لندن بازار: پوند انگلیس با وجود اتحادیه اروپا هشدار Brexit معامله تجارت 'بعید'

پوند تضعیف روز پنجشنبه به عنوان آخرین دور از Brexit مذاکرات میان بریتانیا و اتحادیه اروپا به پایان رسید

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

پوند تضعیف روز پنجشنبه به عنوان آخرین دور از Brexit مذاکرات میان بریتانیا و اتحادیه اروپا به پایان رسید و بدون قرارداد.

مت Cardy/گتی ایماژ

پوند بازیافت در روز پنج شنبه با وجود انگلیس و اتحادیه اروپا هر دو هشدار مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت معامله شد دور.

پوند GBPUSD +0.11% نیز با کاهش 0.4% در برابر دلار به $1.2674 پیش از آن در روز بیش از متداول شدن ترس از هیچ معامله Brexit قبل از دوره نقاهت به تجارت 0.2% تا در $1.2757 کمک تضعیف دلار ایالات متحده است.

نخست وزیر بوریس جانسون گفته بود او می خواست انگلیسی کسب و کار بدانید که در پایان ماه ژوئیه که آیا یک معامله قریب الوقوع بود و یا اگر آنها باید آماده برای هیچ-مقابله سناریو پیش از پایان دوره گذار در دسامبر. 31.

اما هر دو طرف پذیرفته شده در روز پنج شنبه که توافق شد برخی از راه با انگلیس مذاکره کننده ارشد دیوید فراست گفت: "متاسفانه روشن" یک کلاهبردار نمی توان در این ماه.

"اگر چه ما همچنان با جدیت به دنبال یک توافق با اتحادیه اروپا ما باید در صورت امکان آن یکی نخواهد رسید" فراست گفت.

اتحادیه اروپا بالا, مذاکره, Michel Barnier گفت: "بدون پیشرفت" ساخته شده است بیش از مسائل کلیدی از کمک های دولت و شیلات اما نگهداری می شود که این مذاکرات سازنده باشد. Barnier اضافه انگلستان موقعیت یک توافقنامه تجارت در این نقطه "بعید است."

بین المللی در معرض FTSE 100 UKX, +0.07% از دست داده و زودتر سود به عنوان مخلوط شاغلین منتقل خلق و خوی برای سهام بسته شدن 0.1% بالاتر است. بیشتر در داخل کشور متمرکز FTSE 250 MCX +0.13% همچنین لبه 0.1% بالاتر است.

بازارهای سهام برخوردار بودند زودتر سود با وجود افزایش تنش ها بین آمریکا و چین بیش از بسته شدن یک کنسولگری در هوستون. قوی درآمد از برقی-ماشین ساز تسلا TSLA, -0.94% و کالاهای مصرفی غول Unilever Unilever plc, +7.87%, و همچنین تشویق نشانه هایی از بهبود از خودرو ساز دایملر دای +4.26%, کمک به حفظ حرکت مثبت از شنبه اواخر تظاهرات در وال استریت.

جانسون بازدید اسکاتلند در روز پنج شنبه و گفت: این بیماری همه گیر واکنش نشان داده است "محض ممکن است" از اتحادیه. حزب ملی اسکاتلند گفت: Johnson بازدید برجسته او "در وحشت" بیش از جمع آوری حمایت برای اسکاتلند مستقل می باشد.

سهام در تمرکز

Unilever رسید 8.6% و پس از آن گزارش افزایش سود در اولین نیمی از سال است. بن و جری یخ کرم و صابون Dove ساز ساخته شده سود خالص €3.28 میلیارد از €3.01 میلیارد سال گذشته با وجود چالش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این شرکت همچنین اعلام کرد قصد دارد به demerge چای آن کسب و کار است که شامل لیپتون و PG Tips مارک های زیر بررسی استراتژیک.

تبلیغات غول WPP WPP, +2.92% افزایش 2.6% و پس از آن فرانسه رقیب Publicis ضرب و شتم انتظارات در سه ماهه دوم نشان می دهد که تبلیغات و تقاضا رکود ممکن است به عنوان بد به عنوان ترسید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن