کلمات کلیدی: برخی از افرادی که به معنای واقعی کلمه کمک ارسال Facebook جامعه استانداردهای گویند زوکربرگ اشتباه است در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

نزدیک به سه ده سابق Facebook, Inc. کارکنان تاسف با مارک زوکربرگ را در دست سیاست های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پست و دفاعی خود را به استقرار در این موضوع با زور و اجبار به عقب رانده در یک سوزش نامه منتشر شد چهارشنبه.

“شدیم تا در Facebook, اما آن است که دیگر ما” 33 کارمندان سابق که در پیوست Facebook FB -1.10% در مراحل اولیه آن و برخی از آنها کمک نویسنده اصلی آن استانداردهای جامعه گفت: در این نامه است.

“امروز Facebook رهبری را تفسیر آزادی بیان به این معنی است که آنها باید انجام دهید هیچ چیز — و یا بسیار نزدیک به چیزی به دخالت در گفتمان سیاسی” آنها گفت: از رهبران فعلی این شرکت: “آنها تصمیم گرفته اند که مقامات منتخب برگزار می شود باید به یک استاندارد پایین تر از کسانی که آنها را اداره کنند. یک مجموعه ای از قوانین برای شما و دیگر برای هر سیاستمدار خود را از محلی شهردار به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

فشار می آید در میان فشار در زوکربرگ به واقعیت بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن پست بیش از آخر هفته که به نظر می رسید به استوک سیتی خشونت در پی مرگ جورج فلوید. Twitter, Inc. TWTR, +8.12%, برعکس تا واقعیت-بررسی و حذف برخی از رئيس جمهور در کلمات. Snapchat پدر و مادر ضربه محکم و ناگهانی, Inc. ضربه محکم و ناگهانی -0.10% گفت: این امر دیگر بالا بردن مغلوب ساختن پیشی جستن پست از طریق آن “کشف” از ویژگی های.

همچنین نگاه کنید به: Facebook کارگران شورش علیه زوکربرگ به عنوان برگ برنده پست به ادامه بروید بلامنازع

زوکربرگ در دفاع از خود و عدم اقدام از آنجا که او گفت:, Facebook نباید تبدیل به “داور از حقیقت است.” که باعث شد ده ها تن از Facebook کارکنان به مرحله مجازی اعتصاب از روز دوشنبه منجر به ستیز شهر-سالن جلسه روز سه شنبه که در آن Facebook اجرایی دو برابر در تصمیم گیری است.

آخرین نقطه فشار آمد بعد از ظهر چهارشنبه با نامه ای از کارمندان سابق.

“به مناسبت: ما می دانیم که شما فکر می کنم عمیقا در مورد این مسائل, اما ما همچنین می دانیم که Facebook باید کار را به دست آوردن مجدد اعتماد عمومی را” نامه آمده است. “Facebook نیست بی طرف و آن نبوده است. ساخت جهان باز و متصل تقویت جوامع دادن همه یک صدا این ایده های خنثی.”

نامه بسته شدن درخواست تجدید نظر به زوکربرگ:

‘واقعیت-چک کردن است و نه سانسور. برچسب زدن یک تماس به خشونت است نه استبداد. لطفا تجدید نظر کند و موقعیت خود را.’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de