به عنوان ایالات متحده حرکت از فاز اول این بیماری همه گیر کوروناویروس — مستندات و اخراج به مرحله دوم — بازگشایی اقتصاد — Salesforce.com Inc. مدیر اجرایی Marc Benioff می گوید آن را حیاتی است که دولت با ارائه مشوق هایی برای شرکت ها برای استخدام دوباره کارگران که شغل خود را از دست.

“من امیدوارم که دولت در فاز دوم به شرکت های مشوق به rehire به شدت. من فکر می کنم که خواهد بود بسیار مهم است که مطمئن شوید مرحله دوم موفق است.”

— Marc Benioff

صحبت های روز شنبه به تلویزیون بلومبرگ Benioff گفت: او غافلگیر شده توسط چگونه بسیاری از شرکت های دیگر به دنبال Salesforce تعهد به اخراج هر یک از کارکنان برای حداقل 90 روز پس از coronavirus محدودیت در زمان نگه دارید و به طور قطع اقتصاد است.

“این آسان نیست برای بسیاری از شرکت ها برای انجام” Benioff گفت. “این شگفت انگیز است.”

او متعهد به گسترش خود را بدون اخراج تعهد هر چند به عنوان آن را تبدیل به آشکار است که کاهش رشد اقتصادی خواهد شد به احتمال زیاد بیش از گذشته برای اولین بار فکر کردم.

در اینجا مصاحبه:

این بیماری همه گیر در حال حاضر هزینه بیش از 30 میلیون آمریکایی شغل خود را حداقل به طور موقت. دولت آینده مارس بیکاری در انتظار گزارش نشان می دهد نرخ بیکاری در هر نقطه بین 12% و 22%.

Salesforce CRM +3.26% در روز دوشنبه رونمایی از محصول نرم افزار جدید به نام Work.com که در نظر گرفته شده برای کمک به شرکت های بازگشایی با ارائه ابزار به تلو تلو خوردن شیفت مدیریت سلامت کارکنان و رسیدگی به تماس با ردیابی.

زمانی که Salesforce کارکنان و در نهایت بازگشت به دفاتر خود آنها را متوجه تغییرات. Benioff گفت: همه کارگران را دریافت متوسط چک قبل از اینکه اجازه دهید در داخل و همه باید برای پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. کارگران حتی ممکن است به برنامه, آسانسور, بار, برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

هفته گذشته کسب و کار-نرم افزار غول گفت: آن لغو همه مهم فرد در حوادث از جمله عظیم آن Dreamforce کنفرانس در سان فرانسیسکو از طریق پایان سال است. آن را به جای برگزاری کنفرانس های مجازی آنلاین.

وقتی پرسیده شد که روز دوشنبه توسط بلومبرگ است Emily Chang چه مدت او انتظار دارد که این انقباض اقتصادی به آخرین Benioff گفت: “این برای اولین بار من است همه گیر. من واقعا نمی دانم آنچه من انجام می دهند. من در تلاش برای کشف این که من بروم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de