کن Griffey جونیور ممکن است هرگز متوقف نفرت یانکی ها

کن Griffey جونیور معروف بی یانکی ها reemerged یکشنبه در طول پخش یک فیلم مستند در مورد سالن از شهرت مشت زن.

تلخی زمانی شروع شد که سابق Yankees مدیر بیلی مارتین تا به حال یک کارمند جهت یک جوان Griffey جونیور به لوله پایین در حالی که او در یانکی ها clubhouse با پدرش کن Griffey Sr.

Griffey جونیور احساس او به طور خاص به عنوان دیگر بازیکنان پسران نیز ایجاد سر و صدا. Griffey Sr. مقصر حادثه در کینه او فکر کرد که مارتین تا به حال در برابر او برای اینکه بخشی از لیورپول تیم که جاروب یانکی ها در سال 1976 جهان سری.

نه تنها زمانی که در آن Griffey جونیور فکر او بود که ناعادلانه هدف قرار دادند در حالی که پدرش در پینستریپس از 1982-86.

“مثال دیگری بود من آمد تا به دیدار پدر من و این را فقط من و او را” Griffey جونیور گفت: در مراسم افتتاحیه از “تاریخ” MLB شبکه مستند است که وقایع زندگی خود را سفر به عنوان پسر یک MLB بازیکن برای تبدیل شدن به یک Hall of Famer. “و یک نگهبان آمد و می گوید:” هی جورج [Steinbrenner] نمی خواهم کسی در ستاره شرق.’ پدر من مانند ” چه ؟ او پسر من است.’ “

Griffey Sr. سپس گفت: پسر خود را برای رفتن به محل باشگاه وانجمن اما در نگاه اول پایه سوم که در آن سابق یانکی “Graig گزنه’ پسر [شد] گرفتن groundballs در پایه سوم,” 50 ساله Griffey جونیور یاد می آورد ظاهر می شود شوکه شده در این لحظه حتی سه دهه بعد.

“و در آن وقت پدر من بود و 38 سال سن او بود ‘I ain’t مبارزه با این و نه بیشتر. من کسی کمی کوچکتر و کمی بهتر'” با اشاره به Griffey Jr که تنها چند بعدها تبدیل به دریانوردان’ انتخاب اول کلی در سال 1989 MLB پیش نویس است.

این مستند سپس کاهش به یک صحنه از سال 1995 دستگاه های کمک شنیداری بین Griffey جونیور دریانوردان و یانکی ها.

“بیا بازی برای یانکی ها bro” یکی از طرفداران گفت.

“نه” Griffey جونیور پاسخ داد در حالی که امضای قرارداد امضا. “اگر یانکی ها شد آخرین تیم… اگر آنها تنها تیم است که به من یک قرارداد… من می خواهم بازنشسته شود.”

Griffey جونیور در ادامه به تخریب یانکی ها در پنج بازی ها, ضربه پنج خانه اجرا می شود در کنار هفت RBIs و یک عملیات از 1.488 در سری.

در سال 1999 پست گزارش داد که Griffey Sr. تلاش برای به دست آوردن پسر خود را برای جلوگیری از نفرت در یانکی ها و ببخش Steinbrenner در نور از یک پتانسیل تجارت است.

آن را هرگز اتفاق افتاده است.

یانکی ها پس از آن تلاش برای به دست آوردن Griffey جونیور در سال 2003 فایده ای نداشت. او نمی تبدیل شدن به یک عامل آزاد تا سال 2008 با لیورپول اما بازگشت به سیاتل.

که فصل Griffey جونیور خواسته شد تا خود را مورد علاقه حافظه استادیوم یانکی بود که در راه است.

“آن را ترک استادیوم یانکی” Griffey جونیور گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de