جکسونویل فلوریدا. — به Jacksonville Jaguars کاهش یافته است را انتخاب کنید تا پنجم-سال گزینه در حال اجرا پشت لئونارد Fournette را rookie قرارداد.

تصمیم جمعه بود جای تعجب ندارد چرا که این تیم سعی در تجارت Fournette در ماه گذشته. مدیر کل دیو کالدول حال گفتگو با خلیج تمپا و میامی اما نه ساخته ارزشمند ارائه دهد.

آخرین مهلت برای تیم به ورزش گزینه دوشنبه است.

Fournette در حال ورود به سال آخر خود را rookie قرارداد است و با توجه به $4.17 میلیون در سال 2020 است. او را به شمارش $8.64 میلیون برابر جکسون حقوق و دستمزد کلاه. Jaguars نظر گرفته شده است در $4.47 میلیون پول مرده توسط معامله او.

سابق LSU ستاره در حال آمدن است یک حرفه ای سال. او صدر از 1600 متری از داد و بیداد در 15 بازی فصل گذشته حمل 265 بار برای 1,152 متری و ابتلا به 76 عبور برای 522 متری.

25 سال Fournette است 2,631 متری عجله 1,009 متری دریافت و 19 touchdowns در سه فصل از سال در حال حاضر اخراج پرسنل رئیس تام کولین انتخاب او با چهارمین کلی انتخاب در سال 2017 پیش نویس NFL.

کولین ساخته شده Fournette محور قدیمی خود را-اجرا-اول فلسفه است. آن کار می کرد در سال 2017, اگر چه مشخص شد که Fournette نیاز به بهتر pro. او فرود آمد و در لانه سگ برای بارها و بارها که دیر و پرش اجباری توابع.

Fournette تصدی در جکسون در زمان به نوبه خود در سال 2018 که در آن او تا به حال بدترین فصل فوتبال خود را زندگی است. او مجروح شد معلق و بر روی نیمکت در زمان بحران است. او جریمه انتقاد و مسلما نه در شکل ایده آل در اواخر سال.

Jaguars باطل باقی مانده تضمین می کند در خود rookie قرارداد پس از یک بازی تعلیق برای مبارزه با بوفالو linebacker Shaq لاوسون و کولین پاره پاره او برای اینکه “بی احترامی” و “خودخواه” برای نشستن بر روی نیمکت در حالی که مجروح و غیر فعال — در طول فصل آخر. اضافه کردن به مشکلات Fournette دستگیر شد, در مارس 2019 برای رانندگی با مجوز به حالت تعلیق.

او در پشت صحنه آخرین سال خود را با بهترین فصل اما سرخوردگی خود را نیز قابل مشاهده بود در زمان در طول بازی. وجود دارد کمی شک او به پایان خواهد رسید تا در جای دیگر در 2021.

با کولین رفته و جکسون تعویض به سواحل غرب جرم تحت هماهنگ کننده جدید جی weather underground, the پلنگ ندارد و در دراز مدت نیاز به در حال اجرا با یک کبودی در حال اجرا و سبک کردن زمینه پرچم قرمز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de