مردی که پرداخت کردن بدهی های دانشجویی از 400 Morehouse College فارغ التحصیلان دارای یک ابتکار جدید برای کمک به وام گیرندگان

در سال گذشته میلیاردر رابرت اسمیت شوکه حدود 400 فارغ التحصیلان Morehouse College (و جهان) هنگامی که او اعلام ک

توسط NEWSAMINS در 13 تیر 1399

در سال گذشته میلیاردر رابرت اسمیت شوکه حدود 400 فارغ التحصیلان Morehouse College (و جهان) هنگامی که او اعلام کرد که پرداخت بدهی دانشجویان خود را.

در حال حاضر او را به عقب با یک ابتکار او می گوید رسیدگی به چالش های سیاه دانشجو-وام گیرندگان در یک مقیاس گسترده تر. از طریق یک سازمان غیر انتفاعی به نام دانشجو آزادی ابتکار اسمیت است که با هدف "ایجاد یک پایدار پرداخت آن را به جلو مدل" برای بودجه آموزش عالی گفت: در زمان مصاحبه.

اسمیت قصد دارد برای انجام این کار با کمک به دانش آموزان پرداخت برای کالج از طریق چه SFI calls درآمد مشروط به کمک های مالی. اساسا یکی از شرکت کنندگان موافق به بازپرداخت پول به عنوان یک درصد از درآمد خود را بیش از یک دوره معینی از زمان.

این سازمان هنوز هم در فرایند تعیین شرایط تامین مالی خواهد شد که در ابتدا ارائه شده به نوجوانان و سالمندان تحصیل علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی در 11 تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها شروع در پاییز 2021.

طرفداران مصرف کننده در حال تماشای از نزدیک

طرفداران مصرف کننده در حال تماشای اجرای این طرح نزدیک به عنوان آنها نگران این محصول می تواند مانند برخی از آنها را پیدا کردم نگران دانشجویی-امور مالی میباشد.

"پتانسیل برای این نوع از مکانیزم بودجه به یک نقشی در کاهش نژادی و نابرابری وقتی که می آید به وام های دانشجویی — واقعا پایین خواهد آمد به جزئیات است که دسترسی به آن و چه تجربیات خود را در بازپرداخت گفت:" دومینیک بیکر آموزش و پرورش-سیاست استاد در دانشگاه متدیست جنوبی.

برای تماشای شباهت به درآمد-موافقت نامه های به اشتراک گذاری

در خصوص مصرف طرفداران نگران هستند که SFI برنامه به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن برخی از ویژگی های با درآمد-موافقت نامه های به اشتراک گذاری. این معاملات که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج در دانشگاه های سراسر کشور اجازه می دهد تا وام گیرندگان به امور مالی شهریه خود را با حمایت یک درصد از درآمد آینده خود را.

طرفداران و برخی از قانونگذاران برجسته با انتقاد از سازمان ارائه Isa به صورت مبهم بودن مورد نظر خود را با قرار دادن دانش آموزان در معرض خطر از پرداخت بیش از آنچه که آنها ممکن است تحت یک وام سنتی و به دام انداختن بدهی وام گیرندگان در یک دوره طولانی از زمان. آنها همچنین گفت که Isa خطر تبعیض آمیز در برابر انواع خاصی از وام گیرندگان خیاطی از لحاظ تامین مالی به دانش آموزان منطقه مورد مطالعه.

هر چند SFI نشده اعلام کرد مقدار مورد نظر از محصول آنها برنامه ریزی برای ارائه به کسانی که کار بر روی طراحی آن می گویند آن را متفاوت از Isa در راه کلیدی.

برای هر کسی که واجد شرایط برای شرکت در این برنامه باید شرایط یکسان وجود دارد نمی تواند متفاوت درآمد درصد یا دوره بازپرداخت برای رشتههای مختلف گفت: Michael Stynes رئیس اجرایی از Jain خانواده, موسسه غیر انتفاعی تحقیقات سازمان است. این موسسه که با همکاری SFI در طراحی برنامه نیز ارائه تخصص به ISA بودجه و درآمد-مشروط به تامین مالی طرح های.

علاوه بر این شرکت هزینه خواهد شد و هرگز بالاتر از هزینه یک پدر و مادر به همراه وام و یا وام های خصوصی به عنوان اندازه گیری توسط نرخ درصد سالانه و یا APR Stynes گفت. در برخی از Isa آوریل شرکت کنندگان پرداخت می تواند متفاوت باشد و اغلب بسیار بالا در بسته حقوق و دستمزد خود را. در طول دوره که در آن شرکت کنندگان در SFI برنامه نیست, درآمد, درآمد آنها نمی شود و نیاز به پرداخت از جمله برای کل مدت قرارداد Stynes گفت.

"آن را نگه می دارد بسیاری از حرکت نزولی حفاظت" از Isa گفت: Stynes "اما ندارد تقریبا به همان اندازه حرکت صعودی خطر برای دانش آموزان است."

طرفداران مصرف کننده می گویند که آنها باید برای دیدن چگونه SFI رویکردهای برخی از thornier مسائل مرتبط با Isa. این شامل سوالات مانند: چگونه وام گیرندگان درآمد ارزیابی برای اهداف تصمیم گیری چقدر آنها پرداخت ؟ چقدر درآمد اختیاری خواهد یک وام گیرنده است که درآمد پایین سمت چپ با تحت شرایط توافق ؟ چه مدت خواهد شد و مدت بازپرداخت شود ؟ که SFI استخدام به جمع آوری پرداخت از وام گیرندگان ؟ از آنجایی که این محصول می تواند یک مکمل به فدرال وام های دانشجویی می تواند یک سناریو است که در آن وام گیرنده است واجد شرایط به هیچ چیز پرداخت در وام های فدرال, اما هنوز هم به پرداخت خود را نسبت به SFI تعهد?

جوانا Darcus کارکنان وکیل در ملی حقوق مصرف کنندگان در مرکز انتقاد کرده است Isa برای عدم افشای کامل هزینه ها و خطرات ناشی از محصولات خود را به دانش آموزان و skirting موجود حمایت از مصرف کننده قوانین حاکم بر وام با تعریف محصولات خود را متفاوت است. Darcus گفت: هنوز هم وجود دارد زمان قبل از SFI آغاز می شود پشتوانه دانش آموزان برای محصول خود را به هدایت روشنی از این مسائل و اضافه کرد که او را مشتاق به دیدن آن شرایط است.

"در این شرایط و ضوابط چاپ خوب همیشه موضوع" Darcus گفت. "به خصوص زمانی که یک محصول را در هدف خدمت خاص جامعه و یا جوامع به عنوان مصرف کننده طرفداران ما باید تمرکز بر حصول اطمینان از که ما نگاه کنید تا ببینید که آیا این محصول ارائه می شود در واقع ارزش است و به احتمال زیاد برای ترویج رفاه برای مردم آن ادعا می کند به خدمت می کنند."

دانشجو-بحران بدهی در میان سیاه وام

SFI هدف این است که برای کمک به کاهش دانشجو-بحران بدهی در میان سیاه وام گیرندگان که مبارزه نامتناسب با وام های دانشجویی به لطف نسل از نابرابری ثروت و شیوه های تبعیض آمیز.

خلیج فارس در ثروت بین سیاه و سفید خانواده ها به این معنی است که دانش آموزان سیاه پوست کمتر از یک کوسن به رسم از زمانی که پرداخت برای کالج و به طوری که آنها به طور معمول نیاز به قرض گرفتن بیشتر. در ضمن با تشکر از نابرابری در مهد کودک از طریق 12th درجه سیستم آموزش و پرورش و پذیرش کالج, روند, دانش آموزان سیاه پوست در طول تاریخ تا به حال دسترسی محدود به ثروتمندان موسسات است که می توانیم به پیشنهاد سخاوتمندانه کمک های مالی.

به جای مدارس آنها نامتناسب شرکت از جمله HBCUs باید کمتر از منابع در دسترس به ارائه کمک های مالی به دانش آموزان است. در نهایت زمانی که سیاه, دانشجویان فارغ التحصیل, آنها می توانند به صورت مستند تبعیض در بازار کار که بدان معنی است که آنها باید پول کمتری به استفاده از به بازپرداخت وام های دانشجویی خود را.

SFI هدف آن برنامه است برای کمک به مقابله با برخی از این مسائل. چون سیاه و سفید, خانواده ها اغلب نیاز به تامین مالی برای کالج که فراتر از حداکثر در دسترس از وام های دانشجویی فدرال آنها مجبور به نوبه خود به دیگر ریسک محصولات. پدر و مادر علاوه بر وام نرخ بهره بالاتر از وام های دانشجویی فدرال و آنها را بسیار انعطاف پذیری محدود در بازپرداخت. وام های خصوصی به کار گیرند به همین ترتیب.

تحقیقات نشان می دهد که که در آن پدر و مادر به علاوه وام های اغلب استفاده می شود به عنوان یک ابزار فراهم کردن نقدینگی برای وسط و بالای طبقه متوسط سفید خانواده برای خانواده های آنها می تواند تنها گزینه در دسترس برای یک خانواده با کمتر ثروت است. SFI امیدوار است برای رفع این بار با محصول خود را.

SFI و حامیان آن اعتماد به نفس آنها را توسعه داده اند یک ساختار صندوق حمایت از دانش آموزان که ارائه خواهد شد به نظر جذاب برای شرکت کنندگان و توان خود پایدار Stynes گفت. این برنامه دریافت 50 میلیون دلار تعهد از صندوق دوم پایه یک سازمان خیریه که اسمیت رئیس جمهور و حامیان متعهد به افزایش 500 میلیون دلار بیشتر تا پایان این سال است. ایده این است که این صندوق قادر خواهد بود برای حفظ خود و حتی در مقیاس بالا برای ارائه به پشتوانه بنیادی دانش آموزان در همه HBCUs از طریق دسترسی به بازارهای سرمایه و پرداخت از شرکت کنندگان است.

تا کنون تنها در مقیاس بزرگ رفع سیاه دانشجو-وام بحران آمده اند از خصوصی انسان دوستی. که آن را بیش از حد گران به دانشگاه و دانشجو بدهی مقرون به صرفه برای دانش آموزان و خانواده ها بدون قید و شرط "را نشان می دهد محدودیت های موجود با تکیه بر خصوصی راه حل چیست و اساسا یک مشکل سیاست" سعید بن میلر معاون رئیس جمهور تحصیلات دانشگاهی در مرکز آمریکا پیشرفت های چپ متمایل فکر می کنم تانک.

با وجود SFI اعتماد به نفس میلر گفت که او هنوز مطمئن شوید که چه اتاق وجود دارد بین ارائه به دانش آموزان یک معامله خوب و ایجاد یک محصول است که می تواند به اندازه کافی پول برای حداقل نگه داشتن صندوق حفظ خود است. اگر ممکن است میلر گفت که او شگفتی پس از آن که این محصول قادر خواهد بود به خدمت می کنند.

"شما می توانید جایگزین غیرقابل تحمل بدهی با کمی بیشتر مقرون به صرفه بدهی" میلر گفت. "اما شما هنوز هم مشکل سیاست و فکر نمی کنم وجود یک بخش خصوصی راه حل برای آن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب