HP Inc. درآمد کبوتر بیش از 11 درصد به عنوان COVID-19 شسته در سراسر جهان با وجود تقاضای بیشتر برای شخصی-کامپیوتر و تجهیزات برای تجهیز کارگران به طور ناگهانی مجبور به ماندن در خانه و سهام کاهش یافت و بیش از 4 درصد در این جلسه طولانی پنج شنبه.

HP HPQ, +0.35% گزارش مالی سه ماهه دوم سال درآمد خالص از $764 میلیون یا 53 سنت یک سهم در درآمد حاصل از $12.47 میلیارد دلار را از $14.04 میلیارد سال پیش. پس از تنظیم برای تغییر ساختار هزینه و عوارض دیگر این شرکت سود گزارش شده از 51 سنت به اشتراک گذاری از 53 سنت به اشتراک گذاشتن یک سال پیش.

تحلیلگران بررسی FactSet حال انتظار تعدیل درآمد از 44 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $12.93 میلیارد دلار است که از کاهش انتظارات $13.9 میلیارد دلار در پایان ماه فوریه.

HP گفت: خرید و فروش نوت بوک افزایش 5 درصد و اجرایی انریکه Lores گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی قبل از نتایج فاش شد که دیگر محصولات فروشندگان داغ. HP نتایج بودند ناودان مناطق دیگر از نوت بوک و لوازم جانبی. شخصی, سیستم گروه رنج می برد از 23 درصد کاهش در دسکتاپ فروش چاپ — بخش بزرگی از کسب و کار — اره درآمد کاهش 19 ٪ در سال بیش از سال.

“ما شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا برای هر چیزی — نوت بوک با صفحه نمایش موش خانه چاپ — به کار یادگیری و بازی از خانه” Lores گفت. “رایانه های شخصی هرگز بیشتر ضروری در طول این بحران است.”

در روز سه شنبه, HP معرفی یک سری از لپ تاپ و مانیتور برای کار از خانه, کارکنان, که مدیران به عنوان بزرگترین محصول تجاری راه اندازی تا کنون. در ماه ژانویه گسترده در CES در لاس وگاس از آن پرده برداری عدد نمایش و لوازم جانبی.

HP در حال شرط بندی بر تقاضا بیشتر برای مانیتور و لپ تاپ با برخی از مدارس برنامه ریزی شده برای بازگشایی و کارفرمایان مانند توییتر, Inc. TWTR, -2.76% , Facebook, Inc. FB -1.31% گوگل , پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOGL, -0.07%
, GOOG +0.05% و ویزا, Inc. ویزا -1.89% در هیچ عجله به ارسال کارکنان را به دفتر. Lores گفت: HP خود را آغاز زمان سه ماهه سوم با نامشخص پرونده ها از نوت بوک ها و دیگر محصولات به دلیل زنجیره تامین مسائل در چین و جنوب شرقی آسیا. این وضعیت باید بهبود, اما, به عنوان بسیاری از این شرکت ظرفیت تولید در جای خود بازگشته است, او گفت:.

“من خوشحال بود برای دیدن یک ‘قابل توجه’ نوت بوک جمع شدن که انجام خواهد شد در Q3 به این شرکت گزارش شده است که در آن زنجیره تامین تثبیت اوایل این ماه” پاتریک مورهد بنیانگذار مور بینش استراتژی گفت MarketWatch در Facebook پیام. “جای تعجب HP آمار آن EPS اهداف که من نسبت به موفقیت آمیز مهار هزینه نشان دهنده آن است که ارائه آن هزینه-مهار برنامه آن متعهد به سال گذشته است.”

HP پیش بینی مالی سه ماهه سوم تعدیل سود 39 سنت افزایش به 45 سنت و نه ارائه راهنمایی برای درآمد. تحلیلگران به طور متوسط بودند و مدل سازی به صورت سه ماهه سوم تنظیم درآمد 47 سنت یک سهم با توجه به FactSet. HP, اما, کشیده, تمام سال راهنمایی به دلیل نامشخص شرایط اقتصادی و تهدید موج دوم COVID-19 موارد Chief Financial Officer استیو Fieler گفت: در قبل از جلسه تماس با Lores.

وجود دارد مقدار زیادی در شرکت های بزرگ بشقاب Lores که در زمان بیش به عنوان مدیر عامل در ماه نوامبر. HP نه تنها باعث بروز بیماری همه گیر کوروناویروس اما dodged پیشنهاد تصاحب خصمانه توسط زیراکس منابع Corp. XRX, +3.78% بود که در نهایت کاهش زیراکس در اواخر ماه مارس است. در بالای همه که HP اعلام کرد در سال گذشته این برنامه ریزی به بریده بریده بین از 7000 تا 9000 شغل تا پایان سال 2022 به صرفه جویی 1 میلیارد دلار در سال است.

همچنین نگاه کنید به: زیراکس قطره خصمانه-پیشنهاد تصاحب HP

درآمد ناامیدی می آید کمتر از یک هفته پس از Hewlett Packard Enterprise Co. HPE, +3.60% که از آن HP split در 2015 گزارش یک $821 میلیون از دست دادن و دیگر هزینه-برش طرح که مستلزم اخراج furloughs و اجرایی کاهش پرداخت. HPE سرزنش COVID-19 “مستند اقتصادی” که افسرده درآمد از 16 ٪ به $6.01 میلیارد دلار است.

همچنین نگاه کنید به: HPE از دست می دهد بیش از 800 میلیون دلار به عنوان رکود فروش مدیر عامل مقصر coronavirus اقتصادی با مستندات’

HP سهام پایین 17 ٪ در سال. گسترده تر S&P 500 شاخص SPX +1.48% پایین است 6% در سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de