بوسیدن رژ لب خداحافظی: در حال facemasks دور پاک کردن ساده شادی از لوازم آرایشی ؟

“رژ لب بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد این است که” جوآن کالینز پس از مشاهده زیرکانه. افسوس که خیلی نمی کنه – نه در حال حاضر زمانی که ماسک پوشش نیمه پایین تر از چهره ما.

آن می تواند به معنای پایان از رژ لب به عنوان ما آن را می دانم. برای هزاران سال رژلب لوازم آرایشی شده است یکی از راه های برای زنان و مردان برای بیان خود برای بلند کردن روح خود را به چهره خود را به ایستادگی کردن در جمعیت.

در حال حاضر ما در حال فکر دیگری ناراضی نتیجه از coronavirus: این احتمال که در صورت ماسک پاک خواهد شد دور شادی های ساده از رژ لب برای آینده قابل پیش بینی.

هلاک فکر, می گویند رژ لب و لوازم آرایشی و بهداشتی سازندگان عصبی eyeing آمار فروش انتظار می رود به سقوط این سال شاید به اندازه 11% با توجه به یک بازار پیش بینی.

رژ لب, فن مایا آلن 27 دیجیتال زیبایی editor for Marie Claire, که ماتیک مجموعه تاپ 200 می گوید: شکی نیست که همه گیر در کل و ماسک صورت خاص باید مانع ضربه به خرید و زینت خود را در رنگ ها. اما او نمی دادن تا محصول مورد علاقه.

“من نمی خواهم به این باور است که این ایده از سرب است محو در پس زمینه نیست در حالی که زنان هنوز هم با قرار دادن در رژ لب خود را زمانی که آنها در یک زوم تاریخ” آلن می گوید. “زمانی که زنان به استفاده از محصولات آرایشی به عنوان فرار از واقعیات و به سر یک حس عادی.”

احساسات در مورد رژ لب ها ملاحظه ای شدید در برخی از محله های. آنا مورفی, مد سردبیر تایمز لندن نوشت paean به رژ لب در هارپر بازار در ماه نوامبر سال 2019 ماه قبل از این بیماری همه گیر.

“رژ لب است شادی واقعی در زندگی من,” او نوشت. “وجود دارد هیچ روز بدون خلق هیچ ساز و برگ است که بهبود یافته توسط عالی بریده بریده از مسائل روشن. …ما نیاز به چنین کوچک اما قابل توجهی لذت بیشتر از همیشه در حال حاضر است.”

در واقع ماتیک شده است قابل اعتماد و ارزان برطرف کننده خلق و خوی. می تواند ما را در زنده ماندن این طاعون عصر بدون آن ؟

“کمی رژ لب می توانید اضافه کردن جرقه به زندگی خود و به خصوص در این روزها از همه گیر ما می توانیم با استفاده از یک افزایش در هر نقطه که ما می تواند آن را دریافت کند می گوید:” ویکتوریا Stiles, یک, واشنگتن d. C. مو و آرایش هنرمند برای تلویزیون و رویدادهای خاص.

اما بسیاری از مصرف کنندگان فوق رنگ های جسورانه در حمایت از صرف رژلب خود را تحت ماسک صورت و به دلایل آشکار است.

این که آیا شما انتخاب می کنید یک کاغذی یکبار مصرف ماسک یا ماسک قابل شستشو و یا یک فانتزی پارچه شال, ماسک برای پوشش صورت خود را از بینی به پایین, کثیف نتیجه همان است: لام در ماسک اسمیر همه اطراف دهان و صورت.

مردم به شوخی در مورد آن را در توییتر به طور طبیعی. و یا آنها در حال ارسال تصاویر از تازگی ماسک با رژ لب-رنگ آمیزی لب ها پوشش خارج است.

“شش کلمه horror story: رژ لب های قرمز و یک ماسک صورت” توییتی وال گراهام موجز.

“فقط با قرار دادن رژ لب در زیر ماسک صورت قبل از میلاد من ادم سفیه و احمق ظاهرا” شوخی tatianasaurus رکس.

“این یک تیره رژ لب روز💋 خیلی بد هیچ کس آن را ببینید زیر ماسک صورت” توییتی Berniece.

به عنوان رزرو در حال چیدن به آرامی Stiles, 41 می گوید: او شنوا و نا امیدی از مشتریان و دوستان در این مورد کمتر آشکار دلخوری حسن نیت ارائه میدهد از این بیماری همه گیر.

“آنها استفاده می شود به داشتن یک صورت کامل (آرایش) و رژ لب روشن اما شما با قرار دادن در چیزی است که بلوک نیمی از چهره” او می گوید. “اکثریت شده اند موارد فوق تحت رژ لب ماسک خود را فقط به خاطر رژ لب مورد علاقه خود را به پایان می رسد تا رنگ داخل.”

آلن اشاره به راه برخی از مصرف کنندگان در حال تنظیم به واقعیت های جدید از رفتن بدون.

“برخی از زنان در انتخاب به آغوش است و برخی می خواهند به سرپیچی از آن را به طوری که آنها شما را در رژ لب خود را زوم و Facetime جلسات به دلیل آن باعث می شود آنها احساس مانند خود” آلن می گوید.

مصرف کنندگان ممکن است برخی از دروس از میلیون ها نفر از زنان به خصوص در جهان اسلام بلکه در ایالات متحده که پوشیدن niqabs با حجاب چادر و روسری که برخی از پوشش همه یا بخش هایی از صورت.

در عربستان سعودی که در آن بسیاری از زنان همچنان خود را برای پوشش صورت و مو در اخیر با وجود آرامش در محافظه کار اجتماعی و اقدامات, گزارش ها نشان می دهد که زنان عربستان سعودی صرف بیشتر در آرایش از مواد غذایی حمل و نقل و یا لباس. دبی می تواند به زودی جایگزین سئول, کره جنوبی به عنوان بعدی زیبایی پایتخت جهان از نظر آرایش فروش. واضح است که برخی از زنان آموخته اند که چگونه به ترکیب رنگ با پوشش یو پی اس.

صورت-ماسک پوشیدن مصرف کنندگان آمریکایی در عین حال عجله برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غیر لام محصولات در حال حاضر در بازار است.

“سعی کنید انتقال-مقاوم در برابر سرب” می گوید: Stiles مانند Stila ماندن در تمام طول روز مایع رژ لب Lorac Pro مات رنگ لب یا N. Y. C. نیویورک رنگ کارشناس گذشته لاک لب. “هدف آنها این است که به مقاومت در برابر خوردن و نوشیدن و یا بوسیدن.”

یا او توصیه, تغییر چشمگیر تر آرایش چشم. “دود چشمان خود را با استفاده از بال خط چشم با غلط ضربه شلاق برای رفتن پررنگ ابرو,” او می گوید.

“مراقبت از پوست صعودی انبوه خاطر تمام مراقبت از خود جنبش ما باید زمان بیشتری برای خودمان است و ما در حال حفظ صلح ما با آداب و رسوم که روال مراقبت از پوست ارائه” می افزاید: آلن که مشغول به کار در صنعت زیبایی به مدت هشت سال.

با تمام جهان “در مکث” در حال حاضر زمان به “تکیه به آنچه که باعث می شود شما احساس خوب می گوید:” آلن است که به طور مداوم تست و پوشیدن رنگ های جدید و مارک برای او و برای او خود حس خوب بودن.

“که بزرگترین قرعه کشی برای من (رژ لب) باعث می شود من احساس بسیار با اعتماد به نفس بسیار در کنار هم قرار بسیار شدید” آلن می گوید. “من فقط مصاحبه یک سوپرمدل که به من گفت که او با پوشیدن رژ لب حتی زمانی که او کار می کند به دلیل آن باعث می شود او احساس خوب است. در زمان به چالش کشیدن آن را حس می کند و از مردم می خواهم که.”

آلن هفتگی “بزرگ رژ لب انرژی” ستون را پوشش می دهد که جدید راه اندازی و محصولات او فکر می کند که خوانندگان باید سعی کنید نشان می دهد خوانندگان خود به توافق برسند.

“در ادامه موفقیت است که ستون و حتی در طول این بیماری همه گیر را نشان می دهد مورد علاقه (در رژ لب) است که هنوز هم وجود دارد.”

هنوز coronavirus مجبور است از میلیون ها نفر از زیبایی مصرف کنندگان بسیاری از آنها محدود به خانه های خود احتمالا بیکاری یا furloughed به تعجب که آیا آن را به ارزش آن را به خرید رنگ ها در حال حاضر است که آنها تنها به ترک خانه برای بارگیری مواد غذایی و اجرا شود.

حتی اگر آنها می تواند بیرون رفتن وجود دارد چند مکان به فروشگاه به جز آنلاین. عمده فروشان مانند Sephora و فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی شمارنده بسته شده اند و برای هفته ها هستند و تنها در حال حاضر شروع به بازگشایی در برخی از مکان های تحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

این بیماری همه گیر است موثر فروش است و به احتمال زیاد برای ادامه به انجام این کار در حالی که از هیچ کس نمی داند که “زندگی عادی” باز خواهد گشت. فروش آنلاین محصولات زیبایی افزایش یافته است و در طول همه گیر اما احتمالا به اندازه کافی برای جبران کاهش در فروشگاه خرید با توجه به همه گیر تعطیلی به گفته تحلیلگران بازار.

اما کلاین یک شرکت تحقیقات بازار پیش بینی کرد که سرب خواهد بود یکی از بدترین انجام ها در صنعت زیبایی در سال 2020 با توجه به کری Mellage معاون رئیس جمهور برای مصرف کننده محصولات. او می گوید: این شرکت پروژه هایی که در ایالات متحده به فروش سرب را کاهش 11 ٪ به $3.1 میلیارد دلار در سطح خرده فروشی در سال 2020 در مقایسه با سال 2019.

حتی Kylie Jenner فوق العاده موفق و تاثیرگذار “لب کیت” (در حال حاضر متعلق به Coty) گرفته اند یک بیماری همه گیر آمار فروش, (فراتر از اختلاف بر سر اینکه آیا او یا نیست یک میلیاردر.)

با تشکر در بخشی به Jenner, یک غنی نقاشی دهان بالا بوده است آرایش روند به تازگی و روشن نیست اگر یک تغییر آرایش چشم و پوست-محصولات مراقبت از خواهد شد به اندازه کافی برای جبران کاهش فروش رژ لب.

اما بدانند چگونه به ما رژ لب و پوشیدن آن را بیش از حد لازم خواهد بود اگر ماسک صورت دائمی واقعیت زندگی روزمره ما برای ماه ها یا سال آمده است.

مصرف کنندگان نیز باید برای تنظیم به راه های جدید آرایش فروخته خواهد شد در آجر و ملات تنظیمات اجتماعی فاصله محدود جمعیت و کارکنان نیاز به پوشیدن ماسک. استفاده کنید به بیشتر های یکبار مصرف برس و wands و فولاد ضد زنگ پالت برای توزیع محصولات.

چگونه این کار می کند ؟ جزئیات هنوز در حال توسعه به عنوان مستندات در حال بلند کردن اجسام با احتیاط در اطراف کشور است.

اما مصرف کنندگان احتمالا می تواند بر روی تعداد تغییر آنها را ببینید در زیبایی شمارنده خود را در بازار محلی: بیشتر تلاش جدید رژ لب در فروشگاه ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de