دولت می اندازد و انگلستان, فرهنگ و هنر, بخش $2 میلیارد تاسیسات

دولت انگلیس پرده برداری کرده است £1.57 میلیارد دلار (2 میلیارد دلار) بسته نجات برای کمک به بریتانیا هنر, فرهنگ

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

دولت انگلیس پرده برداری کرده است £1.57 میلیارد دلار (2 میلیارد دلار) بسته نجات برای کمک به بریتانیا هنر, فرهنگ و میراث فرهنگی, صنایع مقابله با اثرات coronavirus پس از دو هفته فشار برای حمایت از تلاش بخش.

هزاران نفر از سازمان ها از جمله موزه, گالری, سالن های تئاتر مستقل سینما, میراث فرهنگی و سالن های موسیقی قادر خواهد بود به شیر اضطراری وام و کمک های مالی که از سوی دولت گفت: نشان دهنده بزرگترین-همیشه یک سرمایه گذاری در انگلستان به فرهنگ است.

نگاه کنید به:'Let the music play,' Paul McCartney, Ed Sheeran, دعای Lipa و 1500 پیشرو نوازندگان بگویید انگلستان دولت

بیش از 350000 نفر در تفریح و اوقات فراغت بخش شده اند furloughed پس از همه گیر شروع دولت گفت.

کمک اعلام می آید تنها چند روز پس از اجرایی رویال آلبرت هال هشدار داد نمادین ساختمان — شلوغ ترین زندگی-محل برگزاری موسیقی در جهان در سال گذشته — گفت: من روزنامه می تواند به سینه توسط خود سالگرد 150 در مارس فوری و بدون حمایت دولت.

جزئیات:برادوی خواهد بود تیره در تابستان امسال در میان coronavirus—3 دلیل تئاتر می تواند بسته باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی

رویال اپرا هاوس نیز تلاش. "آنها زنگ زنگ زنگ. آنها به شدت در تلاش برای دریافت حامیان به ساحل آنها را تا" خواننده سارا کانلی گفت: روزنامه Evening Standard هفته گذشته است.

در اواخر ماه ژوئن یک استارک گزارش جدید پیش بینی کرد که انگلستان صنایع خلاق می تواند از دست دادن $94 میلیارد دلار درآمد در سال 2020 و یا £1.4 میلیارد دلار در هفته با توجه به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دفعات بازدید:این پرده ها برای پایان غرب لندن تا سال 2021 به عنوان "همیلتون" و "Les Misérables' بسته باقی می ماند

همین ماه تولید کامرون مکینتاش گفت که او گرفته شده بود "دلخراش" تصمیم به تاخیر در بازگشت از لندن محبوب ترین مرحله موزیکال — "Les Misérables," "مری پاپینز" "همیلتون" و "شبح اپرا" — تا زمانی که به عنوان "اوایل به عنوان عملی در 2021."

الیور Dowden بریتانیا وزیر فرهنگ گفت: تامین مالی بسته خواهد حفظ "گوهر تاج" سالن مانند رویال آلبرت هال و گالری ملی و همچنین نهادهای محلی در سراسر کشور است.

"متاسفانه نه همه در حال رفتن به قادر به زنده ماندن و نه هر کار در حال رفتن به محافظت می شود و متاسفانه من باید با شما صادق باشد البته ما بیشتر افزونگی" او به بی بی سی گفت.

او مشخص نکرد که چگونه بودجه توزیع خواهد شد در میان فرهنگ دسته بندی ها و یا مناطق.

این صنعت به طور گسترده مورد استقبال بودجه. الکس ریش, مدیر اجرایی رویال اپرا هاوس گفت: بسته حمایت خواهد شد یک "کاتالیزور برای آنلاک فوق العاده خلاقیت" جاسازی شده در انگلستان مشهور جهان صنایع خلاق. "در طول ماه های آینده ما نیاز به رسم همه ما جمعی ابتکار و خلاقیت و عزم و اراده برای انطباق با واقعیت از بازگشایی تئاتر ما."

جزئیات:پیمانه نیم لیتری ریخت ژولیده مو برش به انگلستان برطرف مستند

آهنگساز مشهور اندرو لوید وبر گفت که آن را "کاملا حیاتی است که بریتانیا فرهنگی بخش ترمیم شده و به سلامت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است" و این که او به جلو نگاه به همکاری بیشتر با Dowden و دولت به تمام بریتانیا تئاتر — کوچک و بزرگ — باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

نیل پاسبان مدیر عامل شرکت شکسپیر گلوب و گفت: موسسه در حال حاضر این فرصت برای برنامه ریزی برای بازگشایی به طور کامل در اوایل سال 2021 و اگر اجتماعی فاصله اجازه می دهد تا برای بازگشایی زودتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب