جیم Kiick, دلفین ها' فصل کامل در حال اجرا به عقب می میرد در 73

میامی — جیم Kiick های متنوع در حال اجرا است که با کمک دلفین میامی رسیدن به NFL تنها فصل کامل در سال 1972 درگذش

توسط NEWSAMINS در 1 تیر 1399

میامی — جیم Kiick های متنوع در حال اجرا است که با کمک دلفین میامی رسیدن به NFL تنها فصل کامل در سال 1972 درگذشت, شنبه در سن 73 پس از یک نبرد با بیماری آلزایمر مادر Allie گفت.

سابق دانشگاه وایومینگ ستاره بخشی از توانمند backfield که شامل بهترین دوست, دوست Pro Football Hall of Fame بیمارستان لری Csonka. آنها به دست آورده و لقب بوچ و ساندنس با الهام از محبوب سال 1969 فیلم "بوچ کسیدی و ساندنس کید."

Kiick ("بوچ") ساخته شده لیگ فوتبال آمریکایی همه ستاره تیم در دو فصل اول و بازی در میامی back-to-back سوپر جام قهرمانی تیم در سال 1972-73. Kiick تا به حال دو touchdowns برای '72 دلفین ها در بازی مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین گل در سوپر جام پیروزی که دربسته در محیط خود 17-0 فصل تحت Pro Football Hall of Fame مربی دان Shula.

Shula درگذشت 4 ماه مه در سن 90.

Kiick زندگی در خانه کمک زندگی در سال های اخیر است. Allie Kiick گفت که به دلیل coronavirus بازدید کنندگان نبودند مجاز در اتاق خود.

"من از دست پدرم," او نوشت: روز شنبه در توییتر. "این بسیار سخت زمانی که شما در حال نشستن در خارج از شیشه و نمی توانید هر چیزی را به او را تشجیع کردن. او را از دست داده و جرقه در چشم خود را به عنوان کسی در این وضعیت است."

Jim Klick
جیم KlickAP

در NFL اوج قرار Kiick و سریعتر جیوه موریس تقسیم زمان بازی با دلفین ها در طول فصل 1972-73 که به Shula قوی یکی-دو پانچ در halfback اما گاهی اوقات منجر به دوم حدس زدن توسط طرفداران.

"Kiick و جیوه Morris هر دو کمک" Shula گفت. "هر دوشنبه وجود دارد یک بحث است, اما خط پایین این نبود بد است."

Csonka مرکب چالش برای مخالفان. او و Kiick ملاقات در all-star game تابستان آنها پیوست دلفین ها و به عنوان ميدارد آنها در اتاق خواب با هم partied با هم و به طور خلاصه برگزار شد با هم به دنبال بهتر قرارداد.

در سال 1975 Kiick, Csonka و آینده Hall of Famer پل Warfield چپ دلفین ها برای WFL. بسته بود از یک حوضه به ارزش نزدیک به 4 میلیون دلار بیش از سه سال برای این سه بازیکن که بازی برای ممفیس Southmen.

اما WFL خورده و Kiick بازگشت به NFL خود را برای نهایی دو فصل بازی برای دنور و واشنگتن است.

جیمز فارست Kiick متولد شد Aug. 9 سال 1946 در Lincoln Park, New Jersey. او به رهبری وایومینگ در عجله از سه سال در یک ردیف و القاء شد به دو و میدانی سالن از شهرت در سال 1996.

میامی پیش نویس Kiick در دور پنجم در سال 1968. او یک نویسنده به عنوان یک تازه کار و رهبری AFL در touchdowns عجله در سال 1969 با نه.

او بهترین فصل از نظر آماری برای میامی 1971 تیم سوپر باول زمانی که او با عجله برای 738 متری و به طور متوسط 4.6 متری به ازای حمل هر دو در اوج حرفه ای.

Kiick نیز عالی بود مسدود و یک تهدید به عنوان یک گیرنده. او تا به حال 233 حرفه ای پذیرایی برای 2,302 متری.

زیر بازنشستگی Kiick مشغول به کار به عنوان یک محقق خصوصی برای Broward شهرستان مدافع عمومی ،

"او بهترین پدر من می تواند که تا کنون خواسته و برای همیشه خواهد بود یک افسانه و قهرمان" Allie Kiick در توییتر نوشت پس از مرگ او. او یک حرفه ای تنیس است که در رتبه بالای 150 در زنان تور.

جیم Kiick پدر, جورج, بازی بیمارستان برای استیلرز پیتسبورگ در سال 1940 تا 1945.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن