طوفان گرمسیری هانا به ارمغان می آورد باران و جاری شدن سیل آن را به عنوان برگ تگزاس; هاوایی پرانتز برای طوفان داگلاس

لورنزو ریس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:25 PM EDT Jul 26, 2020طوفان گرمسیری هانا ادامه داد: به تضعیف آ

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

طوفان گرمسیری هانا ادامه داد: به تضعیف آن را به عنوان فشار داخلی یکشنبه و اما در سمت چپ و باران و جاری شدن سیل و گزارش از آسیب به طوفان عبور گذشته در جنوب تگزاس و وارد مکزیک.

ملی طوفان مرکز گفت: در آن 1 p. m. CDT مشورتی که هانا چشم بود که معلق در هوا بیش شمال شرقی مکزیک در حدود 10 مایلی شمال, Monterrey.

این طوفان در حال حرکت بود, غرب-جنوب غربی در نه مایل در ساعت است. که مسیر انتظار می رود برای ادامه به دوشنبه. حداکثر پایدار باد کاهش به حدود 40 مایل در ساعت با قوی تر gusts گاهی شلاق منطقه است.

"سریع تضعیف است انتظار می رود به عنوان مرکز هانا حرکت دورتر داخلی و طوفان است که انتظار می رود به تضعیف به گرمسیری افسردگی بعد از امروز و دفع شنبه یا دوشنبه شب" ملی طوفان مرکز گفت: صبح روز یکشنبه.

زنده به روز رسانی: هانا انتقاد کورپس کریستی-منطقه با جاری شدن سیل آسیب

ایالات متحده آمریکا امروز hurricane tracker: Track همه از زمان طوفان و طوفان های گرمسیری

هانا اتحاد حلیم منطقه با گسترده شدن سیل و آسیب و حتی اگر چشم منتقل شده است بیشتر داخلی بیشتر باران و وزش باد انتظار می رود که به دنباله طوفان است.

این NHC گفت: هانا بود و انتظار می رود به تولید مجموع باران تجمع بین 6 تا 12 اینچ با جدا مقدار حداکثر 18 اینچ از دوشنبه.

لیز raptor adapter ارشد پیش بینی برای خدمات ملی آب و هوا گفت: این احتمال وجود دارد به صورت شدید و رعد و برق در تمام طول روز جمعه با یک شانس برای قوی وزش باد و باران سنگین و کم خط ساحلی جاری شدن سیل در این منطقه است.

"طوفان گرمسیری هانا شروع به فشار غرب است اما ما هنوز در بسیاری از باران و بادهای قوی تر در مناطق جنوب از Nueces جیم ولز و دوال و یک فرصت خوب برای فلش سیل" raptor adapter گفت.

ساحلی جاری شدن سیل خواهد بود مخصوصا در شمال و جنوب بخش Port Aransas روز یکشنبه raptor adapter گفت. جاری شدن سیل می تواند تا رسیدن به 2 تا 3 فوت است.

American Electric Power تگزاس گزارش داد که از 6 صبح به وقت محلی 194,400 مشتریان در کورپس کریستی لاریدو و ریو گراند دره مناطق بدون قدرت بودند را از اوج 197,630.

هانا محصل در 5 p. m. روز شنبه در Padre Island به عنوان یک دسته 1 طوفان پايدار باد از 90 مایل در ساعت. به عنوان از 1 صبح CDT یکشنبه هانا تا به حال ضعیف به یک طوفان گرمسیری.

طوفان داگلاس

آوردن حداکثر پایدار باد 90 کیلومتر در ساعت طوفان داگلاس swirled حدود 90 مایلی شرق کهولوی هاوایی و حدود 185 مایلی شرق هونولولو NHC گفت.

به عنوان بخشی از آن از ساعت 8 صبح HST آپدیت NHC همچنین نشان داد که داگلاس در حال حرکت بود در غرب-شمال غرب در حدود 16 مایل در ساعت. که در مسیر انتظار می رود برای ادامه بیش از چند روز آینده.

"داگلاس خواهد شد خطرناکی نزدیک به و یا بیش از جزایر امروز آوردن یک تهدید سه گانه از خطرات از جمله, اما نه محدود به, دستخوش توفان و جاری شدن سیل, بارش باران و خطرناکی بالا گشت و گذار" در NHC گفت: در روز یکشنبه.

این NHC گفت که "تضعیف تدریجی" است که انتظار می رود طی دو روز آینده, اما داگلاس است که انتظار می رود طوفان به عنوان آن می گذرد از هاوایی است.

داگلاس پیش بینی شده است برای تولید بین 5 تا 10 اینچ از مجموع باران تجمع از Maui County سوی غرب به شهرستان کائوآئی. این NHC همچنین هشدار داد که تا 15 اینچ از بارش باران بود که ممکن است در بالا زمین.

کمک: Meagan شاهین, کورپس کریستی Caller بارtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن