مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی برای تنبیه اجتماعی-رسانه ای سیستم عامل تا حد زیادی بی دندان, کارشناسان حقوقی می گویند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه یک فرمان اجرایی را امضا ظاهرا برای جلوگیری از آنلاین س

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه یک فرمان اجرایی را امضا ظاهرا برای جلوگیری از آنلاین سانسور گسترده دولت بررسی شرکت های خصوصی فعالیت های بالقوه عواقب جدی اجتماعی-شرکت های رسانه ای.

تهمت و ادعا کرد در این جهت است که رسانه اجتماعی شرکت ها "قدرت بدون کنترل" به سانسور و محدود کردن سخنرانی و "ما در حال تغذیه با آن است."

سفارش — یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به مجازات توییتر, Inc. برای قرار دادن یک واقعیت-چک کردن برچسب هشدار دهنده در توییت خود غلط پست الکترونیکی-در رای گیری ادعا — ارسال توییتر TWTR, -4.44% سهام پایین 4.5% در تجارت به طور منظم. Facebook, Inc.'s FB -1.60% سهام کاهش یافته است 1.6% پس اخیر رگه برنده. گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOGL, -0.14% GOOG -0.07% سهام بودند در مورد تخت.

همچنین نگاه کنید به: مغلوب ساختن پیشی جستن به امضای فرمان اجرایی اجتماعی و شرکت های رسانه ای در روز پنج شنبه

بحث سفارش فورا بازمی گردد اجتماعی-رسانه دو تا از بزرگترین نامها در طرف مقابل از بحث است. در یک سری از توییت, توییتر, مدیر اجرایی جک دورسی روز چهارشنبه گفت "ما همچنان به نقطه نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است. این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.' قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت خود را دارند. شفافیت بیشتر از ما حیاتی است بنابراین مردمی به وضوح می توانید ببینید که چرا ما اقدامات است."

Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ, اما, گفت, CNBC و فاکس نیوز "در این جلسه توجیهی روزانه" است که او "به شدت معتقد است که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین نیست."

"ما یک سیاست متفاوت از توییتر در این است،" "شرکت های خصوصی احتمالا نباید به خصوص پلت فرم این شرکت نباید در این موقعیت انجام آن است."

کارشناسان حقوقی گفت: منظور این است که تا حد زیادی سیاسی و بی دندان از نظر اجرای, اما آن می تواند زمینه سازی برای قانون. دیگران هشدار داده است آشکار و خلاف قانون اساسی تهدید به مجازات اجتماعی-شرکت های رسانه ای که دلگیر رئیس جمهور.

همچنین نگاه کنید به: 'کاملا پوچ و از نظر قانونی بی سواد' — هاروارد قانون پروفسور در مغلوب ساختن پیشی جستن شارژ توییتر خفقان رایگان سخنرانی

"تا آنجا که او ممکن است مایل در غیر این صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه رئیس جمهور توییتر" ACLU ارشد قانونی وکیل کیت Ruane در بیانیه ای گفت. "رئیس جمهور هم حق ندارد به بازنویسی کنگره اساسنامه با یک فرمان اجرایی تحمیل ناقص تفسیر بخش 230. بخش 230 incentivizes سیستم عامل میزبان تمام انواع محتوا و بدون ترس از بودن در قبال آن است. آن را قادر می سازد گفتار نه سانسور."

Fordham قانون استاد اولیویه Slyvain اضافه شده است که توییتر به "قانونی و به نظر من حق انتخاب به پرچم قانونی محتوای کاربر است که آن را می یابد نفرت و opprobrious."

"این تصمیم گیری ضعیف هستند به خصوص مناسب با توجه به اطلاعات غلط در مورد مهم بهداشت عمومی مسائل از جمله درمان پیشگیرانه برای COVID-19 و دیگر ویروس های خطرناک و همچنین به عنوان ما رای گیری و فرآیندهای انتخاباتی به طور کلی" Slyvain گفت: در یک ایمیل.

منظور می آید در میان نصب مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس — آن را در صدر 100,000 روز چهارشنبه در ایالات متحده و جدید مدعیان در روز پنج شنبه قرار داده است که 41 میلیون آمریکایی از کار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب