این بایدن-ساندرز آب و هوا-تغییر سیاست پیمان: 8 ویژگی های کلیدی

نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن پیشرفته است سیاست های زیست محیطی توصیه هایی است که اکثر تحلیلگران پیدا کر

توسط NEWSAMINS در 21 تیر 1399

نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن پیشرفته است سیاست های زیست محیطی توصیه هایی است که اکثر تحلیلگران پیدا کردن بلند پروازانه تر از موضع خود در حمایت از مهار انسان ساخته شده تغییرات آب و هوایی پیش از آن در مبارزات انتخاباتی خود.

آب و هوا اهداف — از جمله یک تماس برای از بین بردن کربن تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه ها در 2035 و نوسازی شبکه برق برای کمک به رسیدن به این شد بخشی از presumptive دموکراتیک نامزد را با همکاری سابق مدعی بهداشت ، برنی ساندرز و خود را پیشرفته تر پلت فرم.

بایدن در حال حاضر در حال اجرا بر روی توصیه های پیشرفته به عنوان بخشی از بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار که فرستاده شده توسط شش سیاست مناطق پوشش تغییر آب و هوا, مراقبت های بهداشتی, عدالت کیفری, آموزش و پرورش, و بیشتر. توصیه می شود ارائه خواهد شد به کمیته ملی حزب دموکرات, حزب کمیته به عنوان یک "نقطه شروع" برای خود در نظر میگیرد.

وزیر سابق امور خارجه جان کری و کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز به دموکرات از نیویورک و همکاری نویسنده در سال گذشته یک قرارداد جدید که پیشرفت در یک تقسیم کنگره بودند co-صندلی از تغییر آب و هوا وظیفه نیروی کلیدی ابتکار از کمپین در تلاش برای برنده شدن بیش جوانتر رای دهندگان.

ماه گذشته سخنران نانسی پلوسی و دموکرات ها در مجلس کمیته ویژه در آب و هوا منتشر شده خود را به برنامه ریزی برای فشار به کنگره برای تنظیم یک ملی هدف net-صفر تولید گازهای گلخانه ای توسط حداقل تا سال 2050 و به شدت تغییر به انرژی های تجدید پذیر بیش از سوخت های فسیلی است. این یک پیشنهاد است که نا امید ترین جمهوری خواهان در کمیته را انتخاب کنید که فکر می کردم کار مشترک بود و پیشرفت و کسانی که در حمایت از کربن جذب اتمی و طرح های دیگر نسبت به تغییر آب و هوا را ثابت کنید.

در اینجا به برخی از جنبه های کلیدی از این پیشنهاد.

از بین بردن آلودگی کربن از نیروگاه های برق 2035. کربن تولید گازهای گلخانه ای از ایالات متحده در بخش برق کاهش یافت 8 درصد در سال گذشته حتی با اقتصاد در حال رشد به عنوان نرم افزار به طور فزاینده ای کاهش یافته زغال سنگ برای ارزان تر گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر. اما بایدن-ساندرز طرح خواستار یک گام به سوی داشتن این تعداد در حال سقوط است. آنها برای نصب 500 میلیون پانل های خورشیدی از جمله هشت میلیون خورشیدی پشت بام و جامعه سیستم های انرژی خورشیدی و 60,000 ساخته شده-در-امریکا توربین های بادی.

سبزتر ساختمان. وظیفه مجموعه ملی هدف دستیابی به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای برای تمام ساختمان های جدید در سال 2030 در مسیر ایجاد یک 100 درصد تمیز کردن ساختمان بخش. ظرف پنج سال ده ها میلیارد دلار در بخش خصوصی سرمایه گذاری خواهد شد انگیزه برای مقاوم سازی چهار میلیون ساختمان. این نیز مستلزم ساخت انرژی-صرفه جویی در ارتقاء تا دو میلیون نفر از خانواده های کم درآمد و مقرون به صرفه و واحد مسکونی ظرف پنج سال.

دفعات بازدید:در اینجا به همین دلیل کربن تولید گازهای گلخانه ای در, آب و برق می تواند حتی در یک اقتصاد قدرتمند

در میان دیگر اهداف:

بازگشت کالیفرنیا اقتدار قانونی تحت قانون هوای پاک به خود را تنظیم استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای برای اتومبیل ها و کامیون ها.

جزئیات:کالیفرنیا تصویب اولین از نوع خود قوانین را وادار خودرو سازان به فروش بیشتر برقی کامیون

حمایت از خصوصی تصویب مقرون به صرفه کم آلودگی و صفر-انتشار وسایل نقلیه با هدف نصب در حداقل 500,000 عمومی ایستگاه های شارژ در سراسر کشور.

سرمایه گذاری در یک تمیز کننده عادلانه و رقابتی جهانی بخش تولید است.

کار با کشاورزان به آمریکا بخش کشاورزی برای اولین بار در جهان برای رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای.

حمایت از پیشرفت فن آوری است که برای کمک به صنایع decarbonize از جمله کربن جذب و پیشرفته هسته ای — مناطق که اغلب در برجسته جمهوری خواه-گذراند آب و هوا-تغییر طرح.

پیمان آمریکا به داوطلبانه پاریس مورد آب و هوا و همچنین ایجاد و تقویت دیگر تعهدات بین المللی در آب و هوا و آلودگی است.

رئیس جمهور تهمت کشیده است آمریکا از پاریس آب و هوا پیمان است که در آن 200 کشورهای داوطلب برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و حفظ درجه حرارت جهانی از افزایش بیش از 2 درجه سانتیگراد بالای preindustrial سطوح. مغلوب ساختن پیشی جستن است در ارتباط خود با خروج به ادعای عدم توسط کشورهای در حال توسعه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب