فرماندار کالیفرنیا نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک صورت در اکثر فضای باز تنظیمات

مارکو دلا اجوف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:36 PM EDT Jun 18, 2020سان فرانسیسکو — کالیفرنیا فرماندار ر

توسط NEWSAMINS در 30 خرداد 1399

سان فرانسیسکو — کالیفرنیا فرماندار روز پنج شنبه به waded رشد ملی تقسیم بیش از ماسک های صورت که اغلب بازیگران به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد رایج برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یا تخلف در آزادی شخصی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که شهروندان در حال حاضر باید خود را پوشش دهان و بینی در بسیاری از داخل تنظیمات و خارج از منزل در هنگام اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. در میان کسانی که معاف: کودکان کم شنوا و کسانی که با شرایط پزشکی.

بدون اجرای دستورالعمل های ذکر شده در این بیانیه اما California Department of Public Health گفته مقامات ماسک منظور انجام وزن مشابه به عنوان دیگر دستور دولت با تخلفات و در نتیجه امکان مالی و دیگر مجازات است.

"علم نشان می دهد که پوشش صورت و ماسک کار" Newsom در بیانیه ای گفت. "آنها حیاتی برای نگه داشتن کسانی که در اطراف شما امن نگه داشتن کسب و کار باز کردن و راه اندازی مجدد اقتصاد ما."

ماسک, آیا جراحی-کیفیت N95s یا دستباف تنوع در نظر گرفته شده قابل دفاعی اندازه گیری در برابر گسترش coronavirus به آنها جلوگیری شده است از گسترش این ویروس از طریق قطرات خروج از دهان و بینی.

متحده از جمله میشیگان, New York, مین, دلاور و مریلند در حال حاضر در سطح ایالت ماسک سفارشات در محل. در کشورهای دیگر از جمله فلوریدا و کارولینای شمالی, ماسک, بخشنامه برآورده شده است با مقاومت اعم از اعتراض به ماسک-سوزاندن حوادث.

ماسک مسائل ارائه شده است سیاسی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس که تحت فشار بوده اند برای سریع راه اندازی مجدد از اقتصاد ایالات متحده حاضر به پوشیدن ماسک در تعدادی از تنظیمات عمومی.

و ماسک دستورالعمل نیز شده اند کاملا گیج کننده پس از سازمان بهداشت جهانی و دیگر مقامات بارها و بارها تغییر نظرات خود را در هفته های اخیر در اثر ماسک در جلوگیری از عفونت.

در کالیفرنیا محلی شده بود مسئول ماسک صورت دستورالعمل است که منجر به تنش و درگیری به ویژه در جنوب کالیفرنیا. اورنج کانتی بهداشت عمومی افسر Nichole, سریع, استعفا داد و در هفته گذشته و پس از او در مواجهه با تهدیدات بیش ماسک سفارش. لس آنجلس نیاز مردم را به پوشیدن ماسک را هر زمان که آنها در خارج از خانه خود به عنوان سان فرانسیسکو و سانتا کلارا.

نه فقط فلوریدا: فلوریدا یکی از 22 متحده شاهد افزایش موارد در حال حاضر.

ماسک در هواپیما: Nope FAA را به شما پوشیدن یک

مانند بسیاری از کشورهای سراسر کشور کالیفرنیا شده است بازگشایی در یک سرعت ثابت به عنوان مقامات سعی و کاهش بی سابقه اقتصادی خرید اینترنتی جهانی همه گیر.

اما یک محصول جانبی از این فشار در حال رشد coronavirus موارد در آمده است که عبارتند از فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا که در آن بیش از 3400 نفر در بیمارستان از شنبه بیشتر بیماران بستری پس از مارس.

برای بسیاری از متخصصان بهداشت و ماسک و یک ابزار حیاتی در راه اندازی مجدد اقتصاد با خیال راحت و نباید آغشته با اهمیت سیاسی.

"اگر ما می خواهیم برای باز کردن ما را به عملی مراحل به انجام این کار و ماسک و اجتماعی فاصله ها اجزای مهم به انجام است که می گوید:" کیرستن Bibbens-Domingo, رئیس گروه اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

Bibbens-Domingo می گوید که ماسک به طور فزاینده ای مهم به عنوان شواهد علمی مانت نشان می دهد که coronavirus می تواند گسترش حامل بدون علامت. او اذعان دارد که برای برخی از آمریکایی ها, ماسک مربوط مقرر می ساییدگی.

"بهداشت عمومی همواره به چالش کشیده شده توسط این واقعیت است که برخی از بازیگران این مسائل به عنوان تهدید آزادیهای فردی بنابراین در این مورد دستورات لازم نیست صدای خوب," او می گوید. "اما مردم باید واقع بینانه. ما در وسط یک بیماری همه گیر و نزدیک به پایان خواهیم موجود همکاری با آن را برای حداقل 18 ماه. بنابراین نیاز به اقدامات گرفته شود."

برخی نظرسنجی ها نشان می دهد وجود دارد کمتر از یک تقسیم در موضوع ماسک از برخی از حوادث گزارش شده به طور گسترده ای نشان می دهد.

بررسی های اخیر بررسی از برنامه های عمومی ایالات متحده آمریکا امروز و ایپسوس پنهان مشترک زمین حدود 1000 نفر نشان داد که 77 درصد از پاسخ دهندگان -- به عنوان به خوبی به عنوان اکثریت از هر حزب سیاسی—پشتیبانی از پوشیدن ماسک ، مشابه اکثر پشتیبانی از اقدامات خود quarantining اگر در معرض ویروس و فروشگاه ها و رستوران ها نیاز اجتماعی فاصله.

Newsom منظور به طور موثر باعث می شود با پوشیدن یک ماسک قانون از زمین در حالت طلایی. اما عدم شفافیت در چگونه چنین اقداماتی به اجرا گذاشته — این که آیا وجود خواهد داشت جریمه یا مجازات های دیگر — نگرانی برخی از نمایندگان مجلس.

"ما در حال حاضر فیلدینگ حدود 20 تماس در روز مرتبط با ماسک, بنابراین من می توانید ببینید که دو برابر یا quadrupling حتی اگر که واقعا آنچه ما می خواهیم آنها را در برخورد با, می گوید:" دن رایت, معاون شهردار استاکتون کالیفرنیا داخلی شهرستان از 310,000.

در اوایل این ماه استاکتون شهردار مایکل Tubbs یک دموکرات به دنبال فرمان اضطراری الزامی ماسک پوشیدن. اما شش اعضای شورای شهر که شامل دو حزب دموکرات از جمله رایت و چهار جمهوری خواهان همه رای دادند هیچ.

"ما تعداد خونتان در اینجا در شهرستان و همه قبول داریم که ماسک یک ایده خوب می گوید:" رایت. "اما وجود دارد بیشتر از یک مایل همکاری میان شهروندان به منظور به اجرا درآوردن آن است. پس از مقدار زیادی از فروشگاه ها نشانه هایی گفت: "بدون کفش بدون پیراهن هیچ سرویس و هیچ کس است تا در آغوش که در مورد حکومت است."

اما با برخی از شهروندان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای آوازی در مورد تمایل خود را به پوشیدن ماسک اغلب تراکم بارها و سواحل در سراسر کشور در تلاش برای اصلاح قبل از همه گیر زندگی, ماسک سفارشات تنها راه برای به دست آوردن انطباق می گوید لوئیس Aleman سخنگوی اورنج کانتی کار فدراسیون است که نشان دهنده 250,000 کارگران در طیف وسیعی از خدمات و مشاغل دولتی.

"اورنج کانتی نیاز به سازگار سیاست عمومی پلت فرم در این مسائل شما فقط می توانید برون سپاری سیاست های عمومی به اوباش عصبانی می گوید:" Aleman که در اوایل این هفته پیوست و دیگر رهبران اتحادیه های شهرستان در دفتر مرکزی به تقاضای ماسک سفارشات. که ملاقات با maskless ضد معترضان شعار "هی هی هو هو این ماسک را به رفتن کردم."

کسانی که شعارهای خفیف در مقایسه با برخی از حوادث که هایش در سراسر کشور است.

در آوریل پلیس در فیلادلفیا کشیده یک مرد یک اتوبوس برای پوشیدن ماسک. در اوایل ممکن است یک کارمند بود به ضرب گلوله در سر کشته و در یک خانواده میشیگان فروشگاه دلار در فلینت پس از او پرسید: زن قرار داده ،

در روزهای اخیر در کارولینای شمالی با فرماندار و شهردار به دنبال یک ماسک دستور, خبری که باعث شد برخی از مردم محلی برای کانتر با یک تماس برای آینده "سوختگی ماسک خود را به چالش بکشد."

Ashely اسمیت سازمان از این رویداد و رهبر یک گروه به نام ReOpenNC نوشت: در Facebook که ما یک گروه در برابر هر چیزی اجباری و ما برای آزادی شخصی و قانون اساسی و آزادی های فردی."

به تاریخ coronavirus تا به بیمار نزدیک به 8.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 450,000 با توجه به آمار نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Coronavirus مرکز منابع. ایالات متحده به طور فزاینده ای بزرگ از تعداد کسانی که با 2.1 میلیون نفر و 118,000 مرگ و میر.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب