دز برایانت برای تلفن های موبایل بر روی کابوی' "خارج از خط' اندی دالتون امضای: "پرداخت Dak'

دز برایانت برخی از انتخاب کلمه در مورد کاوبوی' آخرین علاوه بر این در حوزه کارفرمایی. با توجه به توییتر در شنبه

توسط NEWSAMINS در 14 اردیبهشت 1399

دز برایانت برخی از انتخاب کلمه در مورد کاوبوی' آخرین علاوه بر این در حوزه کارفرمایی.

با توجه به توییتر در شنبه سابق کابوی گیرنده به نام دالاس برنج پس از آنها توافق کردند که یک سال مقابله با سابق Bengals کارفرمایی اندی دالتون در حالی که استارت Dak پرسکات باقی مانده است بدون یک قرارداد بلند مدت است.

"هیچ چیز در برابر اندی دالتون چون من فکر می کنم او یک بازیکن بزرگ..اما کابوی بسیار از خط... پرداخت Dak... من تماشا کابوی ها پرداخت تونی [Romo] دو بار یک بار بدون برنده rec... من حدس می زنم کابوی مشاهده QB موقعیت یک پلاگین در قطعه به دلیل غالب جرم" برایانت نوشت.

دالتون بود که پنجشنبه منتشر شد توسط Bengals پس از نه فصل می پیوندد دالاس با 3 میلیون دلار پایه معامله است که می تواند به ارزش 7 میلیون دلار با توجه به ESPN. هر چند 32 ساله دالتون خدمت خواهد کرد به عنوان پرسکات پشتیبان برایانت با اشاره به 26 ساله پرسکات سزاوار جدید چک.

Dez Bryant, Andy Dalton, and Dak Prescott
دز برایانت اندی دالتون و Dak پرسکاتگتی ایماژ

"کابوی ها جرم می تواند به ویژه... شما می توانید هر کسی که در جرم در صورتی که پیچ که با استعداد زیادی در این زمینه آنها سزاوار نیست به بازی QB.. اما Dak است که مرد برای موقعیت... او به دست آورده که" برایانت گذراند.

"Dak باید امضا کرده اند و... به حق ولى wideout ادامه داد: در جریان صدای جیر جیر.

برایانت که بازی کرده است و در یک بازی پس از سال 2017, کار کردن با پرسکات ماه گذشته دامن زدن به شایعات از یک کابوی ها در مراسم.

همانطور که برای پرسکات آینده در دالاس این گزارش در ماه مارس قرارداد مذاکره کرده بود از سر گرفته و با هر دو طرف در هر ESPN خواهد شد و تا 15 ژوئیه برای رسیدن به یک معامله. اگر نه کارفرمایی را تحت حق رای دادن برچسب برای فصل.

کابوی ها را پس از امضا به پرسکات سلاح های تهاجمی در حال اجرا پشت حزقیال الیوت و گسترده گیرنده ترجمه برای دراز مدت می پردازد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن