کلمات کلیدی: اپل, تیم کوک: در حال حاضر زمان برای 'در حاشیه'

" "این لحظه ای است که بسیاری از مردم ممکن است می خواهم چیزی بیش از یک بازگشت به حالت عادی و یا به وضع موجود

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

" "این لحظه ای است که بسیاری از مردم ممکن است می خواهم چیزی بیش از یک بازگشت به حالت عادی و یا به وضع موجود است که تنها راحت اگر ما جلوگیری ما زل زل نگاه کردن از بی عدالتی است. به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است به اعتراف است که تمایل خود را نشانه ای از افتخار.' "

که اپل AAPL -0.09% مدیر اجرایی تیم کوک در داخلی توجه داشته باشید به دست آمده توسط بلومبرگ, اخبار پرداختن به کارکنان در مورد نابرابری و تبعیض به عنوان اعتراض به کشتار جورج فلوید همچنان به فوران در سراسر ایالات متحده است.

"ما باید به بازبینی خود ما دیدگاه ها و اقدامات در نور از یک درد است که عمیقا احساس می شود اما بیش از حد اغلب نادیده گرفته شود" او ادامه داد. "مسائل کرامت انسانی را رعایت نمی شود ایستاده در حاشیه."

ادامه: گوگل, Netflix و دیگر شرکت های فن آوری صدای حمایت از معترضان

طبخ طولانی یک مدافع حقوق بشر گفت که این غول تکنولوژی اهدا خواهد شد برابر عدالت ابتکار, یک سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر نژادی و بی عدالتی و همچنین گروه های دیگر. اپل نیز ارائه دو-برای-یک بازی برای کارمند کمک های مالی از طریق ژوئن.

"وجود دارد یک درد عمیق اچ در روح ملت ما و در قلب میلیون ها نفر," او نوشت. "به هم ایستاده ما باید ایستادن برای یکدیگر و تشخیص ترس صدمه دیده و خشم به حق برانگیخت بی معنی کشتن جورج فلوید و سابقه بسیار طولانی از نژادپرستی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن