حاشیه: سازمان دیده بان این ویدیو را ببینید که چگونه به سرعت coronavirus گسترش می تواند در یک رستوران

این می تواند شما را از دست دادن اشتها خود را برای رفتن به یک رستوران و یا کشتی کروز در هر زمان به زودی. نور س

توسط NEWSAMINS در 25 اردیبهشت 1399

این می تواند شما را از دست دادن اشتها خود را برای رفتن به یک رستوران و یا کشتی کروز در هر زمان به زودی.

نور سیاه و سفید تصویری از ژاپن می گذرد ویروسی برای نشان دادن چقدر سرعت coronavirus — یا هر جوانه واقعا — گسترش می تواند از طریق لمس تنهایی.

دولتی پخش NHK شبیه سازی شده چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم شام خوردن در محله های نزدیک مانند, در یک بوفه یا اینکه در خدمت خانواده-سبک در یک رستوران.

35-کلیپ دوم نشان می دهد که 10 نفر نشسته به خوردن — از جمله یکی "آلوده" کسی که کف دست پوشش داده شده با رنگ است که نامرئی به چشم غیر مسلح اما می تواند نشان می دهد تا در زیر نور UV. آن قرار است به تقلید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر فرد آلوده تحت پوشش سرفه با دست خود را, اما پس از آن اقدام به خدمت خود در یک بوفه و ناهار خوردن در یک گروه بدون شستشو یا مواد ضد عفونی کننده دست خود را.

این ویدئو نشان می دهد هر 10 نفر به اشتراک گذاری یک پارچ آب و در خدمت ظروف به عنوان آنها خود را پر کنید, عینکی, شمع صفحات خود را با مواد غذایی و شروع به خوردن. هر کس از چپ به ناهار خوردن, بازگشت به ثانیه و صحبت آزادانه برای 30 دقیقه.

اما هنگامی که نیم ساعت است تا نور سیاه و سفید تبدیل شده است — و درخشان اثری از "ویروس" دیده می شود در همه 10 نفر از جمله سه چهره مردم — به عنوان به خوبی به عنوان در جدول صفحات, ليوان, خدمت, ظروف و نوشیدن پارچ.

استاد Hiroyuki Kunishima از سنت ماریانا دانشکده پزشکی دانشگاه گفت: NHK که "بالا و سطح تماس" مانند خدمت انبرک یا دسته پارچ می توان به "پناه دادن به خطر است."

این ویدئو منتشر شد و در مارس 8, و تا به حال مشاهده شده است بیش از 13.4 میلیون بار در TWTR, -1.63% شنبه صبح.

سازمان دیده بان آن را در اینجا:

البته کارشناسان بهداشت و درمان با سی ان ان گفت که این یک "مصنوعی" است که وضعیت نیز باید تکرار شود به نشان می دهد چه اتفاقی می افتد اگر انسان دست خود را شسته و یا با استفاده از ضد عفونی کننده دست, اگر چه آن را می سازد یک مورد خوب برای زیر دست شویی دستورالعمل. این شبیه سازی نیز شامل نمی شود چگونه COVID-19 اسپرد از قطرات به اشتراک گذاشته شده توسط عطسه و یا حتی صحبت کردن با صدای بلند.

مطمئن شوید که شما در حال شستن دست های خود را به درستی و با پیروی از این مراحل است.

و بررسی بیشتر از MarketWatch را coronavirus پوشش از جمله چگونه متحده شروع به بازگشایی رستوران های محلی و کسب و کار اینجا را کلیک کنید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن