Coronavirus به روز رسانی: ما نزدیک 150,000 مرگ و میر; توییتر سخت می شود در هیدروکسی کلروکین جعلی درمان; آریزونا معترضان می خواهند فرد در مدرسه

جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:25 AM EDT Jul 29, 2020رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جمهوری خواهان مجلس سنا' coronavirus بسته محرک اقتصادی "نیمه مربوطه" به ایالات متحده آمریکا روش 150,000 COVID-19 میر پنج شنبه. رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه 1 تریلیون دلار بسته پیشنهاد بندهایی که او را پشتیبانی نمی کند.

توییتر ادامه سرکوب توییتهایی دربارهی جعلی درمان است که در حال حاضر دام افتادند رئیس جمهور. این زمان مدونا رو به نام.

سه دولت با بزرگترین جمعیت – کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا – همه سوابق را برای مرگ در یک هفته. در اورگان دولتی کیت براون اعلام کرد دانش آموزان در بسیاری از استان ها به احتمال زیاد خواهد شد نه بازگشت به فرد در کلاس درس این سقوط به عنوان شهرستانهای استان باید گزارش 10 یا کمتر مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از هفت روز است.

در اینجا برخی از مهم تحولات:

  • سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل همچنان بستری برای COVID-19 بعد از بستری نزدیک به یک ماه پیش.
  • JetBlue شنبه نشان داد که دو نفر از کارکنان خود را در فلوریدا درگذشت COVID-19 عوارض جولای 16, آوردن تعدادی از شناخته شده کارگران از خطوط هوایی کشته شده توسط این بیماری به هشت.
  • یکی از این کشور بزرگترین معلمان اتحادیه های کارگری است که اجازه اعضای خود را به اعتصاب اگر خود را در مدارس برنامه ریزی برای بازگشایی بدون اقدامات ایمنی مناسب در وسط جهانی همه گیر.
  • مک دونالد به طور دائم بسته شدن 200 از آن 14,000 مکان های ایالات متحده در این سال, این مواد غذایی سریع غول اعلام کرد در طول سه ماهه خود را درآمد تماس سه شنبه.

📈 امروز شماره: آمریکا در حال نزدیک شدن است 150,000 مرگ و میر و گزارش شده بیش از 4.3 میلیون نفر از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 660,000 مرگ و میر و 16.7 میلیون نفر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن آن تماس بگیرید coronavirus déjà vu. پس از برنامه ریزی راه برای بازگشایی دانشگاه ها این سقوط ها به طور فزاینده ای در حال تغییر ذهن خود را به طرز چشمگیری افزایش ارائه آنلاین و یا لغو کلاس های حضوری آشکار است. ادامه مطلب.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

مرگ و میر صعود در پرجمعیت ترین ایالت

کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس در میان نه متحده ضبط یک رکورد تعداد مرگ و میر بیش از هفت روز به پایان رسید که سه شنبه ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده. نه متحده نیز تنظیم پرونده برای تازه تایید موارد است. آرکانزاس به حال تمایز مشکوک بودن در هر دو لیست. دولت به تازگی مورد تأیید و 54 مرگ و میر.

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: این ویروس به طور نامتناسبی تحت تأثیر Latinos به خصوص در دولت مرکزی دره. Newsom پرده برداری از یک پیشنهاد $52M طرح هشت دره مرکزی شهرستان برای کمک به گسترش بیماری بررسی, تماس, ردیابی و قرنطینه تلاش.

– مایک Stucka

مدونا Instagram account پرچم برای ترویج جعلی COVID-19 'درمان'

Instagram پرچم مدونا حساب سه شنبه شب و در یک پست به نظر می رسد تار با یک هشدار بر روی ویدیو: "اطلاعات نادرست است." متن ادامه "بررسی مستقل واقعیت-چکرز" فراهم می کند یک لیست از اظهارات نادرست در مدونا پست. مدونا مشترک تصویری و زیرنویس مورد اثبات نشده coronavirus تئوری های توطئه است. این ویدئو در مورد جعلی درمان تکرار همان اطلاعات غلط به عنوان یک کلیپ که گرفته شد از توییتر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده آن است. در مدونا پست واقعیت-چکرز توجه داشته باشید که وجود دارد این است که هنوز یک درمان برای COVID-19 و هیدروکسی کلروکین است نه درمان.

Carly Mallenbaum

آریزونا معترضان می خواهند در کلاس های حضوری در مدارس

اعتراض در حمایت از مدارس بازگشایی کلاس های حضوری برای سال آینده مدرسه در میان COVID-19 pandemic کشید حدود 100 نفر شنبه شب در آریزونا کاپیتول. اعتراض است به نام "AZ ما باز مدارس رالی" و سازماندهی شده بود برای خانواده ها و مربیان که می خواهند در فرد آموزش گزینه های در آریزونا مدارس.

شرکت کنندگان عینک سبز به تظاهرات در دولت و کنگره آمریکا به دلیل "سبز به معنی رفتن برای آموزش و پرورش!" با توجه به این تجمع را در Facebook صفحه. چند بلندگو صحبت در مورد بازگشایی مدرسه برنامه. "ما نمی خواهیم به زور مردم را به انجام چیزهایی را که نمی خواهید به انجام, اما ما همچنین نمی خواهید مجبور به انجام همه چیز ما نمی خواهید به انجام, به عنوان مثال, مدرسه آنلاین" زن گفت: به به سلامتی از جمعیت است.

– هلنا ونگر و پری Vandell آریزونا جمهوری

صدها نفر خواسته به قرنطینه فلوریدا پس از مراسم فارغ التحصیلی

نزدیک به 300 اخیر بیسید فارغ التحصیلان دبیرستان و مهمانان خود را در شهرستان Brevard, Florida خواسته شده است به قرنطینه برای 14 روز پس از مقامات بهداشت گفت: شرکت کنندگان در روز شنبه شروع مراسم تا به حال COVID-19. خانواده ها اطلاع داده شد در مورد این پرونده روز دوشنبه در نامه ای از فلوریدا وزارت بهداشت در Brevard County است.

فرد آزمایش مثبت برای ویروس "مدت کوتاهی پس از حضور" گفت: آنیتا Stremmel گروه دستیار county health مدیر در یک ایمیل به فلوریدا امروز. "فلوریدا وزارت بهداشت مطلع شد در مورد مثبت مورد بروارد مدارس و ما تایید نتیجه مثبت است." این نامه گفت: خانواده ها باید منزوی کردن هر دانش آموزانی که در این مراسم اما Stremmel گفت: مشاوره کاربردی برای هر کسی که در حال حاضر در این رویداد که در مدرسه فوتبال داره.

– اریک راجرز فلوریدا امروز

مک دونالد نزدیک به 200 US رستوران

مک دونالد به طور دائم بسته شدن 200 از آن 14,000 مکان های ایالات متحده در این سال با "کم حجم رستوران" در فروشگاه های وال مارت ساخت تا بیش از نیمی از تعطیلی.

در طول سه ماهه خود را درآمد تماس سه شنبه فست فود غول گفت: بسته شدن قبلا برنامه ریزی شده برای سال آینده اما در حال شتاب. مقامات همچنین ادامه داد: تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس داشتن در فروش در سطح جهان است.

"در عرض چند هفته مک دونالد سیستم عملیاتی ساخته شده تغییرات در سراسر 30,000 رستوران در حالی که بسته شدن و سپس بازگشایی یکی دیگر 9,000 رستوران ها" مدیر عامل شرکت کریس Kempczinski گفت: در طول پنج شنبه درآمد تماس بگیرید. "ما معرفی جدید روش های ایمنی در تمام رستوران ما ما اصلاح منوها و توسعه یافته جدید راه های تماس با ما برای خدمت به مشتریان ما."

– کلی Tyko

ده خدمه در کشتی های کروز تست مثبت

ده خدمه با آلمان آیدا گشت آموخته آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از سوار شدن دو کشتی در Rostok آلمان در ژوئیه 22. آلوده خدمه گرفته شده اند کشتی و سایر خدمه در حال منزوی در هیئت مدیره در حال انتظار برای دور دیگری از نتایج آزمون راجر Frizzell سخنگوی کارناوال Corp. پدر و مادر به آیدا کشتی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. این کشتی ها هنوز هم انتظار می رود به ترک در ماه اوت در سفرهای خود از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"خدمه در هیئت مدیره این دو کشتی در حال حاضر آزمایش منفی دو تا تست اضافی صرفا پیشگیرانه," Frizzell توضیح داد. این کشتی ها "تحت قرنطینه" با توجه به خط اما خدمه هنوز در هیئت مدیره را نمی خواهد اجازه رفتن به ساحل. 10 مثبت موارد مربوط به فعالیت های پردازنده خط کروز گفت: در یک نسخه. Frizzell گفت: همه اعضای خدمه بودند آزمایش قبل از پرواز به سوار منطقه و قبل از وارد شدن در هیئت مدیره نیست که آنها منتظر نتايج آزمايش دوم در انزوا در کشتی قبل از یادگیری است که آنها آزمایش مثبت است.

– مورگان Hines

اتحادیه ملی پشتیبانی از اعتصاب معلم اگر بازگشایی برنامه امن نیست

یکی از این کشور بزرگترین معلمان اتحادیه های کارگری است که اجازه اعضای خود را به اعتصاب اگر خود را در مدارس برنامه ریزی برای بازگشایی بدون اقدامات ایمنی مناسب در وسط جهانی همه گیر. این فدراسیون معلمان آمریکا که نشان دهنده 1.7 میلیون مدرسه کارمندان با صدور قطعنامه روز سه شنبه گفت: آن را به حمایت از هر محلی فصل است که تصمیم می گیرد به اعتصاب بیش از بازگشایی برنامه. در ارائه برکت آن اتحادیه نیز ارائه فصل های محلی دسترسی به آن مالی و منابع حقوقی.

اگر چه اندازه گیری می گوید حملات باید در نظر گرفته شود تنها به عنوان "آخرین راه حل" این لیست شرایط این سازمان می خواهد برای ملاقات و مدارس برای بازگشایی شده است. آن را می گوید ساختمان باید بازگشایی تنها در مناطق با کاهش نرخ ویروس و تنها در صورتی مدارس نیاز به ماسک, به روز رسانی سیستم های تهویه و ایجاد تغییرات در فضای دانش آموزان از هم جدا.

هرمان قابیل همچنان در بیمارستان بستری اکسیژن یک ماه پس از بستری

سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل همچنان بستری برای COVID-19 بعد از بستری نزدیک به یک ماه پیش. یک به روز رسانی حساب توییتر خود را در روز دوشنبه اعلام کرد که 74 ساله "است که هنوز در بیمارستان تحت درمان با اکسیژن برای ریه های خود. خود پزشکان می گویند او دیگر ارگان ها و سیستم های قوی هستند."

"Re-تقویت ریه ها است و یک روند آهسته و پزشکان می خواهید به طور کامل در مورد آن" زیر جیر ادامه داد: با تشکر از حامیان خود را برای نماز. "او واقعا در حال بهتر شدن است, که به معنی آن است که کار" پست های به این نتیجه رسیدند.

– ساوانا Behrmann

پزشکان اصرار آمریکایی ها به جست و خیز نیست قراضه سرطان

بیش از یک سوم از آمریکایی ها از دست رفته قراضه سرطان به دلیل COVID-19 مربوط به سلامت کارشناسان هشدار می دهند که این می تواند یکی دیگر از کشنده در نتیجه بیماری همه گیر کوروناویروس. جلوگیری از سرطان بنیاد منتشر شد نتایج نظر سنجی از بیش از 1000 پاسخ دهندگان که حدود 35 درصد از آمریکایی ها از دست رفته روال قراضه سرطان با توجه به COVID-19 ترس. و 43 درصد از دست رفته قرار ملاقات های پزشکی.

"مردم باید درک کنند که آنها بیشتر احتمال دارد به مرگ از سرطان است که پیشرفت به عنوان آنها در خانه نشستن برای جلوگیری از COVID-19 ... از آنها به مرگ از COVID-19" گفت: دکتر ترزا Bevers مدیر پزشکی دانشگاه تگزاس مرکز سرطان دکتر اندرسون.

– Adrianna رودریگز

آنچه که ما در حال خواندن

  • رهبران بودند آهسته به COVID-19 تست به لاتین جوامع است. در حال حاضر مردم بیمار هستند.
  • آنچه رفت را اشتباه طول شرقی's first COVID-19 سنبله است و این منطقه آماده شود ؟
  • در میان COVID-19 خوشه بازگشایی rollbacks, تغذیه سیگنال می تواند نزدیک به صفر و نرخ حتی دیگر

قانون سایت سقوط, تاخیر در ثبت نام برای آزمون

والدین و دانش آموزان که در برخورد با تکرار لغو قانون کالج-آزمون ورودی به دلیل coronavirus یافت سرخوردگی بیشتر دوشنبه و سه شنبه هنگامی که آنها سعی در ثبت نام برای آزمون های آینده. عمل باز ثبت نام برای ماه های سپتامبر و اکتبر آزمون شنبه اما خود را تعطیل, سایت ثبت نام در مدت کوتاهی پس از باز کردن آن "با توجه به تقاضای بالا" با توجه به بیانیه ای از سازمان ارسال شده در توییتر. تست گروه گفت: این امر باید یک به روز رسانی در شنبه تنها به حرکت اعلام به روز شنبه در ظهر مرکزی زمان.

پدر و مادر خوشحال نیست. "آزمون های لغو شده در مارس, ژوئن و ژوئیه; عدم کارکرد سایت در پاییز ثبت نام آزمون روز" Deirdre Appel توییتی در عمل حساب. "شما خراب با زندگی کودکان!"

– الینور Aspegren

دو JetBlue کارکنان مرگ

JetBlue شنبه نشان داد که دو نفر از کارکنان خود را در فلوریدا درگذشت COVID-19 عوارض جولای 16 آوردن به هشت شماره از شناخته شده کارگران از خطوط هوایی کشته شده توسط این بیماری است. "از دست دادن دو عزیز اعضای ما JetBlue خانواده در همان روز دردناک است یادآوری از این بیماری همه گیر را در رسیدن به و شدت" مدیر عامل شرکت رابین هایس گفت: در شروع JetBlue درآمد کنفرانس تماس با وال استریت تحلیلگران و خبرنگاران.

هیز پرداخت جهات خود را به Brittney Jones, فرودگاه عملیات کارمند و اورلاندو Tavarez یک بازرس کنترل کیفیت. هر دو اخیرا مستقر در فورت Lauderdale. در یک تماس مشابه در ماه مه هیز خواسته بود برای یک لحظه سکوت برای شش JetBlue کارکنان کشته شده توسط ویروس. اکثر شرکت های هواپیمایی باید به صورت عمومی نشان داد نام از کارگران که درگذشت به دلیل COVID-19 و هیز' حرکات کشیده اند ستایش است.

– سحر Gilbertson

بیشتر COVID-19 منابع از ایالات متحده آمریکا امروز

در Facebook: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ناشناخته در مورد کوروناویروس. اما آنچه ما نمی دانیم که ما در حال به اشتراک گذاری با شما. Join our Facebook گروه "Coronavirus دیده بان" برای دریافت به روز رسانی روزانه در خوراک خود و چت با دیگران در جامعه مورد COVID-19.

در صندوق پستی خود را: بمانید تا به روز با آخرین اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ثبت نام به صورت روزانه Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه اینجا.

نکاتی برای مقابله: هر شنبه و سه شنبه ما را در صندوق پستی خود را به شما ارائه مجازی در آغوش بگیرید و کمی آرامش در این زمان دشوار است. ثبت نام برای اقامت از هم جدا و با هم در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب