Gerrit کول 'دامن زده' برای باز کردن بعد: 'داشتن مشکلات خواب'

واشنگتن — فراموش نکنید pinstriped کامیون زرهی نیاز به پول است. چشم پوشی از چاپلوسی است که جریان به یک اتحادیه

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

واشنگتن — فراموش نکنید pinstriped کامیون زرهی نیاز به پول است. چشم پوشی از چاپلوسی است که جریان به یک اتحادیه ،

چگونه بسیاری از انسان ها را وادار به انجام آنچه آنها را از خواب از آنجایی که آنها بچه ها ؟

آب و هوا اجازه Gerrit کول می شود به انجام این کار زمانی که یانکی ها در صورت دفاع از جهان سری قهرمان اتباع روز پنج شنبه در یک روز باز matchup که معرفی خواهد شد جهان به بیس بال نزدیک به چهار ماه دیر است. پاداش اضافه شده است که حداکثر Scherzer مخالف کول.

زمانی که MLB تعطیل بهار آموزش در مارس 12 با توجه به coronavirus هیچ کس تا به حال 23 ژوئیه به عنوان روز افتتاحیه. پس از آن نبرد بین MLB و اتحادیه تهدید به نگه داشتن بازی dark تمام تابستان طولانی است.

در نهایت 60 بازی فصل بود بنیاد با هم و آن شروع می شود با دو تا از بهترین کوزه در این بازی کمک به usher بیس بال دوباره به ریتم روزانه و بدون هر کسی که در صندلی.

خالی ورزشگاه ممکن است تحت تاثیر برخی از بازیکنان انگیزه اما نه کول.

Gerrit Cole
Gerrit کولn. y. پست: چارلز Wenzelberg

"من stoked, من در حال حاضر با داشتن مشکلات خواب" کول گفت: از طریق زوم در حالی که ستمکار رعد و برق نگه داشته یانکی ها از کار کردن در اتباع پارک.

کول رشد در جنوب کالیفرنیا یک Yankees fan رفت و به UCLA به جای امضای قرارداد با تیم های مورد علاقه خود در هنگام انتخاب در دور اول از سال 2008 پیش نویس و تن به تن برای دزدان دریایی و Astros قبل از نوشتن a nine-year, $324 میلیون مقابله با یانکی ها در ماه ژانویه است. کمی را کول می دانم که او نمی خواهد اولین تا ژوئیه 23.

پس از اعتراف آدرنالین بالا خواهد بود به دلایل شخصی کول در نظر گرفته آن را یک افتخار به بخشی از طلوع بیس بال عقب.

"آنچه که یک فرصت فوق العاده برای نوع سرب بازی به وجود اینجا در سال 2020" کول گفت. "ما هیجان زده و با فروتنی و به آن افتخار."

با رعد و برق پیش بینی برای روز شنبه, کول یانکی اولین ممکن است باید صبر کنید تا جمعه. در هر صورت یانکی ها خواهد بود که مورد علاقه حتی اگر Scherzer است هر بیت به عنوان خوب به عنوان کول.

بنابراین بیس بال می گرداند با matchup شبیه به علی-فریزر.

"اولین چیزی که شما در مورد فکر می کنم واضح است که تپه حضور تپه رفتار و بسیاری از ویژگی های که با آن دوام زمین توانایی و آنچه که ما همه می خواهم به چیزهای" کول گفت: از Scherzer. "من فکر می کنم او نهایی رقیب من فکر می کنم او بزرگ شده است و سفیر به این بازی است. او یک حرفه ای واقعی در این معنا که او انگشتان پا تا دال هر بار که او می شود از این فرصت. او به شما می دهد آنچه که او کردم تا آن روز به عنوان و زمانی که او می تواند آن را به شما بدهد."

Aaron Boone, پیش بینی کول احتمالا رسیدن به 100 رزین پس از right-hander رو به 85 طول intrasquad بازی در بهار آموزش 2.0.

"من فکر می کنم آرون است که احتمالا نقطه در. من نمی فرض هارون را اجرا من به صورت کامل 100 اگر من خوب نیست یا اگر آن را یک فوران چاه نفت و یا چیزی شبیه به آن" کول گفت. "من می گویند دیگر وجود دارد متغیر است که می تواند عامل به تعداد زمین, اما من می خواهم بگویم که یک نمایشگاه تعداد قطعا."

پس از سوار شدن قطار از نیویورک, Boone, تا به حال برای تنظیم به کوزه و hitters کار داخل خانه و تا به حال جلسات برنامه ریزی شده است. قبل از آن وظایف او نیز تا به حال اجازه Cole-Scherzer لغزش به سر خود را.

"من یک قدردانی برای آن در حال حاضر. من تو را دیدم headshots در کنار یکدیگر و برجسته است که matchup و دانستن است که آنها در حال لگد زدن به ما نجومی منحصر به فرد نجومی است که ما می دانیم که وجود خواهد داشت بسیاری از چشم ها به آن" بون گفت. "من می دانم که آن را احساسی برای طرفداران هر دو تیم اما من فکر می کنم از آن خواهد شد احساسی برای طرفداران ورزش به دیدن این نوع از خیمه matchup. امیدوارم ما می تواند بیرون رفتن و قرار دادن در یک نمایش خوب است."

برای جنرال موتورز برایان Cashman داشتن Scherzer مخالفت با یانکی ها یک چالش جدی برای غلبه بر.

"آن را بزرگ خواهد بود matchup یک مبارزه جایزه پس به صحبت می کنند کسانی که بچه ها رفتن پا به پا" Cashman گفت.

از مارس 12 شده اند وجود دارد بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی برای بیس بال برای غلبه بر و COVID-19 may بسیار خوب نیروی دیگری خاموش کردن. هنوز پنج شنبه شب کول و Scherzer راه رفتن بازی پایین راهرو که تنها اتصالات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب