بازار فوق العاده: تسلا قصد دارد $780 میلیون اوراق قرضه معامله ثابت به وسیله نقلیه اجاره—اول خود را چنین ارائه در طول همه گیر

Telsa Inc., پس از گزارش یک سورپرایز سه ماهه دوم سود طرح به منظور بالا بردن $779.53 میلیون دلار از این هفته در

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

Telsa Inc., پس از گزارش یک سورپرایز سه ماهه دوم سود طرح به منظور بالا بردن $779.53 میلیون دلار از این هفته در دارایی-حمایت بازار اوراق قرضه.

در پالو آلتو، -بر اساس برقی-خودرو ساز ارائه شده است هشت کلاس از اوراق قرضه به سرمایه گذاران که در 2.7-سال یا کمتر و حمل بیشتر بالا AAA رتبه بندی از مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران.

آن را نشانه این شرکت برای اولین بار چنین توافق بدهی از سال, پس از افزایش سرمایه در یک شیوه ای مشابه یک بار در سال گذشته و دو بار در سال 2018 با توجه به مودی داده است.

اما آن نیز خواهد بود تسلا TSLA, +8.65% اول دارایی-حمایت bond فروش در جهانی همه گیر است که آمریکایی ها در تلاطم یک رکود اقتصادی آورده اجتماعی-محدودیت فاصله و دیگر سفارشات طراحی شده است به منظور محدود کردن گسترش سرایت.

اجاره در تسلا مدل S خودروی سواری و مدل X Suv ها را تشکیل می دهند نیمی از وثیقه برای پیوند مقابله با آن در مقایسه با کمتر از گران قیمت مدل 3 خودروی سواری شامل تقریبا باقی مانده با توجه به مودی.

در آخرین بحران بزرگ مصرف کنندگان ایالات متحده تعجب دهندگان با اولویت خودکار خود را پرداخت بالاتر از خود را در صفحه اصلی وام مسکن که منجر به چند مسائل اعتباری در اوراق قرضه حمایت نقلیه اجاره در طول این چرخه اما در عوض موجی از خانه سلب حق مالکیت. که در واقع ممکن است کمک به تقویت تقاضا برای تسلا را بدهی.

در ضمن تسلا دارایی شده اند آرزو در میان همه گیر است که به گفته بسیاری از دیگر صنایع است.

هفته گذشته تسلا تعجب سرمایه گذاران با گزارش درآمد از $104 میلیون یا 50 سنت یک سهم در سه ماهه دوم متضاد با از دست دادن $408 میلیون دلار یا $2.31 یک سهم در سال پیش ،

تسلا سهام افزایش یافت 8.7% در دوشنبه هل دادن سهام تا 268% در سال به عنوان highflying سهام تکنولوژی led عمده سهام آمریکا معیار بالاتر از جمله میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.43%, حتی به عنوان سیاست گذاران در واشنگتن wrangled آینده دور از کمک های همه گیر و به عنوان عفونت های برگرفته از رمان گونه از coronavirus جمع آوری بخار.

مرتبط با: در اینجا 5 دلیل که چرا همه گیر نشده سقوط بازار مسکن ایالات متحده

از نظر قیمت گذاری بزرگترین AAA-دارای 1.1-سال بخشی از تسلا اوراق قرضه معامله است که تن به تن برای سرمایه گذاران در گسترش حدود 50 تا 55 واحد بیش از یک خطر معیار با توجه به یک سرمایه گذار ردیابی ارائه شده است.

قیمت گذاری می توانید تغییر دهید بسته به تقاضا برای اوراق قرضه اما سطح فعلی نشان می دهد حق بیمه قابل توجهی به حدود 40-اساس-نقطه گسترش generic 3-سال نخست خودرو اجاره اوراق قرضه در هفته گذشته با توجه به BofA جهانی داده است.

اسپرد ها در سطح جبران سرمایه گذاران کسب در اوراق قرضه بیش از یک خطر معیار مانند ایالات متحده Treasurys TMUBMUSD10Y, 0.625%, با گسترده تر گسترش می یابد و اغلب با اشاره به در معرض خطر بالاتر ابتلا به طور پیش فرض.

تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مودی گفت: شوک اقتصادی از "گسترش سریع" از coronavirus همه گیر و مربوط به خاموش شدن ناگهانی دولت در نظر گرفته شد در آن تحلیلگران از تسلا جدید bond فروش که می آید با بزرگتر اعتباری بالشتک برای کمک به حفاظت از اوراق قرضه از ضرر و زیان از قبل هستند.

اما مودی همچنین گفت که تدریجی بهبود اقتصادی این انتظار برای دیدن در سال دوم نیمی از "بستگی دارد که آیا دولت می تواند بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که همچنین حفظ بهداشت عمومی و جلوگیری از بیشتر افزایش دهد."

دکتر دبورا Birx سرب و هماهنگ کننده کاخ سفید نیروی کار تنظیم را برای نظارت بر همه گیر پاسخ در دوشنبه خواست کنتاکی و کشورهای دیگر مبارزه صعودی عفونت به reimpose خاموش شدن ناگهانی از کافه ها و محدودیت های داخلی کرده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب