آن زمان تصمیم گیری برای غارت مانفرد پس از MLBPA مسائل اولتیماتوم

2020 لیگ اصلی بیس بال: به جای تجارت مهلت ما اتمام حجت مهلت.

MLB است تا از نزدیک از کسب و کار دوشنبه به عنوان هر یک “تقاضا” ساخته شده توسط بازیکنان MLB انجمن به اطلاع بهبهان از برنامه های خود را برای راه اندازی مجدد یک طرفه به این فصل که شد برش کوتاه از coronavirus در بهار آموزش. کمیسر راب مانفرد می تواند افتخار است که تقاضا توسط زیر را از طریق تهدید خود را برای اجرای یک فصل در کوچک 50-محدوده بازی; او می تواند سرپیچی از همتایان خود و تلاش برای گسترش یک شاخه زیتون در امید چانه زنی جمعی یک راه حل; یا او می تواند ضربه مهلت و ببینید که چگونه PA واکنش نشان می دهد.

پس از هفته ها بی ثمر زشت مذاکرات بین بازیکنان و صاحبان حکومت خودگردان فلسطینی اعلام کرد شنبه شب که آن را نمی خواهد مقابله با MLB آخرین پیشنهاد که به نام برای 72-بازی های نجومی و تضمین بازیکنان 70 درصد از آنها سرشکن حقوق. به جای PA, مدیر اجرایی, تونی کلارک اعلام کرد: “وقت آن است که برای بازگشت به کار. به ما بگویید که در آن و زمانی که.”

بروس مایر, PA مذاکره کننده ارشد در نامه ای نوشت شنبه به معاون کمیسر دن Halem “این ناعادلانه است که به ترک بازیکنان و طرفداران حلق آویز در این نقطه و تاخیر بیشتر خطرات و به خطر انداختن سلامت و ایمنی است. ما تقاضا است که شما به ما اطلاع از برنامه های خود را توسط نزدیک از کسب و کار در روز دوشنبه 15 ژوئن.” از این رو این زمان زمانی است که حداقل می تواند مجموعه ای در حرکت یک فصل از underwhelming طول یک فصل با این وجود.

به عنوان در هر شرایط مارس 26 توافقنامه بین بازیکنان و صاحبان پوشش داده شده است که هر دو طرف در برابر کامل لغو برنامه مانفرد حق دارد به تماس به طور منظم فصل طول عزم خود را به عنوان طولانی به عنوان بازیکن خود را دریافت کامل سرشکن پرداخت. او به جای رفتن نیست این مسیر به دلیل آن باز می شود تا صاحبان به شکایت از بازیکنان که ادعا می کنند که صاحبان نمی توان نیت تلاش به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است — نیز یک بیماری است که اواخر ماه مارس معامله شد. علاوه بر این صاحبان خود را می توانید گسترش 2020 postseason با به عنوان بسیاری از 16 باشگاه به عنوان مخالف به زمان 10 تنها با بازیکنان برکت و رحمت است. و بازیکنان که hellbent در خود سرشکن پرداخت بعید است که به برکت بسیار به عنوان یک صاحب عطسه در این زمان محیط زیست است. در واقع محبوب در پشت صحنه سالن بازی شده است به تعجب که آیا هر بالا مشخصات بازیکنان خواهد نشستن چنین کوتاه, کمپین فدا کردن خود پرداخت در نام که مایل نیست خود را به خطر سلامت به عنوان COVID-19 همچنان به خشم.

دو طرف باید feuded بیش از این سطح از آشفتگی مالی که در آن صاحبان واقعا خود را پیدا کنید و PA pounced در یک داستان شکسته توسط پست اندرو Marchand در روز شنبه که دقیق جدید, پر سود پخش معامله بین MLB و TBS. سه صاحبان — کاردینال’ لایحه دویت های دایاموند کن Kendrick و توله’ تام Ricketts — انجام مصاحبه اخیر که در آنها ادعا شده آنها را ندارد پول زیادی در حال اجرا تیم بیس بال. کسانی که مصاحبه به نظر می رسد برای به انجام رساندن کوچک در کنار بیشتر گالوانیزه بازیکنان و بیگانه طرفداران. بیشتر muddying تا یک وضعیت به عبارت دیگر که در حال حاضر بسیار گل آلود است. در روز دوشنبه آن را به خوبی می تواند به نوبه خود حتی muddier.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de