NYCFC NY Red Bulls شروع داوطلبانه تمرینات

NYCFC و نیویورک بولز قرمز در حال هدف قرار دادن زمینه یک بار دیگر. MLS تیم شده اند بازگشت به فردی داوطلبانه تمر

توسط NEWSAMINS در 5 خرداد 1399

NYCFC و نیویورک بولز قرمز در حال هدف قرار دادن زمینه یک بار دیگر.

MLS تیم شده اند بازگشت به فردی داوطلبانه تمرینات در یک نورد اساس پس از مارس 6, محلی جوخه بازگشت روز پنج شنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و نیوجرسی فرمان اجرایی شماره 148 کوچک پشت محدودیت برای ورزشکاران حرفه ای.

هر دو تیم هم در لیگ دستورالعمل از جمله مبهوت بازیکن واردان و در زمان تمرین روزانه غربالگری محدودیت های غیر ضروری کارکنان و مایع/ضد عفونی تجهیزات بین جلسات.

"روش ایمنی ما پیاده سازی خواهد شد گسترده و به طور کامل مطابق با اجتماعی فاصله مراحل از لحظه ای که بازیکنان و ضروری کارکنان رسیدن به زمانی که آنها را ترک" NYCFC ورزشی دیوید لی در بیانیه ای گفت. "ما متعهد به با خیال راحت اقدام به چند روش مرحله به مرحله برای رسیدن بازیکنان ما به عقب بر روی زمین و این اولین گام مهم برای کمک به بازیکنان ما به دست آوردن تناسب اندام در یک محیط کنترل شده و امن."

در حالی که تیم های محلی در حال آموزش در خانه خود و امکانات آن باقی مانده است دیده می شود که آنها در واقع بازی یک بار ری استارت لیگ این فصل بود که به حالت تعلیق در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. MLS نیز مشخص شده برنامه ای برای 26-team مسابقات در ماه جولای در اورلاندو با استفاده از 'حباب' ایده هر چند جزئیات هنوز نهایی شود. لیگ نهاد یک تیم کامل آموزش توقف در مارس 12 است که به پایان می رسد در تاریخ 1 ژوئن. مسابقات به حالت تعلیق درآمد از طریق حداقل 8 ژوئن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب