داده سه ماهه به پایان رسیده است که دولت می رسد که در یک چهارم نهایی تولید ناخالص داخلی شماره.

در عین حال Deluard یافت که این فرضی سرمایه گذار با وجود داشتن چشم بصیرت را به سختی مورد ضرب و شتم ساده خرید و نگه داشتن استراتژی در بیش از هفت دهه است.

به خصوص او فرض کرد که این سرمایه گذار خواهد بود 100 ٪ سرمایه گذاری اگر رشد تولید ناخالص داخلی چهار محله از این رو بود که سریع تر از در سه ماهه جاری; در غیر این صورت او خواهد سرمایه گذاری در پول نقد. از اواخر 1940s این سرمایه گذار را مورد ضرب و شتم S&P 500 SPX +1.64% کمتر از سالانه درصد است. که بدجور پاداش کوچک بودن کامل پیش بینی به ویژه از شانس قریب به اتفاق قربانیان است که پیش بینی های ما سقوط خواهد کرد و دور از کامل بودن.

در نظر گرفتن آنچه Deluard یافته است معنی برای ما زمان نامشخص وضعیت که در آن ما واقعا نمی دانند که چگونه سریع اقتصاد در حال رشد است. اما ما می خواهم که بسیار کوچک پا بر همکار ما سرمایه گذاران حتی اگر ما در حال حاضر می دانستند که رشد اقتصادی خواهد بود شتاب در سه ماهه دوم سال 2021.

چرا علم اقتصاد در آینده نرخ رشد توجه بسیار کمی? Deluard استدلال می کند که آن را به دلیل حاشیه سود و P/E نسبت ماده خیلی بیشتر. اقتصاد می تواند رشد سریع کلیپ, بعد از همه, اما اگر حاشیه سود در حال کاهش است که رشد نخواهد ترجمه به رشد درآمد. و رشد سریع درآمد همیشه نمی توانید غلبه بر کاهش نسبت P/E.

این outsized نقش که نسبت P/E در نقش مربوط به نرخ تنزیل است که سرمایه گذاران با استفاده از — یا به صراحت یا به طور ضمنی — که ارزش نهادن به شرکت آینده درآمد. با تخفیف بالا نرخ سال آینده’ درآمد متوسط نسبتا کمی را به شرکت در ارزیابی فعلی. با یک کم تخفیف در نرخ آنها توجه بیشتری داشته باشد. در واقع Deluard به تازگی نشان داد که بسته به نرخ تنزیل مورد استفاده S&P 500 در حال حاضر نسبتا ارزش هر نقطه بین 1,851 و 3,386.

جای تعجب نیست که به عنوان Deluard قرار داده و آن را دانستن در پیشبرد تولید ناخالص داخلی نرخ رشد است “قابل ملاحظه ای بی فایده است.”

هیچ یک از این است که می گویند که اقتصاد مهم نیست. آن را بسیار کند ، اما تاثیر آن بزرگترین است که با تمرکز بر بازار سهام بیش از مدت طولانی. بیش از کوتاه مدت اقتصاد نقش یک نقش کمتری نسبت حاشیه سود و ارزش گذاری مرتبط با نرخ تخفیف.

این بحث نیز قرار می دهد به دیدگاه اخیر بحث در مورد آشکار قطع ارتباط بین بازار سهام و اقتصاد است. چه Deluard تحقیقات نشان می دهد این است که این قطع است و نه جدید و نه به خصوص بزرگتر در حال حاضر نسبت به سال گذشته است.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

بیشتر: آیا نمی دهد تا در کم نوسان سهام استراتژی فقط رتبهدهی نشده است با وجود ضعیف اخیر عملکرد

همچنین بخوانید: بازار سهام است ردیابی مهمی الگوی برگشتی است که شما باید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de