اروپا بازار: سهام اروپا led های پایین تر توسط HSBC ایالات متحده ویروس نگرانی

شاخص های سهام اروپا ریزش در روز چهارشنبه با افزایش coronavirus موارد در آمریکا و دیگر نقاط جهان ادامه به وزن د

توسط NEWSAMINS در 18 تیر 1399

شاخص های سهام اروپا ریزش در روز چهارشنبه با افزایش coronavirus موارد در آمریکا و دیگر نقاط جهان ادامه به وزن در گذار اشتها. سهام HSBC Holdings PLC کمک کشیدن شاخص پایین تر در میان نشانه هایی از افزایش متحده - چین تنش است.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -0.33% 0.3% به 367.78. شاخص DAX در آلمان DAX -0.21% افت 0.2 درصدی این شاخص CAC 40 PX1, -0.46% کاهش 0.4% و شاخص FTSE 100 UKX, -0.22% کاسته 0.2%. انگلیس صدراعظم از خزانه Rishi Sunak است که انتظار می رود به پرده بیشتر صرف اقدامات برای کمک به اقتصاد نبرد در برابر Covid-19 رکود با تابستان بیانیه ای در اقتصاد چهارشنبه.

این Stoxx 600 بسته 0.6% پایین تر در روز سه شنبه ردیابی ضرر و زیان در وال استریت در میان نگرانی های سرمایه گذاران که حیات coronavirus موارد به طور خاص در سراسر کمربند خورشید — جنوب شرقی و جنوب غربی ایالات متحده را سریع بهبود جهانی سخت تر است. یک مستند در استرالیا ملبورن نیز نگرانی.

"Covid-19 نگرانی های واقعی هستند. اما واقعیت این است که سرمایه گذاران در نهایت با اذعان به این واقعیت است که بیشتر با توجه به سقف خرید رسیده ماهیت کوتاه مدت بازار و نه یک سازه و روشن کرد.," گفت: Jeffrey هالی ارشد تحلیلگر بازار در OANDA گفت: مشتریان در یک توجه داشته باشید. "که به احتمال زیاد نیاز به یک تنش در مستندات سراسر ایالات متحده خورشید کمربند متحده است."

سهام ایالات متحده در معاملات آتی با اشاره به متوسط سود در شروع معاملات روز چهارشنبه شاخص Dow YM00, +0.13% تا 58 امتیاز.

چین و ایالات متحده تنش شد مقاطعه به ضرر و زیان برای برخی از سهام. عمده منفی راننده اصلی اروپا شاخص در روز چهارشنبه سهام شد HSBC HSBC -4.05% HSBA, -3.98% که سقوط 3.6%. خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که مشاوران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سعی کنید به مجازات هنگ کنگ بانک تضعیف دلار هنگ کنگ دلار میخکوب کردن محکم کردن. HSBC انتقاد شده است برای حمایت از پکن امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

"باید میخکوب کردن محکم کردن آن را ناپدید می شوند بیشتر می تواند بی ثباتی هنگ کنگ و افزایش نرخ ارز اثرات بر درآمد گفت:" جاسپر لاولر رئیس تحقیقات در لندن پایتخت گروه در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

در جای دیگر سهام الکترولوکس AB ELUX.ب +7.00% شروع به پریدن کرد بیش از 5% بعد از کرون صفحه اصلی-تولید کننده لوازم خانگی گفت: اواخر روز سه شنبه که آن را گزارش کوچکتر از حد انتظار در سه ماهه دوم ضرر برای سال 2020 رانده شده توسط 3 ٪ ارگانیک رشد فروش در ماه ژوئن موفق و کاهش هزینه.

سهام نوکیا Corp. NOK, -6.30% نوکیا -7.23% سقوط 6 درصد در میان گزارش آمریکا شرکت مخابراتی Verizon Communications Inc. VZ -0.36% می تواند جای نوکیا با سامسونگ الکترونیک 005930, -0.74% به عنوان یک کلید تامین کننده تجهیزات. یک سخنگوی Verizon نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن