Coronavirus به روز رسانی: بیش از 66K موارد جدید; والت دیزنی جهان بازگشایی در میان خروش در فلوریدا; 7-Eleven رایگان Slurpee Day لغو

فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:32 AM EDT Jul 11, 2020والت دیزنی جهان بود و انتظار می رود برای

توسط NEWSAMINS در 21 تیر 1399

والت دیزنی جهان بود و انتظار می رود برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی این آخر هفته نزدیک به چهار ماه پس از پارک تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان با دیگر پارک که اعلام کرده اند بازگشایی برنامه پارک ظرفیت محدود خواهد شد و بازدید کنندگان را تحت درجه حرارت بررسی می شود و نیاز به پوشیدن ماسک.

اما COVID-19 موارد هنوز هم در حال افزایش در فلوریدا و در سراسر کشور است. ایالات متحده گزارش داد بیش از 66,000 موارد جدید جمعه – کشور بزرگترین واحد-روز افزایش می دهد از زمان آغاز شیوع این بیماری با توجه به جان هاپکینز داده است. در سطح جهان جهان نیز شاهد بزرگترین واحد در روز افزایش موارد جدید تا کنون.

فلوریدا ثبت بیشترین افزایش هفتگی در موارد. در هفت روز گذشته دولت اضافه شده تقریبا 67,000 موارد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. وجود دارد بیش از 244,000 موارد ایالت با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت, ساخت دولت آفتاب یک coronavirus نقطه داغ.

برخی از تحولات اخیر:

  • هر دولتی در کشور در حال بازدید کنندگان از دولت آفتاب در این هفته با توجه به تحرک و پیگیری اطلاعات با وجود افزایش موارد در فلوریدا.
  • Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, روز جمعه گفت او نمی داد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حداقل دو ماه.
  • احتقان و آبریزش بینی تهوع و اسهال چهار اخیر COVID-19 علائم است که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اضافه شدن آن به لیست در حال رشد از پتانسیل نشانه هایی از رمان coronavirus. (علائم دیگر: لرز ، تب ، درد عضلانی و سردرد و گلو درد و از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.)

📈 امروز آمار: ایالات متحده پیشی گرفته است 3.1 میلیون تایید موارد COVID-19. بیش از 134,000 مرگ تایید شده است, به گفته جان هاپکینز داده است. در سطح جهان وجود داشته است 12.5 میلیون نفر و بیش از 560,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: به عنوان COVID-19 همچنان به چکش آریزونا در راهروها و اتاق بیمار و COVID مرکز عملیات در توسان مرکز پزشکی ارائه یک نگاه در داخل چه بیمارستان در حال مبارزه با سراسر کشور: به اندازه کافی ICU تخت بالاتر از حد معمول تعداد بیمار, کارکنان, شدید نیروی انسانی چالش های خسته کننده و تاخیر با COVID-19 تست.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

شواهد بیشتری از COVID-19 موثر بر قلب و مغز و کلیه و پوست

وجود شواهد دیگری که COVID-19 است به مراتب بیشتر از یک بیماری تنفسی بر اساس یک بررسی در مجله Nature منتشر شده در روز جمعه.

یک تیم از پزشکان در کلمبیا دانشگاه هاروارد ییل و کوه سینا در بیمارستان دریافتند که این ویروس می تواند باعث لخته شدن خون – که ممکن است باعث دل حملات و سکته مغزی – نارسایی کلیه, درد شکم, خارش پوست, شبکیه تغییرات و علائم عصبی مانند سردرد و سرگیجه و خستگی.

"پزشکان نیاز به فکر می کنم از COVID-19 به عنوان یک multisystem بیماری" دکتر Aakriti گوپتا یک دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی قلب و عروق همکار گفت: در آزادی مطبوعات. "در بسیاری از اخبار در مورد لخته شدن اما این نیز مهم است به درک که نسبت قابل توجهی از این بیماران رنج می برند و کلیه و قلب و مغز آسیب و پزشکان نیاز به درمان این شرایط همراه با بیماری تنفسی است."

بررسی پژواک زودتر شواهدی از ارتباط بین موارد شدید COVID-19 و مغز عوارض.

7-یازده روز لغو میان شیوع

سالانه 7-یازده روز با نام مستعار رایگان Slurpee روز لغو شد اما نوشیدنی های یخ زده هنوز هم برای grabs.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رهبری این کشور بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای به لغو آن در فروشگاه جشن تولد و یک روز freebie, سادگی, اعضای 7Rewards برنامه های وفاداری یک کوپن برای یک رسانه Slurpee اضافه شده به حساب خود را از یکشنبه, جولای 1.

"جمع آوری نه میلیون از ما دوستان نزدیک در فروشگاه در یک روز فقط احساس نمی کند درست اما من heartened که ما در حال حاضر فرصت برای کمک به جوامع و محلات شده اند که تاسیسات کسب و کار ما از سال 1927" ماریسا Jarratt, زنجیره, معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر گفت: در انتشار.

7-یازده همچنین قصد دارد به کمک مالی یک میلیون وعده های غذایی رایگان برای تغذیه امریکا در نظر گرفته است که بزرگترین داخلی گرسنگی-سازمان امداد در کشور است.

– کلی Tyko

مدرسه reopenings نباید 'one-size-fits-all,' مربیان و متخصصان اطفال می گویند

مدارس باید اولویت بندی ایمنی و تکیه بر مقامات محلی در مدرسه بازگشایی برنامه یک بیانیه مشترک از انجمن متخصصان اطفال مربیان و superintendents می گوید.

"بازگشت به مدرسه مهم است برای توسعه سالم و رفاه کودکان, اما ما باید به دنبال بازگشایی در راه است که امن است می گوید:" این بیانیه از آکادمی آمریکایی اطفال فدراسیون معلمان آمریکا ملی انجمن آموزش و پرورش و مدرسه Superintendents انجمن. "علم باید درایو تصمیم گیری در خیال بازگشایی مدارس است."

این بیانیه به شرح زیر فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن به باز کردن مدارس در سراسر کشور و در میان بحث در سراسر کشور بیش از اینکه کودکان باید بازگشت به کلاس درس

– Joel شانون

کالیفرنیا به انتشار 8,000 زندانیان برای جلوگیری از گسترش COVID

تا 8,000 مردم در حال حاضر در زندانی در ایالت کالیفرنیا زندان منتشر می تواند تا پایان ماه اوت دولت را اداره اصلاحات و توانبخشی جمعه اعلام کرد.

"بیش از حد بسیاری از مردم زندانی هستند برای بیش از حد طولانی در امکانات است که گسترش سلامت فقیر. حمایت از سلامت و ایمنی از همه کالیفرنیا به معنی آزاد کردن مردم بی ارزش زندانی و تبدیل سیستم قضایی ما" گفت: Jay, اردن, مدیر اجرایی کالیفرنیا برای ایمنی و عدالت است.

از زمان شروع این بیماری همه گیر دولت منتشر کرده است حدود 10000 نفر, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت اصلاحات است.

فعالان بارها و بارها نام در استانداری به آدرس شیوع بیماری در زندان سن کوئنتین که در آن بیش از 200 نفر پرسنل و بیش از 1300 زندانی باید فعال موارد و حداقل شش زندانی بوده اند با توجه به اخبار محلی گزارش.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت: پوشیدن یک ماسک و یا خطر دیگری خاموش

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت التماس تگزاسی به ماسک در جمعه مصاحبه با شرق تگزاس ایستگاه تلویزیون CBS19 گفت: پوشش صورت بود: "تنها راه" کسب و کار می تواند باز بماند.

"ناامید کننده" است که برخی از مقامات محلی در حال حاضر به اجرای دولت ماسک منظور ابوت گفت. "اگر ما همه با هم پیوستن و متحد در این یک علت برای یک دوره کوتاه از زمان ... آن منجر به ضرورت داشتن به تگزاس بازگشت."

ابوت منظور موثر جولای 3 نیاز به ماسک صورت در فضاهای عمومی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر فعال COVID-19 موارد است. منظور نمی شود به مردم خوردن و نوشیدن شنا و یا ورزش و یا کسانی که زیر 10 سال.

– Joel شانون

آنچه که ما در حال خواندن

  • به عنوان coronavirus موارد خروش جمهوری خواه در قلمرو بنابراین آیا خشم بیش ماسک صورت.
  • 'مانند یک پیاده در یک بازی سیاسی': متناقض مدرسه بازگشایی برنامه های ترک معلمان و پدر و مادر وضعیتی وخیم.
  • خبر خوب: مراقبت های پزشکی برای بیمار COVID-19 بيمار در حال بهتر شدن است.

