نویسنده اما او هیچ پاتریوت': نمایندگان مجلس در واکنش به بولتون کتاب جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن

ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:28 PM EDT Jun 17, 2020واشنگتن – جان بولتون رئیس دونالد مغل

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

واشنگتن – جان بولتون رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی ایجاد کرده است وزوز در واشنگتن با قانونگذاران در هر دو طرف راهرو در پاسخ به وحی جدید گزارش روز شنبه از آینده خاطرات.

گاردین در ادامه به بیان ترس نسبت به بولتون برای امتناع از شهادت در مجلس استیضاح اما انتشار یک کتاب که به نظر می رسد برای رسیدگی به بسیاری از آنچه او خواسته شده مورد توسط کنگره است.

بولتون تنها توافق کردند که به شهادت در سنا محاکمه هنگامی که او می دانست که آن بعید است جمهوری خواهان او را به جلو.

جمهوری خواهان در ضمن حمله کرده اند اعتبار خود را و می گویند شهادت او را نمی خواهد بسیار تغییر کرده.

رانده شده توسط re-انتخابات': جان بولتون کتاب متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از خارجی به دنبال کمک سیاسی به دست آوردن

بولتون گزارش می نویسد: در "اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات" که خود را رئیس سابق' اقدام به اجبار اوکراین به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یک رقیب سیاسی که تبدیل به presumptive دموکراتیک نامزد نبود او تنها بالقوه خارجی قدم اشتباه.

که فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین به عنوان پایه ای برای رئیس جمهور را استیضاح در مجلس در سال گذشته است. دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای بولتون به شهادت قبل از سنا اما در نهایت از دست داد که تلاش و تهمت بود تبرئه جدید بدون شاهد بودن نامیده می شود.

بیشتر: آنچه که ما آموخته است که از جان بولتون کتاب در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

با توجه به یکی از گزارش های کلیدی گزیده تهمت به رئیس جمهور چین در دیدار سال گذشته و برای یک نفع خواسته: چین باید افزایش خرید خود را از آمریکا-رشد محصولات کشاورزی به دلیل کمک به آمریکا کشاورزان کمک خواهد کرد که او برنده آینده 2020 انتخابات.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش دانشمندان برای مدتی واکسن ایدز پیش بینی COVID-19 واکسن تا پایان 2020

واکنش به تازگی منتشر شده گزیده ای آمد از همه طرف.

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا که در خدمت به عنوان رهبری خانه استیضاح مدیر در مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه نوشت: "بولتون ممکن است یک نویسنده اما او هیچ پاتریوت" و ابراز نا امیدی است که بسیاری از بولتون کارکنان شهادت اما او خودداری کرد "و گفت که او می خواهم شکایت اگر subpoenaed."

"آنها تا به حال چیزهای زیادی برای از دست دادن و نشان واقعی شجاعت" شیف توییتی در مورد شاهد که شهادت در مقابل از خانه. او ادامه داد که بولتون "ذخیره آن به صورت یک کتاب است."

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. که خواسته است که جمهوری خواه همکاران تماس شاهدان در سنا محاکمه پرسیدم روشن بود و نمی تواند هر واضح تر در حال حاضر: رای به محکوم کردن و حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر کاملا حق رای دادن."

"وحی در بولتون کتاب را در سنای آمریکا craven اقدامات در استیضاح نگاه حتی بدتر—و تاریخ قضاوت خواهد کرد آنها را برای آن" او به این نتیجه رسیدند.

'جرم و عصبانی به عنوان جهنم': پلیس اصلاحات شنوایی می شود به عنوان قانونگذاران تجارت barbs

تشکر. الیوت انگل L. D-n. y. رئیس مجلس کمیته امور خارجه با انتشار بیانیه ای گفت: اگر بولتون حساب "دقیق این فوق العاده ای دیگر از سوء استفاده های آمریکایی و خارجی امنیت ملی و سیاست است.

او گفت: "خانه را ادامه خواهد داد به دنبال پاسخ هر کجا که ما ممکن است آنها را پیدا کنید در مورد رئیس جمهور سوء استفاده و فساد است. من خواهد بود در مشاوره با بلندگو و همکار من صندلی در گام های بعدی در این زمینه است."

"آنچه که ما فقط یاد گرفته باعث می شود آن را حتی سخت تر به درک که چرا سفیر بولتون نیست شهادت در طول خانه را استیضاح پرس و جو. اگر رئیس جمهور تهمت خواست رهبر چینی برای کمک به خود را با انتخاب مجدد فقط به عنوان او فشرده رهبر اوکراین را به مردم آمریکا سزاوار می دانم که اطلاعات" بیانیه ای گفت:.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: جان بولتون 'بسیار نامناسب' کتاب می تواند منجر به اتهامات

بایدن همچنین با انتشار بیانیه ای نوشته اگر این درست است که مغلوب ساختن پیشی جستن "به طور مستقیم خواسته Xi Jinping, چین, رهبر, برای کمک به او انتخاب مجدد" است که "نه تنها از نظر اخلاقی منفور آن را نقض دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را وظیفه مقدس برای مردم آمریکا برای محافظت از آمریکا منافع و دفاع از ارزش های ما."

قانونگذاران دموکرات در ادامه به انتشار بیانیه و جیر شنبه شب:

Rep. Doug Collins, R-GA., این عضو ارشد کمیته قضایی مجلس که مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح پیشنهاد بولتون بود که فرصت طلب, به tweeting, "$2 میلیون نفر است. ظاهرا که همه آن را در زمان برای جان بولتون به فروش آنچه که اعتبار کمی او را ترک کرده بود."

سناتور. لامار الکساندر R-TN., گفت: واشنگتن پست کاخ سفید خبرنگار Seung Min Kim روز چهارشنبه وحی جدید از بولتون کتاب نمی تواند او را به تجدید نظر در انتخاب خود در رای دادن نه به جلو تماس شاهدان. او در این گزارش گفت: "آیا من نیاز به هر گونه شواهد بیشتری برای متقاعد شود که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه او متهم انجام شده است ؟ به من گفت: او آن را انجام داد. من متقاعد شده بود."

الکساندر توضیح داد: به ایالات متحده آمریکا امروز در اوایل فوریه در سنا محاکمه که به اعتقاد او در خانه بود خود را ثابت کرد که مورد تهمت نکردن کمک به فشار اوکراین به بررسی بایدن. اما این عمل در حالی که "نامناسب" بود impeachable او گفت: پس از آن.

بیشتر: کارول Leavell بار, همسرم, کنتاکی کنگره اندی بار می میرد در لکزینگتون صفحه اصلی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته وال استریت ژورنال در مصاحبه جمعه شب که بولتون "یک دروغگو است, در حالی که با اضافه کردن "همه در کاخ سفید متنفر جان بولتون" در پاسخ به این گزارش در این کتاب است.

علاوه بر این در حالی که ظاهر می شود در فاکس نیوز با Sean Hannity شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون "شسته" قبل از اینکه او را به کار و ادامه داد: می گویند بولتون را شکست قانون با استفاده از این کتاب به عنوان اطلاعات طبقه بندی شده است و او نمی باید اجازه.

زیر را از طریق تهدید به اقدام قانونی برای جلوگیری از به طور بالقوه مهم ارسال به تمام کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سهشنبه واصل طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از بولتون از انتشار مدتها انتظار خاطرات.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری شکایت برای جلوگیری جان بولتون از انتشارات کتاب

با این حال رسانه های مختلف سازمان از جمله نیویورک تایمز واشنگتن پست و وال استریت ژورنال و کتاب به دست آمده و منتشر کرده اند که داستان در آن است.

کمک: Ledyard پادشاه Christal هیز جان Fritze, جانین Santucci نیکلاس وو دیوید جکسونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب