کلید واژه ها: کاخ سفید عناد نسبت به Fauci ممکن است تشدید می شود به عنوان او تماس coronavirus همه گیر 'بدترین کابوس کامل طوفان'

Fauci است برای تبدیل. این یک آشفته هفته برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با ملت های عفونی-م

توسط NEWSAMINS در 29 تیر 1399

Fauci است برای تبدیل.

این یک آشفته هفته برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با ملت های عفونی-متخصص بیماری های. با افزایش COVID-19 مورد در بسیاری از ایالات آمریکا به ویژه تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و وارونه توسط برخی از برنامه های خود برای بازگشایی کاخ سفید به نظر می رسد باید اذعان کرد که وجود خواهد داشت فوری شفا به یک شکسته رابطه با Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه و یک متخصص برجسته در بیماری های همه گیر در ایالات متحده به مدت چهار دهه است.

" 'شما می توانید از لحاظ فیزیکی جداگانه مردم را به نقطه اجازه می دهد این ویروس برای انتقال و تنها راه برای انجام این کار است که توسط اژدهایی به معنی.' "

— Anthony Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

Fauci اتحاد خود را ادامه داد رسانه ها در نشان دادن راه تکرار پیام خود که رویکرد فعلی است کار نمی کند. در مصاحبه با Facebook FB +0.45% مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در پنج شنبه, Dr. Anthony Fauci گفت: زمان پرش در مواردی که آمار یک روز رکورد 70,000 روز پنج شنبه می تواند معکوس شود اگر مراحل را درست گرفته شده: "شما رو به انجام آن را به درستی" او گفت:. "شما نمی توانید پرش به بیش از مراحل است که بسیار خطر ناک هنگامی که شما در مورد فکر می کنم دوباره بجای اول برگشتن. اثبات پودینگ نگاه کنید چه اتفاقی افتاده است." شاید بیشتر محکم او گفت: "این قابل اجتناب بود."

او در حال انجام چیزی جز دروغ گفتن کم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم تلاش برای تطهیر خود مشخصات عمومی شکست را به باز کردن. Fauci به نظر می رسد در یک ویژه دیجیتال جلد برای مجله InStyle در کنار بنر "دکتر خوب." روزانه وحش توصیف شده خود را با اعتماد به نفس مطرح در نتیجه: "آن را به عنوان اگر Fauci بازی دانیل کریگ بازی راجر سنگ در اجتناب ناپذیر biopic. او را نشسته بر روی یک foldout صندلی قرار داده شده بر عرشه استخر; این است چگونه بالا everyman صرف تابستان خود را در حومه شهر." Fauci صحبت در مورد روابط او با همسر خود را از 35 سال bioethicist کریستین Grady و با رئیس جمهور: "من نمی بینیم او بسیار دیگر."

در مصاحبه دیگری با Stanford Medicine را دین لوید جزئی دکتر گفت یک راه وجود دارد برای پهن کردن منحنی از موارد جدید. "ما می دانیم که ما می توانید انجام دهید که اگر ما تعطیل. اروپایی ها آن را انجام داده اند. مردم در آسیا آن را انجام داده اند. ما نیست خاموش به طور کامل." بر خلاف اصرار رییس جمهور که زمان آن به اقتصاد کشور و در حال اجرا Fauci رنگ تیره تر تصویر: "این اتفاق افتاده است — خود را بدترین کابوس طوفان کامل. ما حتی شروع به دیدن پایان آن نشده است. آن را هنوز هم در سطح جهانی تهدید می کند."

Fauci در عین حال گفت: بار مالی در یک مصاحبه منتشر شده هفته گذشته بوده است که در جریان رئیس جمهور پس از ژوئن 2, هر چند این دو پس از آن گزارش گفته شده اواخر این هفته. پس از دکتر انتقاد ایالات متحده در پاسخ به همه گیری و تهمت و انتقاد دکتر Fauci روز دوشنبه ساخته شده پایین کلید بازدید به کاخ سفید برای دیدار با علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد. آن را یک روز پس از دولت منتشر شده یک لیست به واشنگتن پست که شامل انتقاد از دکتر و نشانه بیشتر بحرانی در روابط بین Fauci و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. این سند منتشر شد به طور گسترده ای به عنوان شبیه هیچ چیز به اندازه مخالفت با تحقیق و خصوصیات است که کاخ سفید تکذیب کرد

این لیست شامل دیدگاه های ساخته شده توسط Fauci در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در مورد چگونه او بلافاصله نگران بدون علامت گسترش و چگونه آمریکایی ها نمی نیاز به پوشیدن ماسک. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در ابتدا گفت: به پوشیدن ماسک, اما, همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, معکوس سیاست که در ماه آوریل است.

اما در واکنش به کاخ سفید مستندات Fauci گذشته اظهارات سریع بود. در روز سه شنبه توماس فایل جونیور رئیس انجمن عفونی آمریکا با انتشار بیانیه ای به نمایندگی از همکاران پرتاب حمایت خود را پشت Fauci. "تنها راه خروج از این بیماری همه گیر است که با پیروی از علم و توسعه مبتنی بر شواهد شیوه های پیشگیری و درمان به عنوان پروتکل های جدید علمی و دقیق داده ها در دسترس است. دانش تغییرات در طول زمان. است که انتظار می رود. اگر ما هر گونه امید برای پایان دادن به این بحران همه آمریکا باید به حمایت از بهداشت عمومی کارشناسان از جمله دکتر Fauci و ایستاده با علم است."

" 'اگر ما هر گونه امید برای پایان دادن به این بحران همه آمریکا باید به حمایت از بهداشت عمومی کارشناسان از جمله دکتر Fauci و ایستاده با علم است.' "

— توماس فایل جونیور, بیماری های عفونی در جامعه آمریکا

روز یکشنبه Adm. برت Giroir تست هماهنگ کننده وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: "ان بی سی "ملاقات با مطبوعات" که Fauci درست شد در توصیه های خود به دولت را به کم کردن سرعت باز کردن کسب و کار: "من احترام دکتر Fauci اما دکتر Fauci نیست 100% درست و او نیز لزوما او اذعان می کند که باید تمام منافع ملی در ذهن است. او به نظر می رسد در آن از بسیار باریک بهداشت عمومی از نقطه نظر."

که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر کردن خود را در تلاش برای بی اعتبار ساختن Fauci. او به نظر می رسد برای تایید از طریق رسانهها این احساسات از بازی-نشان می دهد میزبان thefootprint بیش از آخر هفته: "ظالمانه ترین دروغ هستند در مورد Covid 19. همه دروغ است. CDC, رسانه, دموکرات, پزشکان ما نه همه اما بسیاری است که ما به اعتماد. من فکر می کنم این همه در مورد انتخابات و نگه داشتن اقتصاد از آینده است که در مورد انتخابات. من بیمار هستم از آن." (رئیس جمهور همچنین ترجمه این, از شرکت میزبان از Woolery پادکست: "بنابراین بر اساس دکتر Fauci و دموکرات ها من نیاز به یک کارت شناسایی به خرید بروید اما نه به رای بدهند؟")

"هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ. منظورم این است که ما نه فقط," Fauci گفت: megyn kelly, پادکست هفته گذشته که به نظر می رسد گرفته شده از سوی کاخ سفید به عنوان یک مستقیم توبیخ رئیس جمهور است. اکثر رای دهندگان گفت: آنها تایید شده از Fauci اگر چه اکثریت جمهوری خواهان گفت: بنابراین با شارب به گفته نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی از 1,337 ثبت نام رای دهندگان از ژوئن 17 تا 22 ژوئن. در مجموع 67 درصد از رای دهندگان گفتند که مورد تایید پزشک از جمله 81 درصد از دموکرات 51 درصد از جمهوری خواهان و 67 درصد از مستقل.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دو برابر کردن انتقاد از Fauci پاسخ به همه گیر. "دکتر Fauci است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات او گفت:" در Sean Hannity را فاکس نیوز نشان می دهد. "مثل شما لازم نیست که به ممنوعیت آنها را در آینده از بسیار آلوده چین است. من به هر حال آن را و ما را نجات داد صدها هزار نفر از زندگی است." او افزود: "آنها شده ایم اشتباه در مورد بسیاری چیزها از جمله ماسک های صورت," او اضافه شده است. "شاید آنها اشتباه است اما بسیاری از آنها گفت: آیا پوشیدن یک ماسک نمی پوشیدن ماسک. در حال حاضر آنها می گویند پوشیدن ماسک. بنابراین بسیاری از اشتباهات ساخته شده بودند — بسیاری از اشتباهات."

مربوط به: اینجا یک 'قابل توجه' تفاوت بین COVID-19 و 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی

در آوریل 3, دولت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری معکوس سیاست های خود را در ماسک و گفت: همه — نه فقط پزشکی کارگران به آنها قبلا گفته بود — باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او توصیه می شود از پوشیدن پارچه پوشش صورت. رئیس جمهور بلافاصله داوطلب است که او نمی خواهد یک ماسک خود را. "شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب به انجام آن نیست."

در نادر شکستن با سنت اجتناب هر صورت پوشش او در یک آخر هفته گذشته در حالی که بازدید از والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی.

Fauci به تازگی گفت که دولت ایالات متحده به حال انجام شده است و با تماس با ردیابی فرایند ردیابی افرادی که در تماس با فرد شناسایی شده به ویروس. "من فکر نمی کنم ما در حال انجام بسیار خوب برای تعدادی از دلایل, و نه همه آن است گسل از سیستم" او در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته با سی ان ان T -0.46%. در مارس 13, زمانی که خبرنگاران مورد سوال Fauci در مورد امکان پذیر است و تنش بین او و دولت Fauci گفت: توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به محدود کردن سفر است. "سفر بود یکی دیگر از توصیه های, هنگامی که ما در رفت و گفت: "ما احتمالا باید انجام دهند که به' " Fauci گفت. "و پاسخ این بود بله."

" "ما بسیار خوش شانس بوده است که دکتر Fauci در راس کارگردانی بیماری های عفونی تحقیقات در موسسه ملی بهداشت و درمان برای بسیاری از سال است. "

— جودیت فینبرگ HIV Medicine Association

روز دوشنبه سی ان ان, خبرنگار جیم آکوستا خواسته مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany: "چرا کاخ سفید trashing دکتر Fauci? رئیس جمهور رفته در منابع ناشناس در گذشته است. چرا باید جرات به سطل زباله دکتر Fauci با نام خود شما?" McEnany گفت: پیشنهادات بود که مخالفت پژوهش در Fauci "نمی تواند بیشتر از حقیقت است."

Acosta اشاره کرد که در ماه آوریل تهمت شناور ایده استفاده از نور ماوراء بنفش در داخل بدن انسان و یا یک ضد عفونی کننده توسط "تزریق" به عنوان یک درمان برای کوروناویروس.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: "من می بینم مواد ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در ریه ها و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است که" او گفت:. "پس فرض ما آمار بدن با فوق العاده — آن است که آیا اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور — و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود, اما شما در حال رفتن به آن را تست کنید. و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است."

روز بعد تهمت و متحدان گفت که او نه جدی. اصلی خود را جلب نظر گسترده انتقاد از بهداشت حرفه ای و Reckitt Benckiser RBGPF, +0.87%, که باعث می شود Lysol و Dettol. "من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد." وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار که آیا تهمت بود نشان می دهد مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک تزریق رئیس جمهور پاسخ داد: "نه. البته که نه. ... گفته شد sarcastically. آن را در قالب یک سوال به یک گروه فوق العاده خصمانه مردم است. یعنی جعلی اخبار رسانه ها است."

همچنین در این هفته جودیت فینبرگ که صندلی HIV Medicine انجمن اضافه شده در بیانیه ای جداگانه: "ما بسیار خوش شانس بوده است که دکتر Fauci در راس کارگردانی عفونی-بیماری های تحقیقاتی در موسسه ملی بهداشت برای سال های بسیاری از. خود رهبری و حمایت از دقیق فرآیند علمی است حیاتی برای تبدیل به اچ آی وی از حکم اعدام به یک بیماری مزمن و نجات جان میلیون ها نفر در سراسر جهان است. صدای او و تخصص نیاز به تقویت شود نه سکوت اگر ما در حال رفتن به کنترل COVID-19 بیماری همه گیر."

Fauci تاریخ با اچ آی وی/ایدز به خصوص در اوایل روز و ارتباط خود را با فعالان پیچیده تر از آن است. "آنها مسدود درها و راهروها و شعار 'هی هی FDA چگونه بسیاری از مردم شما کشته امروز' و 'Fauci, شما در حال کشتن ما.' بعد از عمل خود آنها راه اندازی یک رسانه تور خواستار کوتاه مواد مخدر-فرآیند تصویب و نشان میدهد که همه آنها می دانستند که هر جزئیات پیچیده FDA روند" با توجه به روزنامه نگار ان مونتاگ که بازبینی آن فصل در Fauci حرفه ای. "تنش به سر آمد و در سال 1990 زمانی که فعالان داده نمی شد یک صندلی در پشت میز که در آن بحث شد در مورد ایدز آزمایش های بالینی."

"وجود دارد یک تظاهرات خارج Fauci را با فعالان پوشیدن Grim Reaper ماسک و حمل تابوت بزرگ. وجود 60 بازداشت. اخیرا در یک مصاحبه دکتر Fauci به یاد آورد که دود بمباران کردند. در نهایت دکتر Fauci به پایان رسید تا شل شدن HIV مواد مخدر کارآزمایی بالینی مورد نیاز به طوری که بیماران بیشتر می توانید سعی کنید ترکیبات جدید," مونتاگ نوشت سوسیالیستی در عمل و اضافه میکند: "عمل کردن اعضای شدند در نوشتن رویه استاندارد و آنها افزوده شد به گسترش کرسی در کمیته برنامه ریزی از ایدز کارآزمایی بالینی ، این مهم پیروزی است." (Fauci بود که بلافاصله نظر در دسترس در زمان برخورد با این بیماری همه گیر ایدز.)

ان Northrop لزبین ایدز فعال در آن زمان گفت مونتاگ که Fauci رابطه با ایدز فعالان در زمان تکامل یافته: "من می خواهم بگویم در آغاز برخورد خود را با ما از او خیلی معمولی مقام اداری, بهانه ای برای با سرعت از مواد مخدر بررسی و تصویب. من به اعتبار او را برای تبدیل شدن به کسی که گوش بیشتر به فعال نقطه نظر و در نهایت بیشتر از یک متحد. همچنین توافق شد که او هرگز ضد همجنس مانند اکثر علوم پزشکی با استقرار در این زمان است." (رئیس جمهور رونالد ریگان معروف هرگز ذکر ایدز تا سال 1987.)

همانطور که از اواخر روز شنبه, COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2 حال آلوده حداقل 14.2 میلیون نفر در سطح جهان و 3.7 میلیون نفر در ایالات متحده آن را تا به حال کشته 600,435 مردم در سراسر جهان و 139,960 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. ایالات متحده در روز جمعه, ثبت بیش از 70000 مورد جدید از COVID-19 بیش از رکورد قبلی برای دومین روز متوالی.

Fauci همچنین گفت: کاهش اجتماعی-فاصله مورد نیاز و بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی می تواند در نهایت هزینه و حتی بیشتر زندگی می کند و گفت: وجود دارد نیاز به یک تجدید نظر چگونه متحده قانونگذاران بودند با نزدیک شدن به ویروس. او گفت: دولت باید نگاه به جامعه پزشکی برای مشاوره در مورد چگونه برای پایان دادن به موج اول در ایالات متحده آمریکا "ما چنین استعداد فوق العاده ای در ما علمی پزشکی, مراکز" Fauci گفت استنفورد دین جزئی "ما واقعا نیاز به شروع به اهرم آنها بیشتر است."

چگونه COVID-19 منتقل می شودtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن