“من باید شده اند بنابراین معتاد به اسب دوانی’: جو بایدن همچنین نشان می دهد سیاه مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان ain’t سیاه “

واشنگتن – Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن عذرخواهی جمعه برای نظرات در اوایل مصاحبه رادیویی که در آن او گفت: black رای دهندگان که پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “ain’t سیاه”.

“من باید شده اند تا اسب سوار. من همیشه گرفته آفریقایی-آمریکایی جامعه برای اعطا” بایدن ” در تماس با اعضای متحده آمریکا, سیاه, اتاق, Inc., اضافه کرد که او “نباید داشته است از جمله یک مرد عاقل.”

در یک testy ارز جمعه با آفریقایی-آمریکایی رادیو میزبان Charlamagne tha خدا بایدن گفت: “شما نمی سیاه” اگر شما در حال تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای بازگشت او و یا مغلوب ساختن پیشی جستن.

در طول مصاحبه در Charlamagne برنامه “صبحانه باشگاه” معاون سابق رئیس جمهور تاکید کرد روابط خود را به آفریقایی-آمریکایی جامعه و تبلیغ خود را ثبت در حقوق مدنی. او همچنین گفت Charlamagne “وجود دارد چندگانه زنان در نظر گرفته شده” برای معاون رئیس جمهور.

حدود 17 دقیقه به 18 دقیقه مصاحبه بایدن کارمند شنیده قطع و گفتن Charlamagne “که واقعا در زمان ما است. من عذرخواهی می کنیم.”

میزبان پاسخ داد: “شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها است.”

“من که به رسانه و رسانه از آنجا که همسر من به رفتن در 6” صبح بایدن گفت: نظر اجمالی در سازمان دیده بان خود را و گفت: “آه آه آه من در مشکل است.”

Charlamagne سپس خواست بایدن برای بازدید هنگامی که او آمد به نیویورک و افزود: “این یک راه طولانی تا نوامبر است. ما رو بیشتر از سوال است.”

این زمانی بود که بایدن retorted: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

ماسک اختلاف: مغلوب ساختن پیشی جستن حملات میشیگان AG پس از او خواستار یک “زود رنج کودک’

بایدن زیرزمین کمپین: آیا او می تواند همچنان در حال اجرا از خانه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شروع به سفر ؟

“من یک رکورد است که به هیچ یک دوم NAACP تایید شده است و من هر بار که من اجرا” بایدن گفت: پرتاب کردن دست خود را. همان کارمند شنیده می شود ضمن تشکر از Charlamagne و تلاش به این نتیجه مصاحبه.

بایدن مواجه انتقاد شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای اظهارات خود در طول روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بلافاصله ناودان سخنان خواستار آنها را “نفرت انگیز” و به نقل از رپ Kanye West عنوان کرد و گفت: “من نمی خواهد گفت که من میخوام رای به دلیل رنگ من.”

در یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کنفرانس تلفنی با خبرنگاران بعد جمعه دیابت Tim Scott, R-S. C. تنها سیاه جمهوری خواه در سنا گفت که او وحشت زده شد توسط بایدن نظرات.

“من سیاه برای 54 سال است. من زده شد و با مدارا و استکبار. من نمی توانستم باور من گوش که او می خواهد خم شدن بسیار پایین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کاترینا پيرسون به نام تصویری از ارز بین بایدن و Charlamagne “تعریف امتیاز سفید,” جوراب سفید “گفتن یک جوان سیاه چگونه به سیاه و سفید.”

و مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر کلیپ های ارسال شده از فاکس نیوز, میزبان هریس فاکنر و اسکات انتقاد از نظرات.

“شما لازم نیست که به هر مسابقه خاص به می دانم که زمانی که کسی شما قرار می دهد چرا که شما متفاوت هستید” فاکنر می گوید در این ویدئو پس از خواندن پيرسون ،

“هریس بزرگ آمریکایی!” او نوشت: با فاکنر ویدئو.

این بایدن کمپین در پاسخ به یک درخواست اولیه برای نظر توسط دفاع سابق معاون رئیس جمهور رکورد در کار بر روی مسائل از اهمیت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

“معاون رئیس جمهور بایدن صرف حرفه خود را در کنار مبارزه با و برای آمریکایی آفریقایی جامعه” گفت: کمپین مشاور Symone Sanders, در بیانیه ای.

در یک صدای جیر جیر ساندرز گفت: بایدن نظرات “در بذله گویی.”

رای گیری از طریق پست: جمهوری خواهان و دموکرات فشار پیش در رای گیری غایب حتی به عنوان برگ برنده انفجار میشیگان بیش از آن

بایدن: جو بایدن: من صادقانه به خدا نمی دانم چه کسی VP انتخاب خواهد شد

کمک: ربکا مورن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de