کلید واژه ها: بایدن اتهامات ناروا را همه گیر تمرکز داوجونز و نزدک ‘شما نمی’

‘حقیقت این است که در طول این بحران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تقریبا فوق العاده متمرکز در بازار سهام است. داو و Nasdaq — نه شما و نه خانواده خود را.’

— جو بایدن

جو بایدن روز پنج شنبه به اتهام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با قرار دادن بازار سهام فوق عادی آمریکایی, انفجار جمهور را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان او گذاشته اقتصادی طرح.

صحبت کردن در یک فلز با این نسخهها کار کارخانه در دونمر Pa. این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن متمرکز شده است در میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.38% و نزدک COMP +0.52% در طول همه گیر و “نه شما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع مورد ستایش قرار داد بازار سوابق مانند کسانی که مجموعه ای نزدک که بسته در تمام زمان بالا در روز پنج شنبه. داو اما کاهش بیش از 360 امتیاز و S&P 500 SPX -0.56% کاهش یافته و نزدیک به 18 امتیاز.

در اخیر سخنان تهمت نیز با اشاره به بیشتر-از-انتظار سود کار خود را پس مردم شروع به بازگشت به کار از coronavirus مستندات. در ماه ژوئن ایالات متحده اضافه شده 4.8 میلیون شغل و نرخ بیکاری کاهش یافت و برای دومین ماه متوالی به 11.1%.

اما اقتصاد بهبودی از coronavirus در حال حاضر ممکن است درد و رنج یک شکست از تجدید افزایش COVID-19 موارد به عنوان MarketWatch گزارش کرده است.

ببینید:آمریکا دوباره به 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن و آمار بیکاری 11.1% اما rehiring آماده می کند

بایدن روز پنج شنبه به اولین سری از سخنرانی که در آن او را تغییر حمله خود را در تهمت به اقتصاد است. به نام او برای قوانین جدید به “خرید در آمریکا” گفت: برنامه های خود را ایجاد 5 میلیون شغل ساخت.

در هفته های آینده بایدن را به پرده یک برنامه انرژی برای مبارزه با بحران آب و هوا و معرفی یک سوم بسته در چه کمپین را به لقب “مراقبت اقتصاد” با تمرکز بر ساخت و مراقبت از کودک و سالمند و مراقبت مقرون به صرفه تر و کمتر از یک مانع به سن کار آمریکایی است.

آسوشیتد پرس و Jeffry Bartash کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de