کلمات کلیدی: Fauci می گوید: در 40 سال برای مقابله با شیوع بیماری های ویروسی, او هرگز دیده می شود هر چیزی مانند COVID-19

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه و یکی از کارشناسان برجسته در بیماری های ه

توسط NEWSAMINS در 4 تیر 1399

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه و یکی از کارشناسان برجسته در بیماری های همه گیر در آمریکا در چهار دهه گذشته گفت: قانونگذاران ایالات متحده در روز سه شنبه که SARS-CoV-2 گرفته شده او با تعجب به خصوص در یک راه منحصر به فرد کمک کرد که منجر به یکی از بزرگترین بهداشت عمومی بحران در یک نسل.

" 'من در برخورد با شیوع بیماری های ویروسی در 40 سال گذشته. من هرگز دیده می شود یک ویروس است که یک پاتوژن — باید یک محدوده که در آن 20 ٪ تا 40 ٪ از افراد بدون علائم است.' "

— Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

"من شده است به برخورد با شیوع بیماری های ویروسی در 40 سال گذشته. من هرگز دیده می شود یک ویروس است که یک پاتوژن — باید یک محدوده که در آن 20 ٪ تا 40 ٪ از افراد بدون علائم," او گفت: خانه کمیته انرژی و تجارت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این رمان coronavirus همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن ،

سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر تخمین می زند که 16 درصد از مردم با COVID-19 بدون علامت هستند و می تواند انتقال coronavirus در حالی که سایر اطلاعات نشان می دهد که 40 درصد از coronavirus انتقال است که با توجه به حامل های نمایش علائم این بیماری است. به عنوان یک نتیجه عمومی-مقامات بهداشتی توصیه کرده اند مردم را به نگه داشتن یک فاصله شش فوت از یکدیگر است.

اخیر دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو مطالعه گفت: وجود دارد یک بار ویروسی از SARS-CoV-2 ریختن در دستگاه تنفسی فوقانی حتی در میان قبل از بيماران علامت دار "که آن را متمایز از SARS-CoV-1 که در آن تکرار رخ می دهد عمدتا در مجاری تنفسی تحتانی." از جمله یک بار ویروسی باعث می شود علامت-بر اساس تشخیص عفونت کمتر موثر در مورد سارس CoV-2 آن را گفت.

همچنین سه شنبه Fauci را رد کرد انتقاد که مقامات فدرال ایجاد کرده بود یک قدم اشتباه جدی گفتن به پوشیدن ماسک در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر تنها برای معکوس کردن این تصمیم بعد از آن. مراکز کنترل بیماری کاخ سفید و سازمان بهداشت جهانی تمام معکوس تصمیم خود را در اثر پوشیدن ماسک.

" 'وجود دارد کمبود تجهیزات است که ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز که خود را روزانه در راه آسیب است از مراقبت از افرادی که بیمار هستند.' "

— Anthony Fauci هل دادن به عقب در نقد است که مقامات فدرال گمراه عمومی در اثر پوشیدن ماسک

"ما در حال رفتن به بازی که بازی" Fauci گفت: زمانی که سوال در مورد ظاهر ناگهانی U-نوبه خود در بهداشت عمومی سیاست. "من پشیمان نیستم که به دلیل اجازه دهید من به شما توضیح آنچه اتفاق افتاده است. که در آن زمان وجود داشت کمبود تجهیزات است که ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز که خود را روزانه در راه آسیب است از مراقبت از افرادی که بیمار هستند."

پس از دو ماه از obfuscation بیش از اثر از ماسک های صورت که در طی آن شهر نیویورک تبدیل شدن به کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده و یک ماه پس از این که اعلام COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر امریکا مقامات فدرال گفت: همه آمریکایی ها باید بعد از همه پوشیدن پوشش صورت در تنظیمات عمومی.

این COVID-19 همه گیر بود که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر تا به حال آلوده 9,178,773 مردم در سطح جهان و 2,338,275 در ایالات متحده از روز شنبه. آن را تا به حال ادعا کرد حداقل 474,513 زندگی در سراسر جهان 121,119 که در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +0.50% و S&P 500 SPX +0.43% به پایان رسید کمی بالاتر شنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن پیشرفت در COVID-19 واکسن پژوهش نگرانی از افزایش کروناویروس در آمریکا که سست محدودیت. Fauci گفت که او امیدوار است که یک coronavirus واکسن می تواند توسعه یافته در اوایل 2021.

چگونه COVID-19 منتقل می شودtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de