نظر: چگونه MLB شیوع تقویت اعتماد به نفس در NBA راه اندازی میان عدم قطعیت در پیش رو

علامت مدینه ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:12 AM EDT Jul 28, 2020اصلاحات & توضیحات: نسخه قبلی این داس

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

اصلاحات & توضیحات: نسخه قبلی این داستان misstated مقدار COVID-19 تست در حال انجام در MLB بازیکنان. آنها در حال آزمایش هر روز دیگر.

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — اخبار رسیده NBA پردیس به عنوان به سرعت به عنوان یک fastball بیش از بشقاب.

لیگ اصلی بیس بال به تعویق افتاد دو بازی در روز دوشنبه پس از 14 Miami Marlins بازیکنان و اعضای کادر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. باید که ترک NBA نگران این اعتصاب می تواند در تلاش برای از سرگیری فصل ؟ یا باید آن را در لیگ احساس اعتماد به نفس بیشتری از آن می توانید یک ضربه اجرا خانه ؟

"من حتی نمی مقایسه دو" لس آنجلس کلیپرز مربی Doc Rivers گفت. "آنچه آنها انجام می دهند و آنچه که ما در حال انجام است بسیار متفاوت است. من مانند آنچه ما انجام می دهیم."

این است که چرا ؟ در حالی که MLB تیم هنوز سفر با هواپیما, NBA تیم تمام بازی در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. در حالی که Marlins گزارش تصمیم گرفته شده توسط بازیکن متن رای به از سرگیری لیگ یک تعداد انگشت شماری از مثبت COVID-19 موارد NBA مشخص کرده است که چگونه تیم را اداره کند هر دو تست مثبت و شکسته قوانین. بازیکنان NBA به معرض روزانه COVID-19 تست در حالی که بازیکنان MLB تست شده هر روز دیگر. و اجتماعی-فاصله پروتکل در محل و با بازی بدون طرفداران NBA طراحی یک طرح است که کاهش شانس آن را خواهد نفخه در صفحه عنوان MLB است.

شما کردم: کلیپرز دفاع از ویلیامز پس از شکستن پردیس پروتکل

بازی شکل: چه مدت طول خواهد آن را برای بازیکنان برای گرفتن در شکل برای راه اندازی مجدد?

"من مطمئن هستم که اگر من قرار بود به احساس امنیت در اینجا, و من احساس می کنم فوق العاده امن" New Orleans Pelicans گارد J. J. Redick گفت. "این است که یک محیط اینجا من احساس شده است واقعا خوب است. این پروتکل در محل هستند. آن را سخت به مقایسه آنچه بیس بال یا NFL در حال انجام است به دلیل آن چیزی نیست که ما در حال انجام است. ما در حال انجام کاری کاملا متفاوت است. اما بدیهی است که همه ما مشاهده کنید که چگونه بیس بال و فوتبال کار می کنند با توجه به عدم اطمینان از فصل آینده به عنوان به خوبی."

NBA به طور آزمایشی قرار است در فصل آینده به شروع Dec. 1 اما این تاریخ باقی مانده است موضوع را به تغییر برای بسیاری از دلایل. لیگ اتحادیه بازیکنان معتقد است که به شرکت 22 تیم بیش از حد زمان کمی برای بازیابی پس از فصل جاری رزومه پنجشنبه و گسترش از طریق اواسط ماه اکتبر. کمیسر NBA آدم نقره ای گفته است که پایدار نیست به بازی در یک پردیس حباب برای تمام فصل آینده به دلیل منابع مالی و تمدید زمان همه شرکت کنندگان خواهد دور ماندن از خانواده است. بنابراین لیگ نظارت خواهد شد که چگونه به خوبی NFL و عمده کالج فوتبال می تواند میزبان بازی های با و یا بدون طرفداران خود در سالن قبل از اقدام.

هر چند کشور ما می تواند به کاهش این آسیب مناسب با برنامه ریزی بلند مدت آن نیز تشدید مشکلات خود را با بیش از حد بسیاری از کوته بینانه راه حل. بنابراین در NBA است که ارزش کمی در فرسایش بیش از زمانی که فصل آینده ممکن است شروع. آن را باید فقط نگران مطمئن شوید که آن را می توانید بکشید در این فصل برای اولین بار راه اندازی مجدد. در این رابطه MLB را کندی نباید foreshadow NBA چرخش-و-از دست ندهید بیش از حد.

چه اتفاقی می افتد با MLB نباید تحت تاثیر قرار چگونه NBA دسته عملیات خود را. اگر آن را نقره لیگ صاحبان و اتحادیه نمی خواهد توافق کرده اند که برای راه اندازی مجدد این فصل در وهله اول. نه با افزایش عفونت و مرگ و میر در سراسر کشور است. نه با منطقه خارج NBA پردیس به نمایندگی یکی از بزرگترین نقاط داغ. NBA ایجاد یک جایگزین جهان است که به سختی شبیه بقیه کشور عمل می کند. لیگ همه افراد به روزانه تست. آن نیاز و اجرای پوشش صورت و اجتماعی-دورى قوانین. آن را تمدید قرنطينه به هر کسی که در سمت چپ محوطه دانشگاه با و یا بدون اجازه. بنابراین زمانی که NBA هفته گذشته اعلام کرد که صفر از 346 بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 رودخانه ها شوخی که "شاید ما باید ارسال طرح ما به کاخ سفید است."

"این واقعا چیزی به من," Washington Wizards گارد تروی دانیلز جونیور گفت: از MLB توسعه. "بدیهی است که تاج مسائل در جریان بوده است در حالی که برای در حال حاضر. اما من فکر می کنم NBA شده با کنار هم قرار دادن حباب. همه ما می توانید انجام دهید این است که ماندن در داخل دستورالعمل های ما مطمئن شوید که ما در حال اقامت بهداشتی و آرزوی بهترین ها."

با وجود رودخانه' کنایه هر چند کسانی که در NBA محافل آماده برای اجرای یک پیروزی دامان. و چرا آنها ؟ هیچ تیم هر بصیرت آن را به پیروزی در مسابقات قهرمانی در ماه اکتبر زمانی که آن را فقط در تلاش برای دست کشیدن از زنگ زدگی در ماه جولای. NBA باقی می ماند آگاه آن را می تواند یک مورد جدا شده و یا یک سری از وقایع به طور کامل باز کردن همه چیز را در مرداد ماه سپتامبر یا اکتبر پس از آن اجرا برنامه های خود را در ماه جولای.

"آنچه ما در حال انجام کار است. آدم کارکنان و لیگ را از انجام یک کار فوق العاده با نگه داشتن ما را امن و سالم است. اما ما نمی توانیم استراحت و اجازه دهید ما گارد پایین," Washington Wizards مربی اسکات بروکس گفت. "شما باید آن را هر روز. شما نمی توانید یک روز خاموش. خوشبختانه من کسی دیده نمی شود بدون ماسک یا نه اجتماعی-فاصله با غیر اعضای تیم ما است."

متاسفانه دیگر تیم NBA را نمی گویند همین است.

همه تیم ها دیده می شود بازیکنان خود را ماسک می پوشند. حدود دو هفته پیش کسی به نام NBA پردیس تدریس خصوصی در خانه به گزارش لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد به حال فرسوده یک ماسک. در حالی که او اذعان کرد که ارزش پوشیدن یکی از پردیس, حباب, Howard سوال نیاز به آن را در اینجا در حالی که رقیب این مسئله در زمان تمرکز از لیگ نژادی عدالت تلاش. او پس از آن برگزار شد Instagram Live chat جایی که او هنوز هم نمی پوشیدن ماسک در حالی که اعتراف او باور ندارد در واکسن. هوارد برگزار شد و این نگرش با وجود لیکرز' تلاش های مکرر به اطلاع او در مورد لیگ پروتکل های.

همه تیم ها دیده می شود بازیکنان خود را پیروی از قوانین دیگر بیش از حد. دو هفته پیش ساکرامنتو کینگز' Richaun هلمز و هوستون راکت' برونو Caboclo چپ پردیس به دنبال مواد غذایی جایگزین گزینه های تحویل. پس از کلیپرز تایید لو ویلیامز به ترک این دانشگاه برای حضور در تشییع جنازه او پس از آن متوقف شد در آتلانتا باشگاه ظاهرا به خاطر او دوست دارد بال خود را. مهم نیست که اگر ویلیامز عینک ماسک. ویلیامز هنوز هم در معرض خود را به کسانی که در معرض لیگ پروتکل های ایمنی.

"او ساخته شده است یک اشتباه اما نبود آن در نظر گرفته شده بود و یک اشتباه" رودخانه گفت: از ویلیامز. "ما بیش از آن را به سرعت."

رودخانه نیست excusing ویلیامز رفتار است. بیش از آخر هفته ها بستری "این چیزی است که ما اصلا لذت بردن از دیدن و یا مانند." آن حادثه به نمایش گذاشت که NBA حاوی پروتکل های خود را به آدرس رفتار انسان.

برای اطمینان از ویلیامز, هولمز و یا Caboclo نمی خواهد در معرض پردیس, آنها تا به حال برای تکمیل اضافی 10 روز قرنطینه. برای هر بازیکن است که دریافت تایید به ترک دانشگاه به دلایل شخصی آنها خواهد شد که تنها چهار روز قرنطینه تا زمانی که آنها همچنان به آزمایش منفی در هر روز است. زمانی که دالاس' Kristaps Porzingis و دنور پل Millsap را فراموش کرده و خود را به COVID-19 آزمون این هفته آنها تا به حال به دست های مربوطه خود را scrimmages و صرف یک روز در قرنطینه.

هر فرد در پردیس به گزارش علائم خود را متوسط و سطح اکسیژن در مدت کوتاهی پس از بیدار شدن از خواب. اگر یک فرد مربوط و یا ناقص و نتایج آنها را نمی خواهد بود قادر به عبور از پست های بازرسی امنیتی در محوطه سالن. به منظور کاهش هر گونه خستگی NBA داده است تیم های دسترسی به دانشگاه گلف و ماهیگیری نقاط به عنوان به خوبی به عنوان هتل مناطق استخر و سالن.

"شما می توانید بگویید که وجود دارد مقدار زیادی از ساختار" کلیپرز به جلو Joakim Noah گفت. "اینها برخی از فداکاری ما را در حال حاضر به منظور به بازی بسکتبال است. آن را آسان برای هر کسی. اما در پایان روز, ما درک می کنیم که چرا ما اینجا هستیم. این یک برکت و رحمت به بازی بسکتبال است."

و NBA دریافت کرده است که برکت تا حدودی به دلیل آن برنامه ریزی شده برای این بیماری همه گیر بهتر از MLB انجام داد. در حال حاضر NBA برای اثبات آن می توانید به حفاظت از سرب آن در زمان بحران است.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب