فروش در ماه مه و به دور! این یکی از شناخته شده ترین کلمات قصار در جهان سرمایه گذاری, اما آن را نمی ممکن است لزوما واقعی این زمان در اطراف به عنوان سرمایه گذاران صورت یکی از مهم ترین بهداشت عمومی بحران در تاریخ است.

وال استریت ضرب المثل اشاره دارد به طور خاص به شش ماه در شش ماه خاموش الگوی فصلی که می بیند بازار به طور متوسط underperform ممکن است از طریق پایان ماه اکتبر.

بازار برخوردار بوده اند جامد اجرا مارس تا کنون پس از پژمرده تقلا فروش باعث COVID-19 همه گیر است که آلوده و بیش از سه میلیون نفر—از 1 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی—و جان حدود 230,000 در سطح جهان با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در ضمن میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.55% بریده حدود 11% افزایش در ماه آوریل در حالی که S&P 500 شاخص SPX -2.80% افزایش 12.7% بازگشت ماه به تاریخ در حالی که شاخص Nasdaq Composite COMP -3.20% وارد یک 15.5% افزایش در ماه آوریل آن را برمی گرداند به نمایندگی اولین ماهانه پیشرفت برای سهام معیار این سال است.

ماهانه رالی برای شاخص های Dow و S&P 500 را بهترین خود را از سال 1987 و بهترین مارس از سال 1938 با توجه به داو جونز در بازار داده است. شاخص Nasdaq Composite با افزایش خواهد بود و بهترین آن از سال 2000 و بهترین مارس در ضبط در حالی که کوچک-سرمایه شاخص راسل 2000 RUT -3.82% در مسیر خود بیشترین افزایش ماهانه از سال 2011 و بهترین آن مه از سال 2009.

در بالا از آن عمده معیار تقریبا 30% خاموش خرس-بازار پایین قرار داده و در در 23 مارس.

ظاهرا سهام-بازار سرمایه گذاران در حال شرط بندی که شیوع ویروسی که ویران شده است این شغل در بازار, فشار, تعداد کل آمریکایی ها به حدود 30 میلیون و به احتمال زیاد رانندگی نرخ بیکاری به بدترین سطح خود از زمان رکود بزرگ است که به احتمال زیاد در نهایت فروکش.

بنابراین آنچه که برای سرمایه گذاری در آغاز ممکن است.

در حالی که این استراتژی درست بوده است در دراز مدت به عنوان MarketWatch مارک Hulbert اشاره در اینجا آن درست نبوده است در تاریخ اخیر با هفت هشت سال گذشته (نگاه کنید به جدول ضمیمه) تولید مثبت سود در شش ماه فروش دوره به عنوان زیر نشان داده شده در اطلاعات وارد شده توسط LPL مالی.

بیش از دراز مدت استراتژی است که زمان آزمایش یک خود می نویسد: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL, مالی, چه کسی می گوید که شش ماه است “در واقع بدترین شش ماه از سال تنها 1.5 درصد از میانگین” (نگاه کنید به جدول ضمیمه):

که گفت: Detrick می گوید: مارس گزاف گویی به صورت سهام به معنی “خوبی سزاوار عقب نشینی در طول این مشکل ماه کاملا ممکن است.”

که فکر gibes با برخی دیگر از استراتژیست های, به گزارش MarketWatch را ویلیام وات که در یادداشت ها که بری Bannister رئیس نهادی سهام استراتژیست در Stifel که یکی از مهمترین صعودی تماس در 2,950 در S&P 500 معتقد است که سهام ممکن است در تلاش برای صعود بیشتر پس از فدرال رزرو سیاست های پولی گذاشته و زمینه را برای زمان رالی.

S&P 500 در حال حاضر می ایستد در 2,905 پایین 1.2% از روز چهارشنبه را به عنوان سهام صورت headwinds پنج شنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de