کلمات کلیدی: Suze Orman می گوید او یک ‘جدی مجموع پول نقد,’ خرید coronavirus تصادف — در حال حاضر او هشدار از دیگری رها

‘او را ایستاده بر شما گفتن شما چگونه برای تمیز کردن خون صندلی اما شما این کار را انجام خودتان. هنگامی که آن را بیش از او را اسپری شما را با آب و شما ارسال در لباسی که کمتر هزینه پاک کردن دور خود توهم بودن یک شات بزرگ.’

که نیویورک تایمز در مشخصات منتشر شده در سه شنبه مقایسه مشهور مشاور مالی Suze Orman به “گرگ” Harvey Keitel, شخصیت در فیلم “داستان عامهپسند”.

در زمان هایی از این تقاضا برای fixer انواع در حال اجرا است و این نقش اورمان پذیرای.

در اوایل این ماه اورمان پرسیده شد که چگونه سرمایه گذاران باید حرکت بازار سهام در طول coronavirus گیر یک سوال او بدون شک ساخته شده است با به تازگی.

او در پاسخ با برخی از سن وال استریت عقل است.

“اجازه دهید فرض کنیم شما یک هشت ماه صندوق اضطراری. بیایید فرض کنیم شما هیچ بدهی کارت اعتباری. بیایید فرض کنیم که شما هنوز هم باید پول در آینده,” او توضیح داد که در یک سی ان ان مصاحبه. “شما باید دلار هزینه به طور متوسط در هر ماه تنها به بازار سهام است.’

به وضوح اورمان با تمام کسانی که فرضیات اما که ممکن است چگونه او را برای بازی در این بازار است.

جزئیات:Suze Orman مشاوره برای millennials زود بازنشسته ساده است تلخ

او توضیح داد که به نیویورک تایمز که او تا بارگذاری شده در یک “تعداد زیادی” از سهام در ماه های فوریه و مارس و تخلیه بسیاری از آنها را به صورت “جدی مجموع پول نقد است.”

در حال حاضر او در حال آماده شدن برای بازار سهام به زشت, دوباره, در بخشی به دلیل از نظر او که دولت bungled coronavirus پاسخ.

“شما هنوز هم افرادی که می خواهید برای رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. شما هنوز هم باید افرادی که فکر می کنم او در حال انجام یک کار بزرگ” او گفت: بار. “من یک دنباله از ویرانی که او به سمت چپ از زندگی مردم است که آنها نمی خواهد به عقب بر گردیم آنها نمی توانید شغل خود را پشت آنها نمی یابند از این است.”

البته به همراه او اختصاص داده شده fanbase اورمان نیز سهم خود را از منتقدان. آن را سخت به تصور او هدایت عبارت از “گرگ” از این فیلم به آدرس او مخالفان.

“دریافت آن راست شکن — من اینجا نیست برای گفتن لطفا, من اینجا هستم تا به شما بگوید چه باید بکنید و اگر خود حفظ یک غریزه شما در اختیار شما می خواهم بهتر از f—ing آن را انجام دهد و انجام آن در سریع” گرگ گفت. “من اینجا هستم برای کمک به — اگر به کمک من نیست قدردانی سپس lotsa شانس آقایان.”

هیچ قطره بزرگ در آثار برای سهام ایالات متحده در روز سه شنبه هر چند میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.11% در حال حرکت بود پایین تر در گذشته را بررسی کنید. هر دو شاخص S&P 500 SPX +0.20% و نزدک کامپوزیت COMP +0.72% اما در سبز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>