لینکلن سزاوار مجسمه اما رهایی یادبود گمراه و تاریخ سیاه

نظر

یک مجسمه آبراهام لینکلن — بله لینکلن — تحت محاصره در واشنگتن و اگر شما در مورد آن را یاد تماشای فاکس نیوز شما فکر می کنم که کلیت داستان: یکی دیگر از مقدس آمریکا قهرمان تخریب راش تلاش برای پاک کردن تاریخچه. اما خدا این است که در جزئیات در اینجا و در بیشتر راه بیش از یک. مجسمه در موضوع رهایی یادبود لینکلن در میدان و این نشان می دهد که رئیس جمهور 16 ایستاده بیش از یک زانو, برده, خود قید شکسته. “یک مسابقه مجموعه رایگان و کشور در صلح” می خواند کتیبه. “لینکلن استوار از کارگر خود را.”

کسانی که می خواهند به حذف عمارت احساس می کنید که تصویر یک برده در دامان بسیار عکس از فروتن قدردانی است بد است. آن را تقویت اسطوره بیمار Negro انتظار برای قهرمانانه مرد سفید پوست رستگاری و نشان می دهد که داشتن فرض قدرت به بردگی مرد سفید به تنهایی و پس از آن تا به حال قدرت به صورت رایگان.

همچنین به نظر می رسد نشان می دهد که لینکلن آزاد بردگان خودش با کاهش سهم بردگان خود و هزاران طرفدار الغای برده داری صلیبیون — سیاه و سفید سیاسی و مذهبی — نه به ذکر است این سربازان از جمله حدود 200,000, سیاه, سربازان دو سوم از آنها بردگان سابق که ملبس به آبی اتحادیه لباس و مبارزه پیوست. پس از آن بیش از حد آن را باد لینکلن خود حس از هدف است. در حالی که او ایستاده بود محکم در برابر برده داری او باور نداشت برابری و تلاش خود را برای پایان دادن به جنوب را “عجیب و غریب موسسه” تردید در بهترین حالت.

دوسوگرا در رهایی

در اواخر تابستان سال 1862 زمانی که او شروع به نوشتن اعلام لینکلن باقی مانده دوسوگرا در مورد قانونی بودن آن — اعلام شد, در اصل یک فرمان اجرایی — قانون اساسی آن را برده بودند به رسمیت شناخته شده به عنوان “ملک” و آزادی آنها را می توان به صورت غیر قانونی تصرف و شاید بیشتر از همه خود عملی است. اگر چه آن را به یک زمین سوخته فروشی کشتار?

هنگامی که در سپتامبر آن سال در مدت کوتاهی پس از نبرد Antietam لینکلن در نهایت صادر آنچه شناخته شده به عنوان “مقدماتی” رهایی اعلام (نهایی اعلام نشده بود را امضا کردند تا Jan. 1, 1863) آن را بیشتر تهدید از عمل است که مورد نیاز خواهد بود که تنها شورشی متحده قرار دادن سلاح های خود را دوباره پیوستن به اتحادیه و اتخاذ تدریجی طرح برای لغو برده داری با هیچ موظف جدول زمانی.

در واقع سه ماه بعد هنگامی که در دسامبر 1862 آدرس سالانه به کنگره لینکلن در نهایت مجموعه تاریخ برای جبران پایان دادن به برده داری در شورشی متحده است که در سال 1900 توسط 38 سال و او زیر با پیشنهاد بودجه فدرال برای یک طرح به کشتی به تازگی آزاد شده “رنگی افراد” به هائیتی و یا کشور لیبریا.

تمام این نشان می دهد که لینکلن سزاوار هیچ اعتباری برای رهایی. اما من باور دارم که او را bristled در مجسمه حتی در طولانی تاسیس تجلیلی به عنوان “بزرگ رهايیبخش.” که مفهوم برای اولین بار در دهه های پس از جنگ را نتيجه گيری و مطلع شد هر دو شرایط مرگ او — ترور در روز جمعه از او دیده می شود به عنوان یک شهید به علت با همه شیوه ای از مسیحی نماد منتقل شده به حافظه خود را — و نیاز به ایجاد حس جنگ را به تمام درد و رنج و مرگ برخی از تکه تکه هدف اخلاقی است که “حفظ اتحاد” به نظر می رسد نبود.

الهی محکومیت بیش از برده داری

در اوایل سپتامبر سال 1862 فقط روز قبل از آن “اولیه” اعلام خواهد صادر می شود یک گروه از شیکاگو روحانیون بازدید لینکلن در کاخ سفید است. آنها آمده بودند به مطبوعات او را در رهایی اعتقاد داشتند که ارتش اتحادیه مبارزات انتخاباتی اخیر شکست شد نشانه هایی از “الهی نارضایتی” از خدا ضعیف و تهیدست که خشمگین بود به دلیل لینکلن شکست به عمل در حال حاضر در اخلاقی گناه از برده داری. لینکلن مسخره درخواست خود را اعلام تمام راه های که در آن آزادی بردگان خواهد بود خطرناک و غیر قانونی و در نهایت بی معنی.

پاره کردن نژادپرستی نگه دارید تا تاریخ: استفاده از مؤتلفه مجسمه و نام خود را به آموزش

اما به عنوان نا امید وزیران آماده به ترک لینکلن تر شد, دفاعی و فلسفی. تصدیق کرد که “برده داری است که در ریشه شورش و یا حداقل آن گناه ناگزیر…” او خواست آنها را به “من دچار سوء تفاهم” و پیشنهاد کرد که آنها برای اولین بار در نظر گرفتن شایستگی های خود را اعلام جنگ با هدف حفظ اتحاد.

شاید شناخت که به یک کافی باعث این مردان از منبر لینکلن افزود که او “نه تصمیم گرفت در برابر اعلام آزادی بردگان” اما صرفا از آن برگزار شد “تحت advisement” — و همه از این در حالی که پیش نویس خود را از بیانیه روحانیون مورد نظر در وضع رئیس جمهور کشو میز. در نهایت لینکلن در خواست عفو و بخشش اگر او مجروح شده بود خود را مهمان احساسات و cryptically برای یک مرد در نظر بسیاری از داشتن شده است agnostic ارائه شده است که “هر آنچه که باید به نظر می رسد اراده خدا من را انجام خواهد داد.”

دموکرات ها از یاد تلخ ایران با درس: صحبت کردن در مورد خشونت و تخریب مجسمه.

این بود بیان مذهبی بیداری در لینکلن را در بخشی اما بیشتر یک شناخت از شکست خود به دفاع از خود خواهد بیش از این کشور را شرایط. پس از انتخابات خود را به حال باعث یک جنگ نا معلوم درد و رنج است که در سال 1862 به نظر می رسد به مراتب بیش از. با توجه به این که این امر می تواند قابل فهم به این نتیجه که بشر سازمان باید در نهایت تن دادن به برخی ابدی ناشناختنی است و طرح است.

خدا بود در کنار رهایی? زمانی که در ژانویه. 1, 1863 لینکلن امضا پیش نویس نهایی خود را اعلام ملت را پیدا کردن. “بزرگ رهايیبخش”? هیچ. لینکلن را اشاره به یک مورد علاقه خط از هملت. “وجود دارد یک الوهیت که اشکال ما به پایان می رسد خشن-بتراشیم آنها چگونه ما خواهد شد.”

تاد بروستر است که نویسنده از “لینکلن قمار: پر سر و صدا مدت شش ماه است که به آمریکا رهایی اعلام و تغییر مسیر جنگ داخلی.” او در توییتر دنبال: @ToddBrewster

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de