خاموش شدن ناگهانی مانع چهارم از یک میلیون مرگ و میر

بستن متحده در اوایل روز از ما COVID-19 شیوع مانع از حداقل 250,000 مرگ و میر و به عنوان بسیاری از 750,000-840,000 بستری شدن در بیمارستان یک مطالعه جدید در بر داشت. پناهگاه در محل سفارشات در زمان حدود دو هفته برای نشان دادن یک اثر در بستری شدن در بیمارستان و سه هفته به محدود کردن تعداد مرگ و میر با توجه به مطالعه توسط محققان در دانشگاه ایالتی آیووا و اداره ملی تحقیقات اقتصادی.

نویسندگان منتشر شده که نتایج خود را در مجله امور بهداشت و درمان نیز یافت می شود که مرگ و میر ناشی از علل دیگر از COVID-19 ممکن است افزایش یابد اگر بیمارستان ها تبدیل شده بود غرق; کاهش موارد ذخیره شده کسانی که در زندگی به آنها گفت.

"این تخمین ها نشان می دهد که [در محل اقامت سفارشات] نقش کلیدی در مسطح منحنی نه تنها برای موارد بلکه برای مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان و کاهش فشار در بیمارستان اجتناب از COVID-19 پذیرش" نویسندگان نتیجه گیری.

– کارن Weintraub

فلوریدا آمد برای دولت خود این هفته

تمام 50 ایالت به حال بازدید کنندگان از فلوریدا در این هفته با توجه به اطلاعات که 15 میلیون متحده آمریکا دستگاه های تلفن همراه به کاربران ارائه شده به این شرکت داده Cuebiq. استفاده از Cuebiq نمونه به کل جمعیت حدود 1.5 میلیون فلوریدا در حال حاضر راه اندازی فروشگاه در کشورهای دیگر.

ساکنان مجبور به ترک دولت در افزایش تعداد در زمانی که بحران وجود دارد بدتر می شود. در اوایل ماه ژوئن فقط 5 درصد از دولت ساکنان به نظر می رسد در کشورهای دیگر. که تعداد علامت است تا در هر هفته.

Cuebiq داده است که بر اساس تلفن همراه نشان می دهد که بسیاری از بازدید کنندگان بین ایالتی از ایالت فلوریدا به نظر می رسد در سایر نقاط جنوب. حدود 38 درصد از دولت و مسافران بودند در گرجستان حداقل یک بار در طول هفته ، آلاباما کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و تنسی نیز در صدر فهرست مقاصد برای بازدید کنندگان از سخت زده دولت است.

کشورهای خارج از منطقه را دیدم بزرگ فلوریدا influxes به عنوان به خوبی. نیویورک و تگزاس و پنسیلوانیا و اوهایو همه تا به حال بیش از 50 ، 000 بازدید از ساکنان فلوریدا در اخیر هفته از داده ها بر اساس یک برون یابی از روی تلفن همراه داده های مکان.

تا کنون حرکت می کند به نظر نمی رسد به طور دائم – و یا حداقل به همان سطح سال گذشته است. پنج درصد از ساکنان خود را تغییر صفحه اصلی شهرستان از 6.5 درصد در دوره مشابه سال گذشته است.

– مت وین

داده های جدید نشان می دهد remdesivir می تواند کوتاه چگونه مردم بیمار هستند

اطلاعات جدید در مورد داروی آزمایشی remdesivir تایید آن می تواند کوتاه شدن دوره COVID-19 عفونت و نشان می دهد آن را نیز می تواند زندگی را نجات دهد.

Gilead Sciences, Inc., کالیفرنیا شرکت های دارویی که باعث می شود این دارو نشان داده جمعه در مورد نزدیک به 400 نفر در آن اواخر مرحله کارآزمایی بالینی است.

با توجه به نتایج 74 درصد از بیماران تحت درمان با remdesivir بهبود حال خود 14 روز بستری در مقایسه با 59 درصد از کسانی که دریافت دارو. نزدیک به 8 درصد از بیماران در remdesivir مرده بود در روز 14 در مقابل بیش از 12 درصد از بیمارانی که نمی آن را دریافت خواهید کرد.

این مطالعه همچنین نشان داد بیمارانی که در زمان مصرف دارو هیدروکسی کلروکین همراه با remdesivir شانس بدتر از کسانی که در remdesivir به تنهایی. این شرکت توصیه می شود در برابر استفاده از مواد مخدر در ترکیب.

Remdesivir یک ضد ویروسی در ابتدا توسعه یافته برای درمان ابولا هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای استفاده گسترده توسط سازمان غذا و دارو اما به آن داده شده است اورژانس با استفاده از مجوز برای درمان COVID-19 بيمار.

– کارن Weintraub

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب