Kelley Blue Book: این بهترین خودروهای خانواده در سال 2020

اهمیت خانواده هیچ سوالی است که برای بسیاری از Suv ها را تبدیل به ماشین خانواده ، سنتی سدان (یا حتی استیشن واگن

توسط NEWSAMINS در 19 خرداد 1399
اهمیت خانواده

هیچ سوالی است که برای بسیاری از Suv ها را تبدیل به ماشین خانواده ، سنتی سدان (یا حتی استیشن واگن) در حال دور فرزندان خاطرات خانواده حمل و نقل. هنوز انفجار SUV عرضه مدیون بیشتر به این وسایل نقلیه ماشین عموزاده از کامیون هایی را که خود الهام بخش یک ظاهر طراحی شده.

اندازه کامل بدن-در-قاب Suv ها باید قطعی دادگاه تجدید نظر به خانواده ها (به خصوص آنهایی که بزرگ) خود را سخاوتمندانه و نقل-حمل ظرفیت بکسل قابلیت و 3 ردیف صندلی. و در حالی که آنها نشان داده شده در لیست ما توسط فورد F +11.72% سفر بسیاری از این ویژگی ها در بر داشت در ماشین مبتنی بر تقاطع با 3 ردیف صندلی. در واقع آن دسته ترکیدن در درزهای. دو اضافات جدید از کیا تلورید و هیوندای HYMTF, +3.75% با پرچین احاطه کردن تاریخ فولکس واگن VWAGY, +2.09% اطلس هوندا Pilot و دوباره طراحی تویوتا هایلندر.

کره ای تازه واردان نشان می دهد که خانواده ها می خواهند سبک بالا مقدار زیادی از موجودی تسلی و با تکنولوژی بالا ویژگی های ایمنی در قیمت مقرون به صرفه. تولید کنندگان دیگر شنیده می شود که پیام و پیشنهاد دوباره طراحی نوشته در متوسط و جمع و جور 2-ردیف بخش. ما همچنین شاهد قدرت ماندن ماشین با اجسام حجم در قالب کرایسلر Pacifica و هوندا HMC +3.89% ادیسه.

بدون توجه به پیکربندی وسایل نقلیه را ساخته اند که قطع به عنوان Kelley Blue Book 12 بهترین اتومبیل خانواده از سال 2020 باید چیزی برای ارائه به خانواده ها مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک خود را به شماره و یا درآمد.

بهترین 2-ردیف Suv ها برای خانواده ها

تویوتا RAV4.

تویوتا

به ترتیب حروف الفبا:

2020 هوندا CR-V

2020 هیوندای سانتافه

2020 سوبارو جنگل نشین

2020 تویوتا TM +2.29% RAV4

بهترین 3-ردیف Suv ها برای خانواده ها

VW اطلس.

فولکس واگن

به ترتیب حروف الفبا:

2020 هوندا Pilot

2020 هیوندای با پرچین احاطه کردن

2020 کیا تلورید

2020 تویوتا هایلندر

2020 فولکس واگن اطلس

همچنین بخوانید:8 3-ردیف Suv ها با قیمت زیر $40k

Best full-size SUV برای خانواده ها

فورد اکسپدیشن.

فورد

2020 فورد اکسپدیشن

بهترین ماشین با اجسام حجم

کرایسلر Pacifica

کرایسلر

به ترتیب حروف الفبا:

2020 کرایسلر Pacifica

2020 هوندا اودیسه

همچنین نگاه کنید به:به دنبال یک مینی ون? در اینجا 5 آنهایی که برای زیر $40k

چه چیزی باعث می شود یک خانواده خوب ،

در اینجا نگاهی به عناصر کلیدی ما در نظر بگیرید در هنگام انتخاب ما سالانه لیست بالای صفحه اتومبیل خانواده. بسیاری از این ملاحظات باید عامل به روند انتخاب شما.

ایمنی

هر کس می خواهد یک ماشین امن, اما, خانواده, خریداران خودرو هستند و حتی ایمنی بیشتر فکر. ما توجه ویژه ای به ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت داده است. هر امتیاز خودرو در این سال را لیست کرده است بالاترین ایمنی کلی امتیاز موجود در این کلاس است.

ارزش

بسیاری از این وسایل نقلیه بسیار بهترین در کلاس در نظر ما 5 سال هزینه خود را به محاسبات. با در نظر گرفتن یک وسیله نقلیه Kelley Blue Book Fair, خرید, قیمت پیش بینی شده ارزش فروش مجدد بیمه سوخت و هزینه های نگهداری ما 5 سال هزینه خود را به آمار و ارقام آن را آسان به مقایسه واقعی خودرو هزینه های بیش از یک کامل خرید-خود-فروش مالکیت چرخه. اغلب صرف کمی بیشتر در سمت راست ماشین می تواند به شما صرفه جویی در هزاران نفر در دراز مدت بیش از رفتن برای تخفیف در یکی دیگر از ماشین. ما 5 سال هزینه خود را به آمار و ارقام آن را آسان برای دیدن تصویر بزرگ و تصمیم گیری هوشمند.

همچنین نگاه کنید به:8 مقرون به صرفه ماشین های جدید قیمت زیر $20k

و در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از عالی با تمرکز بر خانواده های لوکس Suv ها به توصیه ما تمرکز صرفا بر روی علامت های تجاری جریان اصلی به صورت سالانه این مجموعه است. شروع قیمت برای Suv ها و ماشین با اجسام حجم بالای طیف وسیعی از اواسط$20,000 محدوده به پایین $30,000 محدوده تنها با فورد اکسپدیشن بیش از $40,000 قیمت شروع.

شهرت

بسیاری از مدل ها در این لیست شده اند در اطراف یک مدت طولانی و قوی به دست آورده شهرت برای دوام و قابلیت اطمینان. در اکثر موارد, اما, چند-سال-نسخه قدیمی بسیاری از Suv ها و ماشین با اجسام حجم در این لیست را بسیار عالی اتومبیل استفاده می شود به عنوان به خوبی. در واقع بسیاری از آنها در واقع در ما های اخیر لیست 10 تا از بهترین اتومبیل خانواده تحت $15,000.

رانندگی منش

حتی در یک وسیله نقلیه طراحی شده است در درجه اول به شما و مال شما از نقطه A به نقطه B, C و D به صورت روزانه خوب فرمان و پدال احساس می تواند یک تفاوت بزرگ را. یک وسیله نقلیه است که می رود تبدیل می شود و متوقف می شود هموار و به عنوان انتظار می رود این است که رضایت بخش تر و کمتر خسته از یکی با شتاب تاخیر و یا غیر خطی ترمز پاسخ, به عنوان مثال. خوب به بیرون دید و پارکینگ-بسیاری ظرافت همچنین کمک به کاهش استرس برای راننده.

آسایش و راحتی

سوار صاف و آرام کابین و صندلی های راحت همه کمک به نگه داشتن یک خانواده خوشحال در حالی که در حال حرکت است. ویژگی های راحتی نیز تفاوت بزرگ در تجربه کلی. درهای کشویی در برخی از کرایسلر Pacificas را می توان با یک موج از پای خود را هنگامی که دست شما هستند. دوم-ردیف صندلی در برخی از هوندا خلبانان برابر خواهد شد و اسلاید به جلو با فشار یک دکمه اعطای دسترسی آسان به ردیف سوم. و هوندا اودیسه ارائه می دهد دوم-ردیف صندلی اسلاید است که نه تنها به جلو و عقب اما همچنین یک سمت به سمت. با تمام تخلیه و بارگیری اتفاق می افتد که در یک خانواده مشغول, ماشین, مزایای لمس کوچک مانند این واقعا می تواند اضافه کردن بیش از سال است.

محموله تطبیق پذیری

ماشین با اجسام حجم و Suv ها در حال حمل و نقل-صمیمی خانواده وسایل نقلیه در جاده اما برخی از آنها دوستانه نسبت به دیگران. قابل استفاده با حجم یک تفاوت کلیدی اما ما نیز به دنبال مزیت های کم بار طبقه است که به سهولت بارگیری و تخلیه از موارد حجیم و همچنین دوم و سوم ردیف صندلی است که در برابر و نقل با حداقل فکر و یا تلاش.

صندلی کودک

ماشین کودک ایمنی صندلی ها بسیار مهم و مورد توجه برای خریداران خودرو با نوزادان و کودکان نو پا و یا هر دو. وجود دارد به اندازه کافی فاصله بین صندلی جلو و صندلی عقب به جای هر دو صندلی و کودک ؟ شما می توانید همه جا این صندلی نیاز دارید ؟ در حال قفل کردن نقاط نصب آسان برای دسترسی به ؟ شما می توانید دسترسی به ردیف سوم که دو صندلی ماشین نصب شده در ردیف دوم? آیا این خودرو ارتفاع صندلی و باز کردن درب آن را آسان به دست و پنجه نرم فرزند و آنها را بلند کردن ؟ در حالی که تمام این وسایل نقلیه در میان صدر در بخش مربوطه خود هستند وقتی که می آید به صندلی ماشین توصیه می کنیم از مصرف مال شما همراه با شما در هنگام خرید. چگونه به خوبی آنها مناسب می تواند باعث شکستن و یا تصمیم خود را. اگر شما در یا در نزدیکی کودک صندلی ماشین, مرحله, مطمئن شوید برای بررسی به همراه ماشین-صندلی داستان.

تکنولوژی

فناوری به طور فزاینده ای عامل مهمی در وسایل نقلیه جدید و برای بسیاری از خریداران آن را هیجان انگیز ترین بخش. این چیزهای سرگرم کننده. بلوتوث تلفن اتصال و پورت USB تقریبا استاندارد کرایه در این مرحله در حالی که ورود بدون کلید و دکمه start می رویم در این جهت است. از راننده دیدگاه ما به دنبال توانمند و آسان به استفاده از سیستم های infotainment. اپل AAPL +2.84% CarPlay و آندروید خودکار قابلیت رهبری راه را در اینجا. ویژگی های مانند تطبیقی کروز کنترل نابینا-نقطه نظارت و لین-نگه داشتن کمک هر دو مفید و آرامش در شهر و بزرگراه در حالی که دوربین های پشتیبان/سنسور عقب و صلیب-هشدار ترافیک تا حد زیادی افزایش پارکینگ ناوبری.

همچنین نگاه کنید به:بالا روند در تکنولوژی خودرو به دنبال در سال 2020

روش های تست

کتاب آبی کلی تحریریه درایوهای صدها اتومبیل و کامیون ها و Suv ها و ماشین با اجسام حجم هر سال پس از تست ما هرگز متوقف نمی شود. برای این سال بهترین اتومبیل خانواده ما لیستی از سال گذشته برندگان و بهترین از جدید و دوباره طراحی 2020 مدل آورده و همه آنها را با هم برای یک بازگشت به عقب تست رژیم. گروه ما شامل چندین پدر و مادر مسئول یک دوجین فرزندان پوشا طیف گسترده ای از سنین از جمله یک کودک نو پا شایان ستایش; ابتدایی, متوسط, دبیرستان و دانشجویان و حتی یک زن و شوهر که از آن ساخته شده ایم به دنیای واقعی. ما با قرار دادن اتومبیل خانواده تحت یک گروه میکروسکوپ یک بار در سال است اما ما با آنها زندگی می کنند هر روز.

این داستان در اصل زد KBB.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب