مرد با تفنگ ساچمهای کشته شده توسط پلیس پس از تهدید ماموران در میلواکی, VA, بیمارستان, مقامات می گویند

مگ جونز Milwaukee Journal Sentinelمنتشر شده 1:02 AM EDT Jul 7, 2020میلواکی — یک مرد حمل یک تفنگ ساچمهای ضرب گل

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

میلواکی — یک مرد حمل یک تفنگ ساچمهای ضرب گلوله کشته شد به عنوان او تلاش برای ورود به میلواکی VA مرکز پزشکی سه شنبه شب ،

حدود 8:40 بعد از ظهر بود متوقف شد و پلیس در خارج از شرق ورودی بیمارستان با توجه به VA مقامات. پلیس گفت: مرد به رها کردن سلاح های خود را, اما او خودداری کرد.

پس از مرد در معرض تهدید و پلیس آنها از کار اخراج شدند عکس های متعدد. او را به VA بیمارستان اورژانس جایی که او درگذشت. مقامات مشغول به کار بودند دوشنبه شب به شناسایی او.

هیچ کس دیگری مجروح شد.

افسران پلیس از West Allis میلواکی غرب میلواکی و احتمالا سازمان های دیگر بر روی صحنه در اواخر روز دوشنبه. پلیس تعطیل متعدد ورودی به فدرال اجرا تسهیلات مراقبت های بهداشتی.

بیمارستان ها به مدت طولانی در نظر گرفته شده است در کیفیت مراقبت. این رتبه بندی جدید کلاس تعهد خود را به جامعه بیش از حد.

VA بیمارستان خود نیروی انتظامی و پلیس وجود دارد پست در دو ورودی. پلیس پست در ورودی شرق است فقط در داخل درب.

میلواکی و مجتمع های پزشکی شامل چندین ساختمان در 245 هکتار از جمله یک مرکز پزشکی با تقریبا 200 تخت به علاوه یک خانه سالمندان و یک domiciliary بستری برای سوء مصرف مواد و روانپزشکی و توانبخشی و همچنین مراقبت از افراد مبتلا به PTSD.

مرکز پزشکی دستگیره بیش از 850,000 بازدید سالانه از طریق آن گسترده سرپایی برنامه.

در اوایل این ماه یک جانباز که دو معیوب بود محکوم به 25 سال زندان برای داد و بیداد تیراندازی در فلوریدا و اتاق اورژانس بیمارستان در سال 2019 و زخمی شدن چندین نفر. در ژانویه VA پلیس در بیمارستانی در دالاس به ضرب گلوله کشته و یک مرد که به تسهیلات و تهدید کرد آنها را با چاقو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب