بسیاری از شماره 7 میدارد رکود شد اما مت هاروی یکی از آنها

مت هاروی یکی از بهترین شماره 7 پیش نویس میدارد تا کنون.

به این دلیل است که از جنجال صدمه و عدم ترجمه استعداد به موفقیت پایدار است که هاروی مجسمه نیم تنه بود. اما اگر شما به دنبال رکود شماره 7 انتخاب دو از نوابغ زمان یادآوری چقدر دشوار است برای دریافت پیش نویس حق حتی زمانی که انتخاب در بالا 10:

در سال 2000 یکی دیگر از righty تبادل مت H. — مت هارینگتون — گرفته شد و هفتم به طور کلی توسط رشته کوه های راکی ساخته شده بزرگ خواسته هرگز به امضا رسید و در نهایت می تواند تبدیل به اولین بازیکن گرفته در پنج نسخه متوالی هرگز به ثبت نام با تهیه پیش نویس ، او به طور خلاصه در افراد زیر سن قانونی هرگز در رشته و زخم کاری در تایر گروه در Costco.

یکی دیگر از مت سفید گرفته شد هفتم در سال 1996 توسط سان فرانسیسکو. خود را نماینده اسکات بوراس در بر داشت یک راه گریز — غول نیست پیشنهاد یک قرارداد در 15 روز — که منجر به سفید بودن اعلام کرد یک عامل آزاد است. این اشعه که نمی خواهد حتی شروع بازی به عنوان یک توسعه باشگاه تا سال 1998 دیدم فرصت و استعداد $10.2 میلیون نفر به اجماع بهترین دبیرستان پارچ که در پیش نویس است. سفید در زمان مصرف زیاد و در زمان عجله از طریق سیستم هرگز رشته.

هارینگتون و سفید نشان دهنده دو از 17 شماره 7-به طور کلی تراکم در ماه ژوئن پیش نویس که هرگز درباره رشته. که شامل چهار تازه ترین شماره 7s بودند که در افراد زیر سن قانونی در سال گذشته است. که هنوز هم برگ 13 که هرگز آن ساخته شده است.

مت هاروی پس از پیش نویس توسط متس در سال 2010.AP

از کسانی که Hall of Famer فرانک توماس و Coopertown محدود کلیتون Kershaw نمایندگی بهترین گروه. با سلامت شاید شاهزاده صحرا نورد و تروی Tulowitzki نیز داشته اند یک شات در enshrinement. مایک جزئی و هارون نلا در میان بهتر استارت در بازی در حال حاضر.

نیک Blackburn تا به حال لاک پشت های حرفه ای — کیفیت ثابت با استقامت. صدای یورتمه رفتن اسب نیکسون یکی دیگر از lefty-هدف قرار دادن حق fielder با بالا متوسط حرفه ای. اندرو Benintendi مانند نیکسون یک lefty-ضربه Red Sox outfielder شده است با استعداد غلتک coaster تا کنون.

کسانی که نه توماس, Kershaw, Fielder Tulowitzki صغیر, Nola, Blackburn نیکسون و Benintendi — تنها شماره 7 میدارد من قطعا مصرف بیش از هاروی. شما می توانید استدلال ثابت فو مانند ری Fosse و دن ویلسون. غنی Tauk تا به حال برخی از لحظات بزرگ برای White Sox در سال 1980 برنده 22 بازی یک سال. هومر بیلی? Austin کیرنس? مورچه Bradley?

من هاروی بیش از همه از کسانی که از گروه دوم به دلیل زمانی که هاروی سالم بود و او به اندازه کافی خوب برای شروع یک All-Star Game, قرعه کشی, طرفداران به بازی و یک front-of-the-چرخش نیروی در یک پرچم برنده است. من را بالا پایان برتری بیش از میانگین طول عمر است که آسان تر برای پیدا کردن.

به عنوان یکی AL بازیکن پرسنل اجرایی گفت: “از لحاظ هفتم-به طور کلی میدارد تاریخی او در بالای 25 درصد است. مردم را فراموش کرده ام چگونه سختی این [پیش نویس] است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de