نیویورک پست: آمریکا coronavirus تست رسمی می گوید Fauci "است نه 100 درصد حق"

این کشور بالا تست رسمی دکتر گفت: Anthony Fauci که پیشنهاد متحده باید توقف بازگشایی آن coronavirus موارد خونتان

توسط NEWSAMINS در 23 تیر 1399

این کشور بالا تست رسمی دکتر گفت: Anthony Fauci که پیشنهاد متحده باید توقف بازگشایی آن coronavirus موارد خونتان است "نه 100 درصد درست است."

"من احترام دکتر Fauci اما دکتر Fauci نیست 100 درصد درست و او نیز لزوما او اذعان می کند که باید تمام منافع ملی در ذهن" Adm. برت Giroir گفت: در ان بی سی نیوز' "دیدار با مطبوعات است." "او به نظر می رسد در آن از بسیار باریک بهداشت عمومی از نقطه نظر."

میزبان چاک تاد خواسته Giroir تست هماهنگ کننده وزارت بهداشت و خدمات انسانی مورد واشنگتن پست گزارش گفت: Fauci است استدلال متحده با خوشه باید تعطیل دوباره.

Giroir گفت که او نمی کند "فکر می کنم ما نیاز به تعطیل" دوباره — "حداقل در بسیاری از مکان ها در سراسر کشور" اما پیشنهاد آمریکایی ها "جلوگیری از میله های زندان" و "پوشیدن ماسک ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص است "ساخته شده است بسیاری از اشتباهات."

"دکتر Fauci خوب است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات" مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز' Sean Hannity. "بسیاری از آنها گفت: آیا پوشیدن یک ماسک نمی پوشیدن ماسک. در حال حاضر آنها می گویند پوشیدن ماسک. بسیاری از اشتباهات ساخته شد بسیاری از اشتباهات."

Giroir همچنین گفت که کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی آشکارا در مورد تمام گزینه های پنبه حلاجی شده به عقب ادعا می کند که اعضای طرد اگر آنها مخالف views.

"من می خواهم فقط این را به بقیه. کامل وجود دارد و باز و صادقانه بحث در نیروی کار. وظیفه نیروی دیدار سه تا چهار بار در هفته," او گفت:, و اضافه کرد که معاون رئیس جمهور پنس به طور منظم تماس او.

"من احساس می کنم کاملا رایگان گفتن هر چیزی به معاون رئیس جمهور در آن اتاق. معاون رئیس جمهور من می دانم دادخواستها رئیس جمهور به صورت روزانه. بنابراین هیچ کس احساس می کند مانند چیزی است که برگزار می شود. همه ما این را به عنوان یک بحران جدی است. آن را به علم رانندگی سیاست. و راه آن این است که" Giroir گفت.

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن