نیوجرسی-بومی لوگان رایان و تیتان به طور رسمی از طریق.

سابق آمریکایی راتگرز cornerback اعلام کرد در یک Instagram پست در روز سه شنبه که خود را “فصل در تنسی آمده است،”

“با تشکر از شما برای عشق” رایان نوشت: در عنوان به طرفداران خود را. “انرژی و حمایت از این گذشته فصل چیزی است که منجر به حماسه اجرا شود.”

رایان وداع ویدیو مونتاژ برجسته از کار خود را در تنسی به پایان رسید که با چشمگیر حذفی اجرا در سال 2019. در لیگ وحشی-کارت بازی او ره تیمی سابق تام بردی نهایی تصویب به عنوان یک وطن پرست و بازگشت آن به زمین نشستن کامل هواپیما.

رایان که متولد شد و در حدود 90 دقیقه به دور از MetLife Stadium در برلین انتخاب شد و در دور سوم 2013 NFL Draft توسط میهن پرستان. او عضو دو سوپر باول-تیم برنده (XLIX و LI) و امضا سه سال 30 میلیون دلار قرارداد با تیتان پس از او rookie قرارداد تمام شده در سال 2017.

Former Tennessee Titans cornerback Logan Ryan
سابق Tennessee Titans cornerback لوگان Ryanگتی ایماژ

غول امضا همکار cornerback جیمز Bradberry به سه سال 45 میلیون دلار معامله در شروع آژانس رایگان. اما طرفدار فوتبال تمرکز هنوز هم به نظر آنها بهترین جا برای رایان.

رایان و غول مربی جو قاضی بودند هم با میهن پرستان.

“من بسیار هیجان زده هستم برای جو قاضی” رایان گفت: پست استیو Serby در ماه ژانویه است. “من بسیار هیجان زده هستم برای فرصت خود را. من می گویند که او یک بازیکن مربی او می داند که بازیکنان خود را به خوبی و با او خواهی بود بسیار خواستار از آنها را به عنوان به خوبی. او دستیار ویژه تیم مربی زمانی که من در آمد پس او مربی من به عنوان دستیار مربی و او کار خود را راه اندازی.

در فصل آخر با تیتان 29 ساله ثبت شده حرفه ای-اوج پردازد (113), 4.5 کیسه (4.5) عبور خیز دال (18) و مجبور گیر میکنه (4). او همچنین از ثبت چهار interceptions.

“به من تیتان هم تیمی: من دوست دارم همه میشم. رهبر و درآمد خانواده احترام چیزی است که معنای بسیاری برای من. برنده یا از دست دادن ما به هم چسبیده و حمایت از هیچ یک از” Ryan ادامه داد. “من به دنبال به جلو به ادامه بازی در سطح نخبگان برای یک سازمان است که یک جا برای من و خانواده من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de