علامت Hulbert: این به این دلیل ساده شما نمی توانید بر این باورند که نسبت P/E برای راسل 2000 در حال حاضر

چپل هیل, N. C. — آماده برای امروز سرمایه گذاری پاپ امتحان ؟ کدام یک از موارد زیر است راسل 2000 RUT قیمت/نسبت

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

چپل هیل, N. C. — آماده برای امروز سرمایه گذاری پاپ امتحان ؟

کدام یک از موارد زیر است راسل 2000 RUT قیمت/نسبت درآمد که بر اساس انتهایی 12 ماه درآمد ؟

یک. 17.5

b. 14.1

c. بی معنی

من شرط می بندم که به سختی هر یک از پاسخ شما "c." پس از همه معیار پایین است 15 درصد برای سال-به-تاریخ عملکرد. شما می خواهم معاف شود برای تفکر است که کوچک و اواسط کلاه بخش های این شاخص نشان دهنده نزدیک بودن کم ارزش.

در واقع "c" است ،

اگر پاسخ شما اشتباه شما در شرکت خوب است. دو نادرست نسبت P/E را در امتحان آمده از منابع بسیار معتبر است: 17.5 نسبت می آید از مورنینگ گزارش برای iShares راسل 2000 ETF IWM, +0.40%. این 14.1 چه iShares گزارش که همان ETF.

هر دو تعداد قابل توجهی زیر شاخص میانگین دراز مدت برای نسبت P/E.

دلیل این دو شرکت گزارش چنین کم نسبت P/E این است که محاسبات خود حذف شرکت هایی که در حال از دست دادن پول است. در سال های بسیاری از این محرومیت تاثیر کمی داشت. اما در حال حاضر از آنجایی که درصد قابل توجهی از کوچک و اواسط کلاه شرکت های هستند که در این شاخص راسل 2000 در حال از دست دادن پول است. با استثنای آن دسته از شرکت های محاسبات مصنوعی را کوچک و اواسط کلاه بخش به نظر می رسد به طور قابل توجهی کم ارزش.

چه درصدی از کوچک و اواسط معاملات سهام درپوش گزارش ضرر ؟ من قادر به دریافت داده ها برای شرکت در راسل 2000 اما وینسنت Deluard جهانی ماکرو استراتژیست در شرکت سرمایه گذاری StoneX (که قبلا INTL fcstone) گفت: من در یک ایمیل که در آن بیش از 50%. من می توانم اطلاعات لازم برای S&P کوچک-کلاه شاخص (S&P 600) و S&P اواسط کلاه شاخص (S&P 400) از طریق FactSet. همراه نمودار نشان می دهد آنچه که من در بر داشت: نزدیک به یک سوم از کلاه کوچک از سهام از دست رفته پول بیش از 12 ماه گذشته و یک پنجم از اواسط معاملات سهام درپوش.

در بزرگ کلاه بخش در مقابل شيوع سود شرکت پایین تر است اما هنوز ناچیز است. اطلاع از جدول از 10 ٪ از شرکت ها در شاخص S&P 500 SPX +0.45% از دست داده اند و پول بیش از 12 ماه گذشته.

به این دلیل که راسل 2000 انتهایی P/E این است که بی معنی است که شرکت در معیار مجموع پول از دست داده بیش از 12 ماه گذشته. به عنوان Deluard قرار داده و آن را "'واقعی' P/E بی معنی است با یک منفی در مخرج."

نمی سعی کنید به طفره زدن از زیر این نتیجه با تغییر تمرکز خود را به برآورد درآمد بیش از 12 ماه آینده. Deluard می گوید: راسل 2000 forward P/E در حال حاضر در غرفه 132.

برای ثبت اجازه دهید تاکید کنم که نه مورنینگ و نه iShares پنهان این واقعیت است که خود را به P/E محاسبات حذف سود شرکت. اما گاه به گاه بازدید کننده به وب سایت خود را ممکن است با این وجود خود را از دست پانوشت که توضیح روشهای آنها.

بدون در نظر گرفتن هر چند سرمایه گذاری مفهوم روشن است: کوچک و اواسط کلاه بخش از بازار که راسل 2000 نشان دهنده در حال گران قیمت روی آوردند و در نسبت P/E -- به طور قابل توجهی ،

این بدان معنا نیست که این بخش ها و یا بازار به عنوان یک کل نمی تواند نگه دارید در رفتن است. اما اگر شما می خواهید به استدلال می کنند که آنها را در ادامه پیش بینی وضع هوا شما نیاز به پایه استدلال خود را بر عوامل دیگر از خود نسبت P/E.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب